speros
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:01:23 | Nuoroda

ar zadate per egzaminus naudotis spargalkemis?kokia jusu nuomone turi buti efektyviausia spargalke? pateikite pavyzdziu jei naudosite

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:15:43 | Nuoroda

 Aš nerizikuosiu ir šperų nenaudosiu. bet manyčiau, kad efektyviausia būtų dėvėti drabužius su begale kišenių ir vienoje iš jų laikyti mažą mažą šperą. Užšifruotą ar šiaip sutrumpinimai kokie. Ir kai išsiprašai į toletą tada ją pasinaudoti, bet tikrai ne patalpoje, kurioje laikai egzaminą

Žinutė parašyta: 2009-05-19 21:38:48 | Nuoroda

Jei nori egzamino patalpoje naudotis ja, tai ko gero efektyviausia yra pasidaryti tokią "garmoškę". Maža, laisvai telpa delne. Kaip kokios knygos vartai puslapiukus. Kompiuteriu, aišku, geriausia atsispausdint. Tada ir įskaitoma, ir pakankamai mažu šriftu galima pasirašyt.

Žinutė parašyta: 2009-05-19 21:39:41 | Nuoroda

Keli klasiokai darysis. Bet jie mokyklinį laikys. O į valstybinį einant, tai gal nerizikuočiau. Man pačiam tai nemanau, kad praverstų.

Žinutė parašyta: 2009-05-20 19:29:44 | Nuoroda

 Tiesa pasakius tokių dalykų ne propaguoju. Jeigu kalba eina apie valstybinius egzaminus tai pamiršk ir geriau nerizikuok, kas dėl mokyklinių tai kiekviena mokyklą turi savo tvarką. Kiek tenka klausytis, tai tualetai yra pagrindinis žinių šaltinis. T.y. jau pačiame tualete niekas tavęs nestebės, o ten būna sunešama visa informacija. Tik svarbu, kad tualete joks atsakingas žmogus vėliau neatsidurtų.

Žinutė parašyta: 2009-05-25 19:30:02 | Nuoroda
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-01 19:01:14 | Nuoroda

as sekmingai pasinaudojau per matematikos vbe :) salej :) chi chi chi. Ant liniuotes buvau issiraiziusi smulkiai

  • Fizika / VBE 44
  • Istorija / VBE 47
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:14:38 | Nuoroda

O kuo ten galėjai naudotis? Pavyzdžiui, man reikėtų darytis egzaminui sperą, tai neįsivaizduoju, ką galėčiau pasirašyt.

Žinutė parašyta: 2009-06-02 20:15:21 | Nuoroda

ka norejau ta susirasiau..

  • Fizika / VBE 44
  • Istorija / VBE 47
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-06-04 13:36:31 | Nuoroda
Mante19 rašė:

as sekmingai pasinaudojau per matematikos vbe :) salej :) chi chi chi. Ant liniuotes buvau issiraiziusi smulkiai

 fui kaip slykstu :]

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-06-04 21:36:01 | Nuoroda

Naaa man ir ne prie širdies sukčiavimai, nesu gyvenime darius šperos :s Net nemokėčiau jaučiu nei pasidaryt nei tuo labiau pasinaudot ;D 

Žinutė parašyta: 2009-06-05 11:44:00 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

Naaa man ir ne prie širdies sukčiavimai, nesu gyvenime darius šperos :s Net nemokėčiau jaučiu nei pasidaryt nei tuo labiau pasinaudot ;D 

 Tai mokykla isvis yra kitas reikalas. Visi gali gaut 10 nusirase nuo kazko, o cia yra konkurencija :] ir visi yra konkurentai...

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:47:33 | Nuoroda
AsAustėja rašė:
Išprotėj rašė:

Naaa man ir ne prie širdies sukčiavimai, nesu gyvenime darius šperos :s Net nemokėčiau jaučiu nei pasidaryt nei tuo labiau pasinaudot ;D 

 Tai mokykla isvis yra kitas reikalas. Visi gali gaut 10 nusirase nuo kazko, o cia yra konkurencija :] ir visi yra konkurentai...

 Na, konkurencija ne priežastis pamint teisingumo ir lygybės principus ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-06 20:11:42 | Nuoroda

nieko cia slykstaus. kas kaip ismano tas taip ir sukasi. as pati nesidarau spargalkiu nuo 7 klases kai geografijos mokytoja prigavo. Bet ir siaip,nei noriu, nei moku  nei man reikia ;] taciau ir kitu nesmerkiu kurie taip daro.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-06-13 14:45:26 | Nuoroda

Špargalkė yra puikus mokymosi būdas, nes vien ją pasidaryt reikia mokėtis. Išmoksti konspektuot, konkretint ir atsirinkt ko tau reikės. Be to fantazija kaip tai padaryti taip pat lavinasi. Gerbiu tuos, kurie moka ir gali nusirašyti, juokiuos iš tų kuriuos pagauna.

Beje, humanistai ir teisybės ieškotojai, sekmės viską kalant univeruose. Aš geriau nusirašysiu, bet nebūsiu išmestas už neišlaikytus egzaminus.

  • Biologija / VBE 81
  • Chemija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2009-06-13 23:48:05 | Nuoroda

Šperos yra nesąmonė. Visos knygos neįsikiši, o kas ant lapuko telpa jau tik visiškas kaušas nesugebėtų išmokt. Galvojau matkę pasirašysiu, tai kol užsirašiau išmokau ir nebereikėjo. Per visus egzus išsiverčiau be šperų. Dar ir iš principo nenaudoju, man atrodo tai žema:] jau geriau kokios datos neparašysiu, nei eisiu į tualetą šiknoj atsakymų ieškot 

Žinutė parašyta: 2009-06-14 15:54:18 | Nuoroda

Matau cia labai daug teisianciuju... As pati laikiau 5 valstybinius egzaminus... Lietuviu ir chemijos speru nesidariau, nes neisivaizdavau ka ten reiktu rasyt. Bet tie kas interpretacijas rase, tai visi ejo i tualeta :) Anglu tiesiog isidejau laiku lentele i kisene, kad ramiau butu... Bet nepasinaudojau. Istorija truputuka linksmiau... uzsisegiau didesni liemenuka ir isidejau ta maza petrauskaites konspektu knygute... Cia irgi del viso pikto, jei kokia data ar koki veikeja pamirsciau... bet egzaminas buvo toks itemptas, kad man net nekilo mintis eit i tualeta ten kazka ziurinetis... o va su matematika... tu dalyku, kuriu labiausiai nemoku pavyzdzius buvau ant kojos susirasiusi.... uzsisegiau sijona ir ejau i egza.... pasiseke, nes buvau paskutine eileje. koja ant kojos, o kai priejau ta uzdavini, kurio nelabai mokejau, tiesiog pasikeliau savo sijonuka ;) teiskit jei norit....  

Žinutė parašyta: 2009-06-14 16:08:35 | Nuoroda

Aj, man tos speros vidurinej tai juoka kelia :) Gudrus, tai gudrus, cia viskas tvarkoj, bet savigarbos tai 0 :D Vistiek anksciau ar veliau prigauna ;) Ypac, kai ismones uztenka tik i apatinius kistis. Is sono paziurejus tai taip fail :D

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-15 16:14:49 | Nuoroda

Jau kaip paskaitai kartais moksliuku komentarus, tai net geda pasidaro ,del kaip kuriu  dariausi lt spurge, istes spurge, bet nebuvo prasmes panaudot, ba mokejau wiska ko reike ish spurges  bet jei buciau kazka turejas naudingo ir zinojas kad tikrai pades, tai uzsimerkes nueicia y ta toleta... kaip kurie tai man atrodo nueja y tulika pamatytu ats tai verkt pradetu nuo tokios korupcijos 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 18:04:05 | Nuoroda

I egzaminus tikrai nesinesiau speru.. kazkaip neverta rizikuot.. bet mokykloje darydavau taip, pries koki svarbesni kontrolini namie pasidarydavau spargalke ir idedavau i rankinuka, o kai rasiau kontrolini tai net nereikejo traukti jos kadangi puikiai atsimindavau ka ir kur uzrasiau =D geras mokymosi budas, bent man =D Tiksliai atsimindavau kokiame lapo kamputyje kokia formule uzrasiau =D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą