VU archeologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-04-29 22:11:14 | Nuoroda

 ką manote apie šias studijas? ar verta mokytis?

Žinutė parašyta: 2009-04-30 15:57:38 | Nuoroda

Aš tai nenorėčiau po žmonių kaulus narpliotis. Bet šiaip esu pagalvojusi apie šią specialybę. Kažkas purvino ir įdomaus  

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-01 21:29:57 | Nuoroda

 o kaip dėl perspektyvų? ar Lietuvoje yra kokių nors galimybių dirbt ir užsidirbti?

Žinutė parašyta: 2009-05-02 14:39:03 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
Argentum rašė:

 o kaip dėl perspektyvų? ar Lietuvoje yra kokių nors galimybių dirbt ir užsidirbti?

 Mano svajonių profesija kažkada buvo. Iš tiesų, tai kiekvienas archeologas yra mokslininkas. Tai mane ir viliojo. Įdomu. Be galo įdomu. Nuolat kažką atrasti - didžiausias šios specialybės dvasinis atlygis. Kalbant apie materialiąją pusę, manau, kad visada turėtum galimybę įsidarbinti kokioje nors kultūrinėje organizacijoje, jei jau nekasinėtum. Juk tai ne vien griaučių kasyba. Tai visas tyrinėjimo menas!

 Kodėl dabar tai nebe tavo svajonių profesija?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-02 15:33:35 | Nuoroda

As bandysiu siemet stoti. Domejausi siek tiek, ar galima uzdirbti. Na, milijono nesukaupsi, bet pragyventi galima. Archeologai reikalingi statybu srityje. Be ju jokios statybos neprasideda. Tai yra pelningiausias darbas. Paskui seka darbas ivairiuose muziejuose, kuluros ministerijoje ir panasei. Bet kaip kazkas jau ir sake, svarbiausia, kad gali kiekviena karta atrasti kazka naujo. Isivaizduoti kaip zmones gyveno pries 100, 200 ar du tukstancius metu. STAI KAS YRA KAIFAS.  ;}

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 74
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-02 18:36:38 | Nuoroda

 vis mąstau ir mąstau apie šią profesiją. gal visgi reiks ją įsirašyti į stojimų sąrašą xD

Žinutė parašyta: 2009-05-03 19:54:18 | Nuoroda

Pas mane pirmas. ;)

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2009-05-18 14:29:02 | Nuoroda

Po 8 kl.baigimo,tęsiau mokslus Uk.Stojau į biznį,bet netiko ten,pabėgau,tai db galvoju ką daryt -noriu studijuot istoriją,archeologiją,bet bijau kad nebus ką veikti su tuo diplomu.Norėčiau kadanors dirbti paveldosaugos kultūriniame sektoriuje,bet nelabai įsivaizduoju kokios ten galimybės įsidarbinti - nebent po 30 metų,ten patekčiau ;D Galbūt apsimokinsiu eiguliu ar ką nors panašaus,kad galėčiau greičiau įsidarbinti kokioj Kanadoj,o po kokių 5 metų mokinsiuos Istoriją,dėl asmeninio tobulėjimo..Nežinau,gal per mažai turiu info,nes nežinau ar reikalingi istorikai/archeologai.Darbo skelbimuose jų nematau...

Žinutė parašyta: 2009-07-05 18:12:08 | Nuoroda

Labas visiems! Kas planuoja įstoti į archeologija? Aš tai lb noriu sužinoti kokius konkurentus turėsiu

Žinutė parašyta: 2009-07-06 16:29:26 | Nuoroda

Apie archeologiją. Jei kas, prieš du mėnesius  būtų paklausęs, kur stosiu, nedvejodamas būčiau atsakęs- Archeologiją. Bet dar neseniai pokalbis su vienu žmogumi pakeitė mano nuomone. Faktas, kad Lietuva yra maža šalis, kas reiškia, jog archeologinių paminklų nėra daug. Dauguma svarbesnių piliakalnių jau ištyrinėti. Kasinėjimai, žinoma, dar vyksta. Bet.. visus postus užėmę senukai, kurie tikrai nepasitrauks iš šiltų vietelių. Naujiems projektams gauti finansavimą beveik neįmanoma. Vienintelė išeitis statybų verslas. Bet ir čia jau yra keletas įmonių, kurios ima didžiąją dalį rinkos. O žinant, kad statybos Lietuvoje dabar išvis stovi vietoje, tai perspektyvos irgi ne kokios... Rašiau archelogiją 3 numeriu. Galvoju, jei įstosiu į Istoriją, galbūt, stoti į Archeologijos magistrą. Nes visas kalbas, galima paneikt, tereikia didelio noro ir užsispyrimo. :)

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 74
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-08 19:40:35 | Nuoroda

pati įrašiau archeologiją penktu nr 

Žinutė parašyta: 2009-07-09 23:42:04 | Nuoroda

heh aš irgi rašiau 5

Žinutė parašyta: 2009-07-15 11:12:58 | Nuoroda

mano pasirinkimas nr.14:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:45:15 | Nuoroda

Pas mane 13 nr

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-15 15:05:53 | Nuoroda

Kiekvienai specialybei reikia pasaukimo, bet cia viena is tokiu, i kuria stoti galima tik labai labai domintis sia sritimi. Ir stoti cia siulyciau tik del paties mokslo. Turtu tikrai neusikrausit baige sitas studijas. Darbas nusimato kokiam muziejuje,  gausit ir pasiknaisiot kurnors Lietuvoj. Jei noresit parausti zemes uzsienyje, turbut dar ir patys susimoket uz tai turesit. Siulyciau greta situ studiju mokintis bent keleta kalbu(tik ne betkokiu ir ne is lempos, o gerai suplanave ko jums galetu prireikt).

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:12:42 | Nuoroda

gal yra istojusiu i archeologija?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:02:08 | Nuoroda

Taip

Žinutė parašyta: 2009-07-22 22:01:52 | Nuoroda

Nuoširdžiai sveikinu įstojusius, truputuką jums pavydžiu, nes ir pati norėjau studijuoti archeologiją :) ( deja ji liko 2 vietoje) .. :]

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:41:55 | Nuoroda

Yra istojusiu, yra :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 16:56:56 | Nuoroda

Labas mieli kolegos... ;) butu visai smagu susipazinti su busimais kursiokais...tai sakau gal rengiam meet`a  ar kazka panasaus..? ;)

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą