Žurnalistika 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:30:48 | Nuoroda
Vega~ rašė:

Bent jau man tikrai neliūdna, kad visi gali atsipalaiduoti, o manęs dar laukia šioks toks išbandymas. Būtent taip ir žiūriu į tą konkursą - nesitikiu kažko labai ypatingo, tiesiog įdomu save išbandyti (kaip populiaru šiais laikais sakyti) ir pažiūrėti, ar tikrai ta komisija tokia žiauri, kaip visi pasakoja :) Beje, žurnalistai entuziastai - ar šią studijų programą rašysite pirmu numeriu? Galvoju patalpinti į antrą vietą po lietuvių - ispanų kalbų.. jaučiu, komisija pagalvos, kad nelabai pas juos noriu, tai iškart atmes :)

 Aš taip, tik pirmu. Per pastaruosius metus apie nieką kitą negalvoju, kaip apie stojimą į žurnalistiką. Dirbu šį darbą ir jis man labai patinka, todėl būtinai turiu įstoti :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:35:41 | Nuoroda

Mano situacija tokia pati. :) Esu susijęs su ja jau gerus du metus, tad tai ir bus mano prioritetas nomber one ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:35:45 | Nuoroda

Mano situacija tokia pati. :) Esu susijęs su ja jau gerus du metus, tad tai ir bus mano prioritetas nomber one ;DD tikėsimės s

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:36:06 | Nuoroda

Tikėsimės sėkmės :D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:56:34 | Nuoroda
Daniq rašė:

Tikėsimės sėkmės :D

 Jeigu nebus pievinių temų, tada gerai bus. Anais metais tai buvo dvi tokios "super".

"Ką daryti žurnalistui, jeigu baltajam lokiui šilta"

"Aš, automobilis, Lietuva ir Leonardas Da Vinčis" :D

Žinutė parašyta: 2009-06-16 00:14:20 | Nuoroda
Flexas rašė:
Daniq rašė:

Tikėsimės sėkmės :D

 Jeigu nebus pievinių temų, tada gerai bus. Anais metais tai buvo dvi tokios "super".

"Ką daryti žurnalistui, jeigu baltajam lokiui šilta"

"Aš, automobilis, Lietuva ir Leonardas Da Vinčis" :D

 Nepretenduoju žurnalistiką, bet temos jėginės, bent įdomu būt tokius rašyt:]] jei tikrina kūrybinius gebėjimus tai pats tas

Žinutė parašyta: 2009-06-16 11:57:54 | Nuoroda

Nu temos dar temos, aš bijau, kad šiemet bus dar durensės, mat su ekonomiką bus susietos. O man toj sritį tai nei viens, nei penki ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-16 20:41:28 | Nuoroda

Aš irgi ekonomikoje nesigaudau, tai gali būti problemų :D

Žinutė parašyta: 2009-06-16 21:59:32 | Nuoroda

Taigi ne į ekonomiką stojam, nemanau, kad jie kažko labai iš mūsų tikisi (aš tai tikrai nesitikiu) :) 

gėda prisipažint, bet dar iki šiol specialiai nesiruošiau nieko :D 

Taip, aš ir įrašiau žurnalistiką pirmu numeriu, ilgai dirbt neteko, bet kiek teko - tiek patiko :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 22:05:48 | Nuoroda

Sveiki :)

Na as irgi stosiu i zurnalistika :} ziuriu jus cia visi labai pergyvenat, as tai kazkaip pnepergyvenu del to :)) istosiu bus smagu, neistosiu tai ka padarysi :} Mano nuomone, kad zmogus dirbtu toki darba jis turi tureti pasaukima, o to tikrai niekas neismokys net ir geriausiame universitete :} todel tragedijos cia nematau, neistojus juk galesime eiti bandyti dirbti kokiame laikrastyje ar portale :) pvz. manot  laidu vedejai visi zurnalistika yra baige ? nee, jei turesim  kurybingu minciu ir polekio- visos durys mums bus atviros ir be zurnalistikos diplomo

Žinutė parašyta: 2009-06-17 12:11:31 | Nuoroda

Realiai ir aš dar nieko taip ir nesiruošiau. :D Bet planuoju, bent biški paskaitinėt ta tematika, gal kas nors pagelbės ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-19 17:28:08 | Nuoroda

Papasakokit, brangieji, konkursinį balą skaičiuos pagal senas nuostatas ar pagal naujas? Visai susipainiojau, istorija ar lietuvių sudarys 0,4?..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 16:25:24 | Nuoroda

Skaičiau skaičiau ir man va toks klausimas iškilo, apšvieskite, jei galit...
Ar šiemet bus tie stojamieji? Nieko apie tai neteko girdėti. Juk po tų reformų stojamuosius tik į meno sritis paliko, t.y. dailė, architektūra. O žurnalistikoj, kiek teko domėtis ir girdėti, stojamųjų nebeliko. Viskas priklauso nuo egzaminų įvertinimo.

Žinutė parašyta: 2009-06-20 16:26:04 | Nuoroda

Liko tie stojamieji. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-20 16:29:33 | Nuoroda
Daniq rašė:

Liko tie stojamieji. :)

 Gal galėtum kokį linką numest, kur apie tai parašyta?? Nes nei "kur stoti" , nei VU tinklapyje apie tai nieko neradau parašyta..

Žinutė parašyta: 2009-06-21 02:35:31 | Nuoroda
***** rašė:

Skaičiau skaičiau ir man va toks klausimas iškilo, apšvieskite, jei galit...
Ar šiemet bus tie stojamieji? Nieko apie tai neteko girdėti. Juk po tų reformų stojamuosius tik į meno sritis paliko, t.y. dailė, architektūra. O žurnalistikoj, kiek teko domėtis ir girdėti, stojamųjų nebeliko. Viskas priklauso nuo egzaminų įvertinimo.

 Stojamasis lieka toks pat, tik vietoj įvertinimo dešimtbalėje skalėje šiemet bus vertinama tik išlaikyta/neišlaikyta. Tie, kas neišlaikys, negalės įstoti, o Išlaikiusiujų likimas toliau priklausys tik nuo vbe rezultatų.  kaip busimieji žunralistai, turetumėt patys info susirast 

Žinutė parašyta: 2009-06-21 17:02:52 | Nuoroda

Tai va, kad visi atsakymai į tamstos klausimus šitoje pačioje temoje ir yra, tik keletą puslapių atgal tereikia sugrįžti. Ir nevadinkit mūsų pasikėlusiais  ech, o aš jau ryt atiduosiu prašymą į aukštąsias...  

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:15:47 | Nuoroda

deja, neatidarų tų linkų..

Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:26:00 | Nuoroda

anyway, susiradau viską pati.. Bet vistiek man ta visa sistema nelabai suvokiama. Jei tarkim aš žurnalistiką rašysiu kokioj 10 vietoj? ir gal prioritetine tvarka įstosiu į tą, kur rašiau 6, tai kam tada tas konkursas reikalingas.. hrrr...

Žinutė parašyta: 2009-06-23 00:42:48 | Nuoroda

As irgi vat rasysiu zurnalistika, tai baisu ne tas zodis, beeeeet reikia bandyt, ne spo to visa gyvenima ir klausinesiu saves "o jeigu"  :D Paskaicius sita formuma tai baisu daros, nes su kitais palyginus, kai eini VISISKAI zalias, be jokios darbo patirties ar straipsniu gausos, o tik su pervertintom savo galimybem tai... Bet nieko :P Gal zinot kas mazdaug vertinimo komisijoj buna? :?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą