kaip praejo lietuviu egzas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-21 23:06:21 | Nuoroda

tg viena ismete is egzo uz mobiliaka, priklauso ir nuo vykdutojo ir siaip nuo aplinkos, ar pastebes, taip kad geriau nerizikuoti.

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-21 23:09:14 | Nuoroda

na tai gal suskambejo uz tai ismete... na betgi nekrausto ten niekas, kaip galejo ji ismesti, turejo suskambeti..

Žinutė parašyta: 2009-05-22 00:18:02 | Nuoroda

Pas mane irgi keli draugai turėjo mobilius, bet vienas tai pats nepastebėjo ;DD tai paskui sakė, kad visą laiką baiminosi, kad nepastebėtų ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-22 01:06:44 | Nuoroda

o tomis ivestimis rasinyje nebuvo galima naudotis? as kazkaip supratau kad galima jomis va remtis placiau aptarti,o kiti sako kad ne argumentas tos ivestys...

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-05-22 10:12:56 | Nuoroda
dabra rašė:

o tomis ivestimis rasinyje nebuvo galima naudotis? as kazkaip supratau kad galima jomis va remtis placiau aptarti,o kiti sako kad ne argumentas tos ivestys...

 Na kaip, is ju israsyt citatas tikrai neverta, toks argumentavimas yra labai silpnas, bet jeigu esi skaicius tuos kurinius, zinai bendrai kuom tinka, be tko nera ivestyje ,tai gali drasiai remtis, be to ivestys padeda susidaryti teiginius...

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-22 12:42:27 | Nuoroda
dainius.... rašė:

ir pas mus viskas labai  gerai buvo  ir vygdytojai labai  geri  tik labai  sunervino kai  visi pradejo  eit i  toelta vienas po kito  tai  kaip ir isvien surmulys toks, arba dar nepasibaigus kai  pradejo  visi iseidinet i  triuksmas buvo ... bet ka padarysi  reik  ir triuksme moketi susikaupti..

 Pas mus irg masiskai ejo i tualeta,tai tikrai sunervino...As kaip tik tuo metu zodzius skaiciavau,tai teko gal 5 kartus perskaiciuot

Žinutė parašyta: 2009-05-22 18:51:12 | Nuoroda
PKfyz rašė:
tenisasmums rašė:
PKfyz rašė:

O ten nebuvo personifikacijos, kartais?

 aš personifikaciją rašiau, kad atseit reklama kažkaip brukte bruka į mūsų akis... o aiškinau taip, jog šiandien komercija įgyja vis didesnį pagreitį :d

 Na bent jau ne as vienas toks ...

 Ne vienas , as irgi personifikacija rasiau pateikdama ta pati pavyzdi... ;) tikaiskinau kazkaip kitaip

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-24 20:55:12 | Nuoroda

omgash.

kas man bus jei pakeitus rasikli nepasakiau vykdytojai?

:///

neislaikysiu?

Žinutė parašyta: 2009-05-24 21:16:00 | Nuoroda
Symakatumi1991 rašė:

omgash.

kas man bus jei pakeitus rasikli nepasakiau vykdytojai?

:///

neislaikysiu?

 na jei su tokiu pat tusinuku rasiai ta prasme spalva niekuo nesiskiria tai viskas tada gerai bet jei skirias taitikrintojei  gali pagalvot  kad tavo darba kas nors kitas parase nu bet cia labai maza tikimybe,uzskaitys ta darba juk rasysena tai nesiskiria tai nesiparink cia :D

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-24 21:50:16 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
Symakatumi1991 rašė:

omgash.

kas man bus jei pakeitus rasikli nepasakiau vykdytojai?

:///

neislaikysiu?

 na jei su tokiu pat tusinuku rasiai ta prasme spalva niekuo nesiskiria tai viskas tada gerai bet jei skirias taitikrintojei  gali pagalvot  kad tavo darba kas nors kitas parase nu bet cia labai maza tikimybe,uzskaitys ta darba juk rasysena tai nesiskiria tai nesiparink cia :D

 : > na siaip tas daug ryskesnis rasiklis tikrai matysis kad keistas. Bet rasysena tikrai tokia pati. Ai nu gal neprisiknis prie manes nes kitaip man kapas :X  taip skubejau kad net pamirsau pasakyt!://

jo blemba atejo kazkas ir parase man puse darbo...gerai butu:D cia tokia nsmn su tais rasikliais kad patyliu:X

Žinutė parašyta: 2009-05-24 23:29:04 | Nuoroda

Mūsų mokykloje kažkada buvo atvejis dėl to pakeisto rašiklio. Skyrėsi ne tik spalva, bet ir raštas. Tai, žinoma, tuo darbu buvo suabejota. Tik nežinau kaip ten baigės viskas.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą