Isleistuves
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-18 12:19:15 | Nuoroda

Kas čia dar taip sugalvojo ;D nesąmonė. Jau vieną vakarą ir be jų galima pabūt. Maniškė net neitų ;D sakytų, gi kam, ten Jūsų, klasiokų, paskutinis vakaras. ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-18 12:28:22 | Nuoroda
PsicLt rašė:
Lenocka rašė:
Daniq rašė:

Aš tai kažkaip visai pirmą kartą išgirdau, kad dar kažkas ir su antrom pusėm eina. :DDD

 eina eina.. bent jau nori eit tai tikrai.. =) bet nesamone.. aisku antra puse tai tikrai svarbu, bet yra tokiu svenciu kai ten toms pusems ne vieta..  man kaip tik norisi pabut su klasiokais, atsimint tuos visus linksmus mokslo metus ir t.t. =)

 Aga :) Cia panasiai, kaip i bernvakari ar mergvakari antra puse vestis :D

 =DDDD joo... juokas paeme.....

Žinutė parašyta: 2009-06-18 16:29:00 | Nuoroda

joooo as irgi pirma karta girdziu;DD

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-19 11:24:09 | Nuoroda

Man visvien isleistuves - klasioku svente... =)

Žinutė parašyta: 2009-06-19 12:06:35 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Lenocka rašė:

Man visvien isleistuves - klasioku svente... =)

 Pritariu. Bet aš nelinkusi brėžti ribos tarp švenčių į kurias galima eiti su antrąja puse ir tarp švenčių, kur antroji pusė nepageidaujama. Man mano vaikinas yra kaip šeimos narys, o klasiokai su kuriais švęsiu - kaip viena didelė šeima, todėl pas mus labai normalu švęsti visiems kartu ir dar su savo antrosiomis pusėmis. :) Suprasčiau, jeigu antroji pusė visiškai nepažįstama su klasiokais, tai vestis būtų keista, tačiau jei tai bendras draugų ratas - kodėl gi ne. ;)

 Jeigu antra puse pazysta dauguma ir kiti klasiokai dauguma eis su antrom pusem, tada jo. Bet jeigu vienas, kitas sugalvoja tai jau nelabai.. Svarbu, kad ir ta antra puse  nejaustu diskomforto, ir kiti sventeje dalyvaujantys sveciai.

Žinutė parašyta: 2009-06-20 21:54:11 | Nuoroda

Na, dėl tų antrų pusių. Pas mus net kalbos apie tai nebuvo. Nebus antrų pusių  klasiokai, tėvai, mokytojai ir kiti svarbūs asmenys.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-20 22:16:14 | Nuoroda

O musu mokykla nusprende taip daryt... oficiali dalis bus rengiama mokyklos kieme. Uz ja reikia visiem mestis po 100 litu, nes bus scena, papuosimai, samdys Leo su Evelina kaip dainininkus ir vakaro vedejus... Neoficiali dalis kainuos vos po 50 litu kiekvienam, nesvarbu ar tai abiturientas, ar tevai , ar antra puse... Taip pigiai del to, kad sodyba kurioje svesime yra mano klasiokes tevu.... Todel padare didele nuolaida...  O ten tai tikras rojus.... Jau syki buvom ten svente, neuzmirstama... O del tu antru pusiu... pabandytu kasnors uzdrausti.... Maniskis puse pasaulio trenksis, kad tik dalyvautu mano isleistuvese....

Žinutė parašyta: 2009-06-20 22:34:26 | Nuoroda

Man cia klasioku svente :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-20 22:37:26 | Nuoroda

Man čia mokyklos bendruomenės feat. abitūros šventė, bet pas mus antrų pusių bus dx..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 22:45:59 | Nuoroda

Bet juk 11-12 klasej visus isskirsto pagal pasirenkamuosius dalykus ir pamoku vien su savo klasiokais nebuna. Bent jau pas mus taip. O ir siaip .... tokia diena noretusi, kad salia butu artimiausi zmones, o juk antra puse yra vienas is artimiausiu... Pas mus per simtadieni buvo taip, kad be antru pusiu, bet niekam tas nepatiko, nes buvo tokiu, kurie taip sakant na levo pasuko.... Bet tokie cia ir santykiai tada... Bent jau musu draugu rate visi pazista antrasias puses ir puikiai vieni su kitais sutaria... Gal pas kitus viskas yra kitaip, tada gal ir geriau tik su abiturientais... 

Žinutė parašyta: 2009-06-20 23:04:05 | Nuoroda

Pas mus tai buvo nutarta taip: Į balių kviečiami visi mokyklos 12-okai (jų yra apie 180), mokytojai, mokyklos administracija ir tėvai. Apie antras puses išvis kalbos nebuvo (kai viena mokytoja nusijuokus pasakė - kokios čia gali būt antros pusės tokiam amžiui...). Bet gal ir gerai. Nes kai su antrom pusėm susirenka, tai ir sėdi po 2 po 2 visi.. Tai koks čia tada balius su mokytojais ir t.t...? moka visi pas mus po 130 Lt. (tiek vaikai, tiek tėvai). Tai va, tiek apie tuos balius. Pati į oficialią dalį tai eisiu su tėvais, vaikinu na ir aišku dėdėm, tetos, seneliais ir t.t.t (mano nelaimei.. ;D), o į baliu tai keliausiu su tėvais. Manau ir šitoj dalį jie privalo būti, nes jie turbūt džiaugias labiau nei aš tom išlaistuvėm.
O dėl suknelės, tai jau turiu ją. Nors paieškos užtruko labai ilgai.. Ilgai svarsčiau ar siūtis ar nuomotis ar pirkt.. Kadangi radau būtent tokią, kokios ir norėjau (t.y iki kelių, kampu kirptą, su rankovytėm), tai ir nusipirkau. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-20 23:06:11 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

Na, dėl tų antrų pusių. Pas mus net kalbos apie tai nebuvo. Nebus antrų pusių  klasiokai, tėvai, mokytojai ir kiti svarbūs asmenys.

 Ir sakyčiau , kad labai gerai. Aišku, mano draugas labai nuliūdo, tačiau, kad pralinksmėtų, gavo pakvietimą į oficialią dalį, manau to pilnai užtenka. O balius turi būti tik mokyklos bendruomenės rate..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 23:47:12 | Nuoroda

Na juokinga man, kad jūs tas kainas lyginat. Gi nuo miesto priklauso, didesniuose - be abejo, kad brangiau. Štai ir gaunasi tas svyravimas 50LT.

Žinutė parašyta: 2009-06-21 18:37:40 | Nuoroda

Toks mokytojos pasakymas tikrai nekompetetingas..... Kad ir kokia butu ta antra puse (vism laikui, ar ne.. laikas parodys) cia jau ne jos reikalas, nera nustatytos amziaus ribos, kada tu gali tureti "normalia" antra puse, kada ne.. Kiekvienas ja sutinkame skirtingu laiku, skirtingoje vietoje...  Pasipiktinau, perskiacius... pfff

Žinutė parašyta: 2009-06-21 20:30:31 | Nuoroda

mes metemes po 140lt sventei ir po 15lt davana mokyklai... antru pusiu neileidzia vestis.... mama ir kitos gimines ateis tik i oficialiaja dali pasiziureti :P o del sukneles jau kabo spintoje :) mazdaug ilgis iki keliu labai vasariska geleta :D

Žinutė parašyta: 2009-06-21 20:33:25 | Nuoroda
Droste rašė:

mes metemes po 140lt sventei ir po 15lt davana mokyklai... antru pusiu neileidzia vestis.... mama ir kitos gimines ateis tik i oficialiaja dali pasiziureti :P o del sukneles jau kabo spintoje :) mazdaug ilgis iki keliu labai vasariska geleta :D

 nemazai palyginus :) mes po 100lt, ir tai palyginus daug kam nemazai pasirode, bet yra galimybe kartu su tevais ne tik oficialioje dalyje kartu pasirodyt. aisku, veikiausiai, kad po iteikimu ceremonijos tevai jau link namu judes

Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:07:57 | Nuoroda
Muuuu rašė:
***** rašė:
Saulėgrąža rašė:

Na, dėl tų antrų pusių. Pas mus net kalbos apie tai nebuvo. Nebus antrų pusių  klasiokai, tėvai, mokytojai ir kiti svarbūs asmenys.

 Ir sakyčiau , kad labai gerai. Aišku, mano draugas labai nuliūdo, tačiau, kad pralinksmėtų, gavo pakvietimą į oficialią dalį, manau to pilnai užtenka. O balius turi būti tik mokyklos bendruomenės rate..

 Kodėl tu leidi sau spręsti, kaip TURI BŪTI? :) Pas jus mokykloj vienaip, pas kitus - kitaip. Kiekvienam savo.

 Aš sau daug ką leidžiu  Na mano galva taip. Tačiau mano nuomonė nedraudžia kitiem galvot kitaip.

Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:10:17 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Lenocka rašė:

Man visvien isleistuves - klasioku svente... =)

 Pritariu. Bet aš nelinkusi brėžti ribos tarp švenčių į kurias galima eiti su antrąja puse ir tarp švenčių, kur antroji pusė nepageidaujama. Man mano vaikinas yra kaip šeimos narys, o klasiokai su kuriais švęsiu - kaip viena didelė šeima, todėl pas mus labai normalu švęsti visiems kartu ir dar su savo antrosiomis pusėmis. :) Suprasčiau, jeigu antroji pusė visiškai nepažįstama su klasiokais, tai vestis būtų keista, tačiau jei tai bendras draugų ratas - kodėl gi ne. ;)

 Kai tokia situacija - tai beabėjo su antra puse smagiau, jei visi esate draugai. Tačiau kai baliuje dalyvauja visi abiturientai (t.y. ne tik viena klasė), tada tos antros pusės manau kažkaip nelabai dera..

Žinutė parašyta: 2009-06-22 10:46:15 | Nuoroda

nu istikruju, koks skirtumas su kuo ateisi, Manau, jei tai tikrai artimas ir svarbus zmogus, kuris nori dalyvauti, tai kodel gi ne. Ziurint is kitos puses geriau tureti savo abi puses, nes kai kam ziurint is sono, besimatantys organai ir kt. dalykai gali nepatikti :DD

kokia dovana zadat iteikti mokyklai?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 18:11:43 | Nuoroda

Pas mus isleistuvem renka po 200 Lt, dovanom po 40 Lt. Pakraupau kai suzinojau, kazkada kazkas sake kad bus pigu, nes per pazystamus.. Ziaurios kainos, ir cia uz paprasta restoraneli Forume..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą