pastebejimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-03 17:40:31 | Nuoroda

štai-

Į normines studijų įskaičiuojamos šios išlaidos:
1) dėstytojų, mokslo ir kitų su studijomis susijusių darbuotojų darbo užmokesčiui (jos siejamos su bazine mėnesine alga (BMA), apskaičiuojamos atsižvelgiant į nustatytą norminį studentų skaičių vienam akademiniam darbuotojui ir vienam aptarnaujančiam darbuotojui). Šios lėšos sudarys 70-80 proc. studijų krepšelio dydžio.
2) prekėms ir paslaugoms, susijusioms su studijomis;
3) studentams skatinti.

 

taigi ir iškilo man kausimas kiek tiesiogai pinigų iš to "krepšelio" pasieks studento kišenę. Sakykim aš su savimi turiu krepšelį, kurio vertė apie 4000lt. ir, kaip sakoma, jo 80proc. bus dėstytojų atliginimams. taigi matematika ne iš sudėtingųjų- nuo šios sumos lieka 800lt. -"prekėms ir paslaugoms" bei "studentams skatinti"(stipendijoms). išeina-į mėnesi, gavęs ta "krepšelį" negauni nei 100lt. tai shm, kokia tiesioginė nauda mums iš tų krepšelių?

Žinutė parašyta: 2009-05-04 20:02:03 | Nuoroda

Nieko sau :D Kokia nauda mat :D Juk gavusi krepšelį mokysies UŽ DYKĄ, niekas tau tų pinigų gi neduos į rankas :D Čia panašiai kaip mokyklose tie krepšeliai, o mokykloj jums gal duodavo nuo krepšelio kokį procentėlį?

Žinutė parašyta: 2009-05-04 21:21:53 | Nuoroda

ne ne, netai turejau omenyje;] gi kalbeta, ir gan plačiai, kad reformos pasekoje gerokai kils stipendija.

Žinutė parašyta: 2009-05-05 19:06:51 | Nuoroda

Juk pati rašei <lieka 800lt. -"prekėms ir paslaugoms" bei "studentams skatinti"(stipendijoms).>

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą