nuolatines ir istestines
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-01 19:08:28 | Nuoroda

as noreciau stoti i dienines studijas, jei nepavyks i vakarines, tai kaip rekia nurodyti ta studiju forma vakariniui ir dieniniu, prasyme? nes visai nesuprantu ka reiskai tos Nuolatines ir istestines. gal gali parasyt kaip pildyti prasime kad stociau i dienines ir vakarines

Žinutė parašyta: 2009-06-01 19:54:24 | Nuoroda

cia tos nuolatines ir istestines tai visai kitas reikalas yra:) o del dieniniu ir vakariniu, tai tiesiog kai rasysi ta prasyma, pirma nurodai ta studiju programa dieniniame, o sekancia ta pat viska, tik pakeiti i vakarini:) tik pasiziurek,ar tikrai yra vakarines, nes man rodos ne visu buna specialybiu:))

Žinutė parašyta: 2009-06-01 19:59:05 | Nuoroda

dekui, o tai kurioje vietoje reikia nurodyti, cia prasymo pvz: www.lamabpo.lt/BP_prasymas_2009.pdf

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:48:43 | Nuoroda

Padekit kas galit, kaip reikai pildyti prasyma norint stoti i vakarines studijas?

Žinutė parašyta: 2009-06-01 23:21:29 | Nuoroda

ai nu, idomiai ten:) pabandysiu rast ats:) bet siaip, jei tarkim pildysi vietoj, universitete, tai tikrai ten tau paaiskins, kada kaip ka zymet:) galu gale pavyzdziai yra:) o siaip tai tikrai keistai cia sumaste.. kaitalioja ir kaitalioja bereikalingai ir vaikus gasdina..

Žinutė parašyta: 2009-06-01 23:23:15 | Nuoroda
kiseneje_piene rašė:

cia tos nuolatines ir istestines tai visai kitas reikalas yra:) o del dieniniu ir vakariniu, tai tiesiog kai rasysi ta prasyma, pirma nurodai ta studiju programa dieniniame, o sekancia ta pat viska, tik pakeiti i vakarini:) tik pasiziurek,ar tikrai yra vakarines, nes man rodos ne visu buna specialybiu:))

 nuolatines ir istestines cia tikrai ne kitas reikalas. Dabar dienines studijos zymimos kaip nuolatines, o neakivaoizdines ir vakarines kaip istestines

Žinutė parašyta: 2009-06-02 09:33:17 | Nuoroda

nu bet tai kaip vakarines ir neakivaizdines galima zymet tuo paciu? absurdas...

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:03:32 | Nuoroda
kiseneje_piene rašė:

nu bet tai kaip vakarines ir neakivaizdines galima zymet tuo paciu? absurdas...

 Neakivaizdinių studijų formos nuo šių metų jau nebelieka, kaip ir vakarinių, šios studijos nuo šiol vadinamos ištęstinėmis (I), o dieninės nuo šiol vadinamos nuolatinėmis (NL).

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:04:17 | Nuoroda
kiseneje_piene rašė:

nu bet tai kaip vakarines ir neakivaizdines galima zymet tuo paciu? absurdas...

 del zymejimo tiksliai nezinau, reikia eit pasiskaityt =)

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:07:14 | Nuoroda

paziurejau prasyme reikia pzymeti NL ar I, bet kaip jie veliau atskiria kas kur tai velnias zino =)

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:17:14 | Nuoroda

pieva kazkokia...:) reiktu jei man db stot, tai turbut isdurneciau..:) negerai, kai taip valdzia zaidzia...

 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:20:01 | Nuoroda

Na aš jums galiu paaiškinti,I tai yra išplėstinės studijos,mūsų dar vadinamos neakivaizdinėmis,o NL-tipo nuolatinės tai yra dieninės,tikiuosi paaiškėjo. 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:20:46 | Nuoroda
Ugnyciukas rašė:

Na aš jums galiu paaiškinti,I tai yra išplėstinės studijos,mūsų dar vadinamos neakivaizdinėmis,o NL-tipo nuolatinės tai yra dieninės,tikiuosi paaiškėjo. 

 na sitas dalykas, tai aiskus =)

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:28:21 | Nuoroda

tai kas neaišku?aš ten viską suprantu todlė galiu paaiškinti. 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:32:14 | Nuoroda

suprantanti:D tai nori pasakyt neber neakivaizdiniu, ar neber vakariniu?:) kad tik viena opcija yra?:) tarkim pazymi NL, ir kaip zinos, ar tu nori i vakarini, ar i neakivaizdini?

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:33:21 | Nuoroda

t.y. pazymejus I:)

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:39:46 | Nuoroda

jo, sita butu idomu pasitikslint

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:40:21 | Nuoroda

siaip pagal tas raides ir supras,nes I tai ir yra neakivaizdines,o NL dienines,o tokiu kaip vakariniu tai isviso gal net ir neliko. 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:50:08 | Nuoroda
Ugnyciukas rašė:

siaip pagal tas raides ir supras,nes I tai ir yra neakivaizdines,o NL dienines,o tokiu kaip vakariniu tai isviso gal net ir neliko. 

 liko liko.. vat butent, kad prie I priskiriamos ir neakivaizdines ir vakarines studijos

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:51:41 | Nuoroda

na kai man nereikia neakivaizdiniu tai dzin. 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą