del dtojimo per lamabpo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-07 21:25:15 | Nuoroda

gal galit kasnors padeti del stojimo ir prasymu pildymo i tuos valstybinius lietuvos universitetus, nelabai suprantu is kur tuos prasymus gaut, nes ten lamabpo.lt yra tik pdf formate ir ju pildyt neiseina, negi spausdint reik? Ar reikia nueit i koki universiteta , kuris organizuoja priemima ir ten paprasyti prasymo blanko ir priedo. Ir as jau esu istojes i nevalstybine aukstaja mokykla, as pildysiu tik tam , kad studiju krepseli pabandyt gaut, bet irgi nelabai zinau kaip tai reikes pildyt tiksliai. Padekit kam nelabai sunku arba kas  tesat tokioj pacioj situacijoj kaip as :) aciu is anksto

Žinutė parašyta: 2009-06-07 23:53:47 | Nuoroda

ten kur tu atsidarei lamabpo ten yra tik prasymo blankas. jei nori prasyma pateikt internetu tuomet registruokis i ISAS, bet gali ir nest i bet kuria aukstaja, kuri dalyvauja tame reikale. parsisiusk taisykle is lamabpo.lt ir viskas bus aisku 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-08 10:01:27 | Nuoroda

o kaip registruotis per ta ISAS , as niekaip nerandu?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-08 10:05:11 | Nuoroda

ai , turbut reik spaust ant "Priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas Internetinė
Stojančiųjų Aptarnavimo Sistema (ISAS)" , bet man neatsidaro , meta error, kaip nebutu puslapio

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-08 10:18:34 | Nuoroda

jau atsidariau, uzpildziau. O ta registravimo pazyma, kai ismeta uzpildzius tuos duomenis reik atsispausdint paprasciausiai ir i banka su ja eit?

Žinutė parašyta: 2009-06-08 10:46:20 | Nuoroda

Atsispausdint nebūtina. Žinok visus duomenis, kurių reikės pervedant pinigus. Gali pasirašyt kur nors ar atsispausdint, nėra skirtumo. Bet yra dar paprastesnis variantas. Gali, naudojantis internetine bankininkyste, pervest tuos pinigus į nurodytą sąskaitą. Nereikės eit į banką.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-08 11:07:30 | Nuoroda

Aisku.  O kaip del nevalstybiniu universitetu reikes pildyt prasymus? Jeigu as jau esu pilnai istojes i nevalstybini universiteta, kuris taip pat dalyvauja bendrajame priemime, tik man reikia bandyti gauti studiju krepseli is valstybes, tai man uztenka tik i ta universiteta rasyt prasyma ar galima bandyt ir i bet koki kita valstybini uiversiteta rasyt pasirinkima tik i valstybes finansuojama vieta ir kad paskui galeciau gaves finansuojama vieta persinesti krepseli su ta pinigu suma, kuria gavau pasirinktoj specelybej, persinesti i nevalstybini univera? Ar taip negalima? Kas zinot padekit biski..

Žinutė parašyta: 2009-06-08 11:22:25 | Nuoroda

Man atrodo, reikia rašyti prašyme to nevalstybinio universiteto programą, į kurią įstojai, jei tas universitetas dalyvauja bendrajame priėmime. Kitaip abejoju ar gautai krepšelį.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-08 12:21:57 | Nuoroda

o jeigu as gaunu krepseli tame universitete, tai as galiu ji persinesti i kokionors kito universiteto ta pacia specelybe ir mokytis kitame universitete nemokamai?

Žinutė parašyta: 2009-06-08 19:39:11 | Nuoroda

sweiki stojentieji:) as irgi siemet sumasciau stoti ,mokykla baigiau pernai ,ir niekur nestojau ,nes zinot darbas:D ne bet siemet sumasciau stoti i kokia kolegije neakivazdziai,tai patarkit , kas cia supranta visoj sitoj painevoj. Na zodziu kaip ir minejau atestata jau turiu,vat galvoju db butu geriau stoti ar per bendra kada visi 12-okai islaikys egzus? o tipo jai db stociau tai reiktu atsikirai lakstyt po kiekviena kolegije ar tai universiteta ir rasyt prasimus?

Žinutė parašyta: 2009-06-11 22:17:39 | Nuoroda
untanass rašė:

sweiki stojentieji:) as irgi siemet sumasciau stoti ,mokykla baigiau pernai ,ir niekur nestojau ,nes zinot darbas:D ne bet siemet sumasciau stoti i kokia kolegije neakivazdziai,tai patarkit , kas cia supranta visoj sitoj painevoj. Na zodziu kaip ir minejau atestata jau turiu,vat galvoju db butu geriau stoti ar per bendra kada visi 12-okai islaikys egzus? o tipo jai db stociau tai reiktu atsikirai lakstyt po kiekviena kolegije ar tai universiteta ir rasyt prasimus?

 na as susigaudau taciau tik bendram priėmime.. as tavo vieyoj stociau db, ne per bendra priemima, nes i kaikurias specialyba zymiai lengviau papulsi.  odel to lakstymo tai nznau- atsidaryk kolegiju svetaines ir rasi, ka jos sako del priemimo isankstinio.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-06-12 10:00:08 | Nuoroda
ziezikas rašė:

o jeigu as gaunu krepseli tame universitete, tai as galiu ji persinesti i kokionors kito universiteto ta pacia specelybe ir mokytis kitame universitete nemokamai?

 Negali gaut krepšelio ir eit kur nori. Turi visus savo norus būt parašius prašyme. Gal tu, pavyzdžiui, į vieną universitetą nepatektai, o į kitą su tais pačiais balais, į tą pačią specialybę patektai.

Žinutė parašyta: 2009-06-12 10:00:36 | Nuoroda

Tiksliau parašęs.

Žinutė parašyta: 2009-06-12 13:29:20 | Nuoroda

O kada prašymas laikomu priduotu? Negi užpildai ir vsio. Toks jausmas, kad turi būt koks mygtukas ale "siųsti" ar "patvirtinti". :?

Žinutė parašyta: 2009-06-12 16:18:40 | Nuoroda
Daniq rašė:

O kada prašymas laikomu priduotu? Negi užpildai ir vsio. Toks jausmas, kad turi būt koks mygtukas ale "siųsti" ar "patvirtinti". :?

 tai jei registravai prasyma per ISAS tai yra tas mygtukas, ir tau paraso kad uzskaitytas tavo prasymas tik nemaisyk su blanku prasymu, jis tik paziureti idetas

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-06-30 13:36:27 | Nuoroda

Skaičiau bendrąsias taisykles ir pasimečiau tarp datų.Tai taip išeina,kad ar istojau aš sužinosiu per e-mail ir tada iki rugpjūčio 5d aš galutinai viską turėsiu sutvarkyti su universitetu? 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:58:50 | Nuoroda

Liepos 22d (atrodo) suzinosi kur istojai, o po to jau univero tinklapy bus viskas aiskiai parasyta ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:03:03 | Nuoroda

o jei aš važiuosiu į universiteta pildyt to prašymo tai man nieko nereik atsispaudinti? tik atesta, dokumentus ir nuotrauka veštis? visai pasimečiau

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:07:06 | Nuoroda

Prasyma pildant, kiek zinau, nieko nereik, isskyrus cekiuko, kad susimokejai uz ji banke. Va kai vesi dokumentus, liepos 9-18d, tada reiks veztis viska, kas nurodyta nuostatose tiek lamabpo, tiek kiekvieno univero svetainej. 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:39:57 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Prasyma pildant, kiek zinau, nieko nereik, isskyrus cekiuko, kad susimokejai uz ji banke. Va kai vesi dokumentus, liepos 9-18d, tada reiks veztis viska, kas nurodyta nuostatose tiek lamabpo, tiek kiekvieno univero svetainej. 

 o kai ten pildysiu tai ir susimokėti ten galima ar į banka reik?

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą