kaip praejo lietuviu egzas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:25:13 | Nuoroda

blemb ,butu gerai kad praeinamas balas butu 21 taskas,tai tada didesni proc gauciau

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:27:28 | Nuoroda

ta priespriesa kur 2 ir 6 pastraipoje buvo, tai as parasiau kad 2 tos reklamos ikalina, o 6 literatura islaisvina.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:28:16 | Nuoroda

Pas mane isvis ziauru su tuo suvokimu.... bloga net pagalvot... prastai parasiau. Nespejau issigilint net, kiek laiko per mazai buvo.. O kai pamaciau kojo ilgumo, tai isvis issiziojau net. Interpretacija gal isgelbes, tikiuos:)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:29:31 | Nuoroda

nebesvaikit. pereinamas balas 21 tikrai nebus. kartele bus kur kas auksciau, o konkreciau - dvigubai. bus kazkur apie 41-42 balus.

 

jei pernai buvo 31 is 100 balu, tai siemet is 120 trisdesimt procentu gaunasi kazkur apie 40 :) taip kad nesidziaukite per anksti :)

  • Fizika / VBE 85
  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:32:22 | Nuoroda

nesamone tada isviso 41 ,tai cia puse vapse atkris is mano sules,tikrai tokio nebus,nes 2008 tik buvo 31 taskas,o 2007 ir kitais po 21 nusistovejo,na bet dbr nesprendziam is anksto

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:39:08 | Nuoroda

ka jus visi čia šnekat juk šiemet nebėra tos sąlygos kad 30% būtinai reikia surinkti norint išlaikyti egzamina.

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:39:35 | Nuoroda
Sanosuke rašė:
giedrius07 rašė:
siestaa rašė:

VISI taip savimi pasitiki, tokie savimi patenkinti...o as nerami, negaliu daugaiu apie nk db  galvot, nes jauciuosi daug nesamoniu prorasius, daug svarrasty pribraukiau ir pan....geda man....

 tenais priespriesa,atseit ,kad zurnalistika isstumia grozine literatura

 siestaa teisesne, kur čia priešprieša, kad išstumia?

Rašinį rašiau, su Gėtės citata, kur buvo.

 Aš irgi šitą rašiau. Ir siaubingai parašiau. Apie ką maždaug dėseti temą? kokiais pavyzdžiais rėmei? Kokiu literatūriniu kūriniu?

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:45:33 | Nuoroda

is kur 120 tasku? is teksto 52 ir is rasinio 52 ar ne?

ps. as irgi rasiau su j.v.getes citata rasini. tik fakto klaida iveliau idomu kiek nuims balu man uz tai.

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:46:25 | Nuoroda

 Na aš pasirinkau rašinį apie kaukes. virš keturių šimtų parašiau ir po dviejų valandų išėjau iš patalos. ir tas teksto suvokimas... Pripeikė tik keturiasdešimt penkių minučių xD

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:47:29 | Nuoroda

na tas rasinys gaidiskas apie kaukes

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:47:46 | Nuoroda

ka rasiai rasini apie kokias? kokius teiginius? konteksta?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:51:31 | Nuoroda
Neruse rašė:
Sanosuke rašė:
giedrius07 rašė:
siestaa rašė:

VISI taip savimi pasitiki, tokie savimi patenkinti...o as nerami, negaliu daugaiu apie nk db  galvot, nes jauciuosi daug nesamoniu prorasius, daug svarrasty pribraukiau ir pan....geda man....

 tenais priespriesa,atseit ,kad zurnalistika isstumia grozine literatura

 siestaa teisesne, kur čia priešprieša, kad išstumia?

Rašinį rašiau, su Gėtės citata, kur buvo.

 Aš irgi šitą rašiau. Ir siaubingai parašiau. Apie ką maždaug dėseti temą? kokiais pavyzdžiais rėmei? Kokiu literatūriniu kūriniu?

 Daug kuo buvo galima remtis, aš rėmiausi pagrinde V.Hugo ,,Vargdieniais".O tu?

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:52:03 | Nuoroda

34 uz rasyma ir 26 uz suvokima. maksimaliu balu suma padauginama is 2. va ir 12

  • Fizika / VBE 85
  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:52:37 | Nuoroda

as tai remiaus tolstojaus "ana karenina" ir "karas ir taika" ir vietoj tolstojaus parasiau lermontovas ;DDD bles vista tikra, taip sumaisyt tuos autorius, uztat db visa gyvenima juosskirsiu ;) po to dar remiaus tagores citata, j.v.getes citata, homero "odisejas" ir biliuno "kliudziau" . po to dar ten suveliau socialini apie kalinius kazka.

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:53:58 | Nuoroda

rasiau apie kaukes, remiausi:

1)biblija

2)sirenomis is antikos

3)A.Diuma "grafas montekristas:

4)paciu B.Sruoga ir jo dievu misku

5)siandieniniais politikais

6) del to labiausiai suabejojau, bet vis delto paminejau a.zuoka - abonenta :D

  • Fizika / VBE 85
  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 61
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:54:44 | Nuoroda

 panaudojau socialinį kontekstą tai mada- visi bando būti vienodi, sleptis po mados kauke. Dar ir enigraciją įterpiau.

Literatūriniai tai "Valentina"-nėra santarvės, nėra ir ramybės."Balta drobulė"- bėgdami nuo apgaudinėjimo išvažiuojame į užsienį ir ten patys imame apgaudinėti. "Priešaušrio vieškeliai"- bėgame nuo netikrumo į kitus miestus, bet ir ten žmogiškumo nerandame. Ai ir dar Pedro Almodovaro knyga- apgaudinėdami kitus, pamirštame savąjį "aš".

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:54:51 | Nuoroda
sejkutea rašė:

as tai remiaus tolstojaus "ana karenina" ir "karas ir taika" ir vietoj tolstojaus parasiau lermontovas ;DDD bles vista tikra, taip sumaisyt tuos autorius, uztat db visa gyvenima juosskirsiu ;) po to dar remiaus tagores citata, j.v.getes citata, homero "odisejas" ir biliuno "kliudziau" . po to dar ten suveliau socialini apie kalinius kazka.

literatūros nemažai ta tema, man sunkesnė pasirodė apie kaukes, nors gal taip ir nebuvo :) tikėkimės, viskas bus gerai.

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:55:48 | Nuoroda

O kam jūs tų argumentų tiek prigrūdot, juk 3 visiškai pakanka.Mano mokytoja sako: geriau keli bet stiprūs, negu kažkokia košė  ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:56:10 | Nuoroda

as tai tais pasiremiau kur dave lapuose xd,ir parulskio nuzudymu

Žinutė parašyta: 2009-05-20 16:57:06 | Nuoroda

Literatūriniam kontekste tai rėmiausi Altorių šešėly. Apie tai, kad Liudas Vasaris iš pradžių ėjo ne tuo keliu, nes jį suklaidino tėvai. Nu kažkas tokio. Sakau, nei vienai temai neturėjau ką normalaus pasakyti ;D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą