VU TSPMI 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-24 15:30:12 | Nuoroda

Kokie šiemet stojančiųjų į VU TSPMI lūkesčiai?

 

Žinutė parašyta: 2009-05-24 17:19:31 | Nuoroda

Pirmiausia, manau, kad bus labai didelis konkursas ir tikrai nelengva bus įstoti......

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-24 17:35:34 | Nuoroda

 

Kodėl būtent politikos mokslus renkatės?

Kas dar sąraše po jų (ar prieš juos) rikiuosis?

Žinutė parašyta: 2009-05-24 17:39:24 | Nuoroda

Politikos mokslus renkuosi, nes pirmiausia domiuosi politika ir tikiuosi, kad mokydamasi galėsiu kokia nors visuomenine veikla užsiimti nes kaip ir mokyjoje man reik dar kažką veikti, kad pasikrauti jėgų mokslams. Ką pirmu numeriu rašysiu priklausys nuo balų, bet norėčiau politikos mokslus

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-26 18:56:32 | Nuoroda

Iš tikro kiek keistoka, nes į politikos mokslus stoja daugiausia merginos. Paskatintos savo arogantiškumo ar lengvų svajonių greitai supranta, kad ši studijų kryptis ne joms. Nenoriu užsipulti priešingos lyties, jokiu būdu. Vyrai nestoja į politiką nes jiem atrodo, kad tai nuobodu ir jie nėra pakankamai ryžtingi, ne taip kaip moterys. Vis dėlto norint būti geru politiku neužtenka vien domėtis politika. Jeigu esi, atsiprašau už išsireiškimą, lebeda, lėtas, ir neryškus žmogus, tai politikos srityje nebūsite labai didelis autoritetas. Politikoje yra labai svarbus charakteris, kuo daugiau mokėsite manipuliuoti kitais, kuo daugiau galėsit sukiotis skirtinguose sluoksniuose ir kuo daugiau mokėsite įtakoti žmonių, tuo didesni šansai, kad pasieksite tikrai didelių aukštumų. 

Jeigu tikrai norite tapti POLITIKU, geriau stokite į žemės ūkio akdemija ar su žemės ūkiu susijusias studijas..

Be abejonės geriausia politikos mokslus studijuot užsienyje, ypatingai Anglijoje, kadangi Anglija yra laikoma politikos lobynu.

Žinutė parašyta: 2009-05-26 21:03:14 | Nuoroda

Gal ir gerai tu manai, bet ne tik politikoje reikia mokėti būti geresniam už kitus kad daugiau pasiekti. Gali ir filologija ar ekonomika baigti, bet jei būsi tyli pele tai nieko nebus. Pernai žurnalistikos mokyklele baigiau ir ten visi sake, kad reik nebijot būti naglam gal net nepatikti kitiems tik tada geras žurnalistas būsi, tačiau gyvenime niekada nesivadovauju tokiom normom, bet vis vien sugebu viska padaryti ir su visais susitarti, tad manau svarbiausia mokėti būti savimi ir siekti to savo tikslo, bet tik nuo žmogaus priklauso koiom priemonėm tu tai darysi.

o politika domiuosi ne taip paviršutiniškai, bet stengiuosi ją suprasti, man labai įdomi lietuvos politikos istorija, konstitucijos. Galbūt ir gerai studijuoti užsienyje, bet tam neturiu galimybių ir šeip negalvoju apie išvykima iš Lietuvos, nes man čia patinka

Ir šeip apie tarptautinių santykių institutą labai daug nuomonių girdėjau ir tik maža dalis jų buvo geri. Dauguma sako, kad jei baigia politika tai jaučiasi pasikėle ir geresni už kitus, tai mane traukia ir tai noriu pažiūrėti negi ten taip žmones pakeičia? O gal ten tik žmonės be nuomonės susirenka

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-05-28 16:18:07 | Nuoroda

Sveiki,

gal yra studijuojančiu TSPMI magistrantūrą, ar besiruošiančių stoti.  Gal kas nors galetu suteikti bet kokios informacijos susijusios su stojamaisiais egzaminais, nes yra keletas neaiškumų?

Žinutė parašyta: 2009-05-31 11:54:54 | Nuoroda
labass rašė:

Iš tikro kiek keistoka, nes į politikos mokslus stoja daugiausia merginos. Paskatintos savo arogantiškumo ar lengvų svajonių greitai supranta, kad ši studijų kryptis ne joms. Nenoriu užsipulti priešingos lyties, jokiu būdu. Vyrai nestoja į politiką nes jiem atrodo, kad tai nuobodu ir jie nėra pakankamai ryžtingi, ne taip kaip moterys. Vis dėlto norint būti geru politiku neužtenka vien domėtis politika. Jeigu esi, atsiprašau už išsireiškimą, lebeda, lėtas, ir neryškus žmogus, tai politikos srityje nebūsite labai didelis autoritetas. Politikoje yra labai svarbus charakteris, kuo daugiau mokėsite manipuliuoti kitais, kuo daugiau galėsit sukiotis skirtinguose sluoksniuose ir kuo daugiau mokėsite įtakoti žmonių, tuo didesni šansai, kad pasieksite tikrai didelių aukštumų. 

Jeigu tikrai norite tapti POLITIKU, geriau stokite į žemės ūkio akdemija ar su žemės ūkiu susijusias studijas..

Be abejonės geriausia politikos mokslus studijuot užsienyje, ypatingai Anglijoje, kadangi Anglija yra laikoma politikos lobynu.

 

 

Prieštaraujate pats sau, sakydamas, jog svarbiausia - žmogaus savybės, o vėliau teigdamas, jog norint būti politiku žmogus turėtų rinktis studijas būtent Žemės ūkio akademijoje (srityje).

Ką pats studijuojate?

Žinutė parašyta: 2009-05-31 13:34:51 | Nuoroda
labass rašė:

Iš tikro kiek keistoka, nes į politikos mokslus stoja daugiausia merginos. Paskatintos savo arogantiškumo ar lengvų svajonių greitai supranta, kad ši studijų kryptis ne joms. Nenoriu užsipulti priešingos lyties, jokiu būdu. Vyrai nestoja į politiką nes jiem atrodo, kad tai nuobodu ir jie nėra pakankamai ryžtingi, ne taip kaip moterys. Vis dėlto norint būti geru politiku neužtenka vien domėtis politika. Jeigu esi, atsiprašau už išsireiškimą, lebeda, lėtas, ir neryškus žmogus, tai politikos srityje nebūsite labai didelis autoritetas. Politikoje yra labai svarbus charakteris, kuo daugiau mokėsite manipuliuoti kitais, kuo daugiau galėsit sukiotis skirtinguose sluoksniuose ir kuo daugiau mokėsite įtakoti žmonių, tuo didesni šansai, kad pasieksite tikrai didelių aukštumų. 

Jeigu tikrai norite tapti POLITIKU, geriau stokite į žemės ūkio akdemija ar su žemės ūkiu susijusias studijas..

Be abejonės geriausia politikos mokslus studijuot užsienyje, ypatingai Anglijoje, kadangi Anglija yra laikoma politikos lobynu.

 Primenate ponas Brazauską, kuris sakė, kad į politiką ūkininkai turi eit, o ne politikai. :) Labai gaila, kad ir XXI amžiuje atsiranda žmonių, kurie nuvertina politiką ir teigia, kad į ją gali eiti bet kas. Siūlau keisti požiūrį. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-02 11:52:25 | Nuoroda

Sveiki, gal zinote koks mazdaug minimalus istojimo balas?

Žinutė parašyta: 2009-06-02 13:45:38 | Nuoroda
aramis rašė:

Sveiki, gal zinote koks mazdaug minimalus istojimo balas?

 Į valstybės finansuojamą vietą - 1926,5

Į mokamą vietą - 1828

Neakivaizdines - 1510,5

Žinutė parašyta: 2009-06-02 13:59:41 | Nuoroda

Aciu, stengsimes pasiekt  patekt cionai :D

Žinutė parašyta: 2009-06-03 15:50:38 | Nuoroda

labai noriu čia įstoti. rašysiu pirmu numeriu. pirmiausia į vf, o paskui ir mokamą.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-05 12:28:05 | Nuoroda

 Savo pasisakymu pasakiau tai, kad i politika patenka ne tie kurie studijuoja studijas susijusias su politika ar jos veikla ir ne tie jauni ambicingi stiprus zmones, o visi diedai prasimuse per pazintis placiomis piniginemis, apgaulemis bei manipuliacijomis.

 

Mano studijos Coventry International Relations and politics

Žinutė parašyta: 2009-06-05 12:31:31 | Nuoroda

TAIP i politika gali eiti bet kas. Ka jau ka bet siais metais patys galejome isvysti savo akimis kad taip ir yra. Be abejones as netoleruoju tokio dalyko. Mano nuomone, ir tik MANO, i politika turetu eiti zmones tam paruosti, su pilnu issilavinimu ir puikiu suvokimu apie politika.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 00:54:55 | Nuoroda
labass rašė:

TAIP i politika gali eiti bet kas. Ka jau ka bet siais metais patys galejome isvysti savo akimis kad taip ir yra. Be abejones as netoleruoju tokio dalyko. Mano nuomone, ir tik MANO, i politika turetu eiti zmones tam paruosti, su pilnu issilavinimu ir puikiu suvokimu apie politika.

 O pats žadi grįžti į Lietuvą dirbti? 

Žinutė parašyta: 2009-06-17 00:54:55 | Nuoroda
labass rašė:

TAIP i politika gali eiti bet kas. Ka jau ka bet siais metais patys galejome isvysti savo akimis kad taip ir yra. Be abejones as netoleruoju tokio dalyko. Mano nuomone, ir tik MANO, i politika turetu eiti zmones tam paruosti, su pilnu issilavinimu ir puikiu suvokimu apie politika.

 O pats žadi grįžti į Lietuvą dirbti? 

Žinutė parašyta: 2009-06-17 19:14:12 | Nuoroda

paziurejus duomenis apie studiju pasirenkima tai kraupu darosi....toks didelis susidomejimas kad savo viltis istoti antra karta laidoju ;(

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 19:20:34 | Nuoroda

O jau į vf stojamasis balas koks, eina velniop... Tenka ir man laidot norus čia įstot. Kvailas jausmas: neapsiprendžiu, kur labiau noriu - VU teisę ar VU TSPMI, nors žinau, kad man beveik neįmanoma čia įstot...

O yra išvis TSPMI bakalauras? :) 

 

Žinutė parašyta: 2009-06-17 19:29:01 | Nuoroda

yra politikos bakalauras bet uztad kokie magistrai kad net akys raibsta :D

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą