Isleistuves
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-10 19:54:49 | Nuoroda

Paneles, ar jau turit sukneles isleistuvem?

kam teikiat pirmenybe - ilgoms ar trumpoms?

Gal kuri nepagailejo pinigeliu ir pasisiuti sau vienetine suknyte?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-10 20:18:39 | Nuoroda

dar idomu yra kaip daugelis einat i isleistuves, su tevais, ar be? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 23:27:43 | Nuoroda

jau suknele turiu:) mazdaug iki keliu tj nera labai ilga ar trumpa :D

einu su tewais :) o jus?

Žinutė parašyta: 2009-06-10 23:37:27 | Nuoroda

Turiu kostiuma. Juoda. Iki zemes mazdaug.. ;DD Eisiu irgi su tevais.. smagiau, kazkaip, paskutinis mokyklos balius.  ;}

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2009-06-11 00:06:43 | Nuoroda

O aš neėmiau tėvų,galvojau,galėsim ir atskirai atšvęst.;D

O suknelės dar neturiu,pradėsiu dabar jų medžioklę.;D

Žinutė parašyta: 2009-06-11 01:35:31 | Nuoroda

na manau, kad i atestatu iteikima tevus pakviesti yra butina ir garbes reikalas, kadangi ne kas kitas privede jus prie tai, bet tevai :)

Žinutė parašyta: 2009-06-11 10:00:15 | Nuoroda

As kazkaip net nedvejojau del tevu, juk ir jiems svente, isleidzia vaikus i mokslus.. Taip ka butinai imu tevus :) O del sukneles tai dar nepradejau ieskoti, per tuos egzaminus :D Nes nezadu nej siutis nei nuomuotis.. O siaip modeli jau isivaizduoju... Turetu buti kazkur zemiau keliu, gan paprasta bet idomi ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-11 10:04:11 | Nuoroda

as irgi pritariu, kad tevai turi buti isleistuvese, juk tai patys artimiausi zmones =) jie mus palydejo i 1 klase, o dabar islydes is mokyklos =)

Žinutė parašyta: 2009-06-11 20:54:36 | Nuoroda

o as noriu ilgos iki zemes, bet gana tokios paprastos sukneles ;]

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-11 23:11:17 | Nuoroda

Gal galit patart, kur ieskot graziu kukliu mazu dydziu suknyciu?

Visa Vilniu ismaisiau, bet 34 dydzio sukniu niekur nera, tik poroj parduotuveliu esu radus, bet geda su tokiais skudureliais butu eit

Žinutė parašyta: 2009-06-12 13:09:23 | Nuoroda

Tai čia jau kaip kur kas švenčia. Pas mus įprasta, kad kviečiami tėvai, mokytojai, viskas oficialu, bet trunka vistiek neilgai  ta prasme iki ryto vistiek išlieka tik kasė  o tada ir pašvenčiam. Apie suknelę dar nelabai galvojau  bet nemanau, jog dėsiuosi ilgą. Bus matyt.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-12 19:55:33 | Nuoroda

 Aš tai jau rami.. Visą turiu ;) laukiu nesulaukiu išleistuvių... O tėvų tai neemu. Patys nenori eiti, nes išvis labai mažai tėvų bus vakarėly. O suknelę tai juodą pasiėmiau, maždaug iki kelių..,

Žinutė parašyta: 2009-06-14 00:52:11 | Nuoroda

as pagaliau radau ta suknele,na jinai eina sonu,tj nepasakysi ar cia ilga ar trumpa...ir siaip isleistuwes lb anksti pas mus,tj reikejo kuo greiciau ja rast

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-14 18:48:58 | Nuoroda

aš eisiu su tėvais. kaipgi be jų? :D o dėl suknelės tai net nežinau kaip bus. aš labai aukšta,  "stambių kaulų" gal rasiu ką nors.... norėčiau juodos iki kelių.

Žinutė parašyta: 2009-06-14 19:23:50 | Nuoroda

Na į mano išleistuves tėvai eis tik į oficialią dalį, nes patys sakė nenorintys eiti į neoficialią. Od ėl suknelės tai aš ją jau prieš lietuvių egzamin gavau :) man ją pasiuvo pusseserė,kuri šiemet baigė dizaino studijas, iš medžiagos,kurią pati nusipirkau,tačiau už pasiuvimą nieko neteko mokėti,nes suknelę man padovanojo 

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-06-14 21:46:57 | Nuoroda

O mano tėvai patys manęs klausė, ar noriu, kad jie eitų į išleistuves. Nu kaip gi galiu pasakyt, kad nenoriu... aš eisiu su vaikinu, o mama eis su tata, tai vat taip ir gaunasi  Juolab, kad pas mus tėveliams tikrai gan nedidelė kaina, tai negi gaila.. gi ir jiems šventė, vieną dukrą turi. O drabužaisi dar kolkas nesirūpinu.. liko mažiau nei 3 savaitės, tai jau turbūt laikas susirūpinti  Basutes turiu, tai nebent jei bus laiko ir noro, ir jei rasiu gražesnes, tada nusipirksiu. Žodžiu, nėra būtinybės nei rankinei, nei bateliams. O suknelę mama pasiūs. Paskuriniam skambučiui siuvo, gavosi DIEVIŠKA ir visai nebangi, kaip kad dauguma galvoja, jog siūtos brangiai gaunasi. Tai maniau su ta pačia ir į išleistuves eiti, bet "leidau" tėvams eiti į išleistuvių oficialią dalį su ta "sąlyga", kad mama pasiūs suknelę. 3-4 vakarai, ir vsio :)

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-14 23:00:09 | Nuoroda

pasipasakokit kiek mazdaug jums kainuos islejstuves? :) ta prasme kiek nuo zmogaus metates,pvz uz majsta nuoma,neskajtant asmeniniu ilsajdu sukniom jusu ir pns :D (nu gal supratot ka norejau pasakyti) :D

  • Fizika / VBE 20
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 19
Žinutė parašyta: 2009-06-15 09:32:59 | Nuoroda

Na pas mus tai už abiurientą 100lt,o už kiekvieną tėvą 80lt, antrų pusių vestis neleidžia,nes mano,jog ir sėdėsim grupelėm ir bendausim tik su antro pusėm.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-06-15 17:30:26 | Nuoroda

o cia kuri pas jus antra puse?:DD 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 17:42:28 | Nuoroda

Jetau, gerai, kad man nereikia sukneles ieskoti. Turiu du kostiumus, taigi gaunasis keturi aprangos variantai tai vat ir rinksiuos viena is tu kleturiu variantu :D

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą