Istorija VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-10 11:47:30 | Nuoroda

Na, kaip ispudziai?
Asmeniskai sunkus buvo, bent jau testai.. O saltiniai na pakenciama daug maz viskas. kaip jum?

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-10 11:51:40 | Nuoroda

Sunkus, su testu tai visai en den du variau

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-06-10 11:53:44 | Nuoroda

na mno manymu  tirkai sunkokas buvo  egzaminas tokie klausimai kad nezinau.... durni pasakius....

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:00:02 | Nuoroda

jau kaip testą spėliojau... :D :D

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:02:17 | Nuoroda

gal  kas nors nespeliojote ir galite parasyti ats pirmo varianto  U1 kaip rinkotes raides..

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:02:17 | Nuoroda

Man ziauriai sunkus... siaubingas tiesiog. Kai pasake, perziurekit ar broko nera, pamaciau tuos du zemelapius ir apsidziaugiau, bet kai pradejau daryt... apeme panika, kad galiu neislaikyt...nors jei ir islaikysiu, tai tik minimumui.. baisu.. sunkiausias is visu darytu, testo spejau beveik visus..

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:02:23 | Nuoroda

Jo... ten su visokiom jav konstitucijom abejoju ar buvo daug tikrai zinanciu gera atsakyma... Kaip ir tendencija tokia buvo, kad egzai siumetiniai nebuvo sunkus, bent jau matiekos ar anglu, o cia taip pyst, saltas dusas ant galo sesijos.. Na kaip nors tikekimes :)
P.S kaip jum ten sekes su valstybem kur 1 2 3 buvo suzymetos? 2/3 as parasiau

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:07:07 | Nuoroda

pirma serbija bet as nepariasiau tik 2 ir 3 parasiau..:D

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:10:23 | Nuoroda

Keli pastebėjimai:

1. Testas buvo klaikus. Garantuoju, kad teisingai neišspręstų joks mokytojas. Toks testas yra olimpiadinio lygio, bet ne egzui tikrai.

2. Šaltinių klausimai sudaryti irgi buvo abrakadbra - kaip išėjo, taip padarėm. Asmeniškai aš nesupratau kokių trijų klausimų.

3. Teste buvo daug neesminių klausimų, kurie dar kartą patvirtina, kad tai olimpiadai nebent.

4. Žemėlapis, galima sakyti, buvo nereikalingas.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:11:12 | Nuoroda

2rumunija 3bulgarija. Man tai su tai partizanais ir ju etapais siaubas kazkoks buvo.. nieko apie juos nesimokius....

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:11:22 | Nuoroda

5. Supistas egzas.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:13:11 | Nuoroda

nu jo testas tikrai toks olimpaida primena... kam mum lietuvoje ten kokia JAv konstitucija ismanyti. Zemelapiai buvotam, kad lengvu tasku gautume:P kokia paraset karikaturos pagrindine minti?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:13:41 | Nuoroda

Na šaltiniai pusę bėdos, šiek tiek ten prifantazavau, prisamprotavau, nes nebuvau ruošiasis. O dėl testo - APSAUGOK DIEVE...

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:15:16 | Nuoroda

Ten su karikatura bent jau as priveliau apie sajungu ieskojima europoje, parasiau apie trilype, nors po to pamaciau kad sekantis klausimas to pacio klause.. nu kaip nors :)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:15:51 | Nuoroda

Komedija kazkokia ne egzaminas :DD  testa dariau 50ant 50 50 spejimo budu 50, bent jau maniau, kad zinau nors ir trbt susimoviau :D o klausimai tai isvis nepatiko ypac tie uz kuriuos po 4,3 ar tas uz kuri 6 taskai cia mazdaug viska reikejo samprotatut beveik jokiu esminiu faktu :D tai mazdaug pasakeles sekiau nes nlb. ka ir zinojau ka ten rasyt, nu tai jei jiem patiks mano pasakoks ir intuicija siandien neapvyle gal ir islaikysiu :D nors kaip egzas cia buvo tikrai nesmaone...

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:16:34 | Nuoroda

6. Berods nė vieno klausimo nebuvo nei iš ldk, nei iš atr. Tai nx tada į programą dėt?

Karikatūros pagr. mintį parašiau tokią: Europa skirstosi į karines sąjungas, "nedrąsiai" ieško savo "draugų" - sąjungininkų. :D Karoče, turbūt neišlaikiau...

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:17:11 | Nuoroda

sunkus. testas - kosmosas! bet atmetimo budu imanoma, 2 dazniausiai pievos buna, tada lieka speti 1 is 2. na, o saltiniai tai puse velnio. keli klausimai nekorektiski buvo pagal mane.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:17:36 | Nuoroda

is tikruju, nors istorija siaip gana neblogai gaudausi, bet egzaminas man panasiau i lietuviu interpretacija , kur pats ka nors isvartyt turi vietoj konkretaus atsakymo. klausimu formuluotes daug kur neaiskios, matosi kad bandyta kuo sustriau uzklaust, bet galutiniam variante pieva gaunasi. testas irgi sunkus parinktas, tokiu smulkiu ar nereiksmingu dalyku pilna kur mazai kas kreipia demesi.. nu bet jei visiems sunkus buvo, tai atitinkamai ir tasku sk, geram procentui gaut krenta :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:18:56 | Nuoroda
donatus rašė:

Keli pastebėjimai:

1. Testas buvo klaikus. Garantuoju, kad teisingai neišspręstų joks mokytojas. Toks testas yra olimpiadinio lygio, bet ne egzui tikrai.

2. Šaltinių klausimai sudaryti irgi buvo abrakadbra - kaip išėjo, taip padarėm. Asmeniškai aš nesupratau kokių trijų klausimų.

3. Teste buvo daug neesminių klausimų, kurie dar kartą patvirtina, kad tai olimpiadai nebent.

4. Žemėlapis, galima sakyti, buvo nereikalingas.

 visiems punktams pritariu, nors  as tikrai atrodo moku ta istorija ir mokytoja ta patvirtina bet egzaminas sh galiu pasakyti ne viska ir supratau klausia labai smulkiu dalyki teste...

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:21:17 | Nuoroda
dainius.... rašė:
donatus rašė:

Keli pastebėjimai:

1. Testas buvo klaikus. Garantuoju, kad teisingai neišspręstų joks mokytojas. Toks testas yra olimpiadinio lygio, bet ne egzui tikrai.

2. Šaltinių klausimai sudaryti irgi buvo abrakadbra - kaip išėjo, taip padarėm. Asmeniškai aš nesupratau kokių trijų klausimų.

3. Teste buvo daug neesminių klausimų, kurie dar kartą patvirtina, kad tai olimpiadai nebent.

4. Žemėlapis, galima sakyti, buvo nereikalingas.

 visiems punktams pritariu, nors  as tikrai atrodo moku ta istorija ir mokytoja ta patvirtina bet egzaminas sh galiu pasakyti ne viska ir supratau klausia labai smulkiu dalyki teste...

 Būtent. Pvz, istorija mano buvo visada mėgstamiausias dalykas, varydavau gerais pažymiais, o dabar net abejoju, ar išlaikiau.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą