Isleistuves
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-22 18:19:40 | Nuoroda

Fail :D Tai cia arba jusu koks 40 zmoniu tesusidaro, arba cia ne per pazistamus vasaros kainom... Pas mus tai nuo simtadienio metimosi atliko daug pinigu, tai atrodo nereiks mestis daugiau:) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-22 21:48:21 | Nuoroda

Kam gi reikia antras puses dar per išleistuves temptis:D Tarsi negali atskirai pabūt bent vakarą. Mano nuomone tai klasiokų, mokytojų, tėvelių šventė. O antros pusės ar gi nesijaučia paskui taip lyg maišytų? Aš tai būtent taip jausčiaus svetiman kolektyve.

Mes mokam 60Lt ( tėvams tiek pat, tai dauguma neina).

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 21:56:45 | Nuoroda

Visiškai su jumis sutinku dėl antrųjų pusių.

O šiaip tai išleistuvės gaunasi gana brangios (ypatingai merginoms). Mes mokam 120lt už save, + po 20lt už kiekvieną tėvelį. Kiek girdėjau, tai tėvų aktyvumas gana nemažas, pas mus tėvai kažkaip susibendravę tarpusavy yra, tai ir švęst kartu nori. Tai smagu iš tikro, gi paskutinė proga visiems kartu pabūt :)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 23:42:13 | Nuoroda
awenterra rašė:

Pas mus isleistuvem renka po 200 Lt, dovanom po 40 Lt. Pakraupau kai suzinojau, kazkada kazkas sake kad bus pigu, nes per pazystamus.. Ziaurios kainos, ir cia uz paprasta restoraneli Forume..

 Hm, Forume... Liuks, nu :) Kas šiemet švenčia Pramogų banke, irgi po 200 Lt renka. O mes už tokią sumą į kažkokį Vilniaus rūsį nusigrūdom. Wtf?!... O dar norėjo chebra ir renginių organizavimo firmą samdytis, ir viešbutyje su botanikos sodu švęsti. Anyway... Kodėl taip visi užsipuolė tas antrąsias puses? :) keista tiesiog. 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-23 00:01:47 | Nuoroda
Vega~ rašė:

[...] Anyway... Kodėl taip visi užsipuolė tas antrąsias puses? :) keista tiesiog. [...]

 Antrų pusių niekas tikrai neužsipuola :) Tiesiog, aš manau, išleistuvės daugiau yra klasiokų, mokytojų, tėvų šventė. Aišku, niekas nesako, sveikint atvažiuoja juk ir draugais ir antrosios pusės, tačiau į patį balių..... nežinau. Jeigu žmonės taip nusprendžia, kam ima ir antras puses, tai valio, nieko prieš neturiu. :) Visi juk šventė organizuojasi kaip nori :)

Žinutė parašyta: 2009-06-23 01:07:56 | Nuoroda

Na mums išleistuvės gaunasi po 125 lt, o tėvam po 55 lt. Tai va, bus Mama rock'n'roll tai nzn turėtų būti fainai. O dėl antrų pusių visaip būna, bet pvz mūsų klasėje tai ačiū dievui nusodinti tie, kurie norėjo vestis antras puses, ypač dėl šių priežasčių: Tos antros pusės  yra iš žemesnių klasių( tad mokytojam tikrai nepointas gert prie esamu mokinių, kurie kas žino kokius pletkus mėgsta skleist, plus nepilanametės ir tikrai kai išgeria baisu darosi). Dar tas dalykas, ne visa klasė, o apskritai abiturientai mėgsta su malalietkom iš mokyklos švęst pas mus.

Esu nieko prieš ,kai klasė susigyvenus su antrom pusėm per įvairius tūsus, bet išleistuvės tai klasės, abiturientų šventė, kaip sakoma bendras šūlės tusas ir kai jis bendras tai reikia gerbt visų nuomonę ir nekviest "nelauktų svečių".

Žinutė parašyta: 2009-06-23 01:33:52 | Nuoroda
krijurga rašė:

Esu nieko prieš ,kai klasė susigyvenus su antrom pusėm per įvairius tūsus, bet išleistuvės tai klasės, abiturientų šventė, kaip sakoma bendras šūlės tusas ir kai jis bendras tai reikia gerbt visų nuomonę ir nekviest "nelauktų svečių".

 Bet yra ir kita medalio pusė. Nekalbėsiu abstrakčiai, pateiksiu pavyzdį.

Tarkim, mūsų mokyklą šiemet baigia ~50 abiturientų. Ateis ~15 mokytojų. Šventė suplanuota miesto centre, nusamdyta grupė, vedėjai, dar kažkas... žodžiu, trūksta pinigų, gal tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl taip laukiamos tos antrosios pusės. Ir nieko čia blogo,- mokyklos bendruomenės tai šventė ar ne. Nes gali apskritai nevykti. Taip, kad.. principai principais, bet tiesa tokia: no money, no party ;)

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-23 01:40:52 | Nuoroda
Vega~ rašė:

 Bet yra ir kita medalio pusė. Nekalbėsiu abstrakčiai, pateiksiu pavyzdį.

Tarkim, mūsų mokyklą šiemet baigia ~50 abiturientų. Ateis ~15 mokytojų. Šventė suplanuota miesto centre, nusamdyta grupė, vedėjai, dar kažkas... žodžiu, trūksta pinigų, gal tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl taip laukiamos tos antrosios pusės. Ir nieko čia blogo,- mokyklos bendruomenės tai šventė ar ne. Nes gali apskritai nevykti. Taip, kad.. principai principais, bet tiesa tokia: no money, no party ;)

 Galima sužinoti kokią grupę samdėt?

Žinutė parašyta: 2009-06-23 02:15:23 | Nuoroda

Galima :)

vestuvių muzikantai + būgninkas ir gitaristas :))) taip, kad irgi žiiūrėjom kaip pigiau. 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-23 12:09:54 | Nuoroda

Man 200 teko suplot... :/

Žinutė parašyta: 2009-06-23 13:08:31 | Nuoroda

Mes už abiturientą mokam 160lt, tėvams po 70lt. Tai nemažai kam pasirodė brangu, dėl to yra neinančių (asmeniškai aš nesuprantu, kaip galima neiti į išleistuves).

Aš tėvelius veduosi kartu, nes per visus mokykloj praleistus metus jie buvo kartu ir viską išgyvenom visi, tad jiems tai, kaip ir man, yra savotiška gyvenimo dalelės pabaiga ir pradžia. :) kaip jūs vadinat antrosios pusės nesivesiu, nes pats nenorėjo, šiaip aš pas jį buvau, nors to laaabai nenorėjau, tad galiu patvirtint, kad tai tos laidos šventė, visą laiką stengiaus rasti ką veikt, kad tik jam netetų rūpintis, kuo mane užimti, dėl to jaučiausi ne vietoje (o taip ir buvo). tai vat :)

dėl suknelės tai vieni vargai...

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-06-23 13:54:41 | Nuoroda

Labas. Būkit geri užsiregistruokit pigu.lt/rekomenduoti?hash=5c9d54bf8c2ade 6c7ad0bafd578e5f09 tada nuėję į emailą aktyvuokit nuorodą. Gausite 5 pigu litus. Būčiau labai dėkinga.

Žinutė parašyta: 2009-06-23 14:24:31 | Nuoroda
Vega~ rašė:
krijurga rašė:

Esu nieko prieš ,kai klasė susigyvenus su antrom pusėm per įvairius tūsus, bet išleistuvės tai klasės, abiturientų šventė, kaip sakoma bendras šūlės tusas ir kai jis bendras tai reikia gerbt visų nuomonę ir nekviest "nelauktų svečių".

 Bet yra ir kita medalio pusė. Nekalbėsiu abstrakčiai, pateiksiu pavyzdį.

Tarkim, mūsų mokyklą šiemet baigia ~50 abiturientų. Ateis ~15 mokytojų. Šventė suplanuota miesto centre, nusamdyta grupė, vedėjai, dar kažkas... žodžiu, trūksta pinigų, gal tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl taip laukiamos tos antrosios pusės. Ir nieko čia blogo,- mokyklos bendruomenės tai šventė ar ne. Nes gali apskritai nevykti. Taip, kad.. principai principais, bet tiesa tokia: no money, no party ;)

 na nežinau kaip pas jus, bet pas mus tos antros pusės taip pat kiek tėvai moka, ir į tą kainą įeina tik maisto kaina, tad ar antros pusės dalyvauja ar ne, nuo to nepriklauso mūsų party egzistavimas :)

Žinutė parašyta: 2009-06-23 17:59:48 | Nuoroda

gi nereikia jokios baudos moket :D

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-23 18:00:14 | Nuoroda

ojezusmaria, neton temon nukele mane nepykit

  • Biologija / VBE 90
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 9
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-24 00:36:40 | Nuoroda
Vega~ rašė:

Galima :)

vestuvių muzikantai + būgninkas ir gitaristas :))) taip, kad irgi žiiūrėjom kaip pigiau. 

Labai teisingai ir įsivaizduoju smagiai su tokiais muzikantais turėtų šventė praeit :)

Žinutė parašyta: 2009-06-24 02:09:48 | Nuoroda

O pas mus kas ką nori,tas tą vedasi,svarbus susimokėk...girdėjau kažkas net savo krikštatėvius pasikvietė :) O šiaip kainų aš tai nepamenu, seniai jau mokėjau :) Aš asmeniškai, tai tėvus imu, linksma bus :)

Kas dėl suknutės,tai teko siūtis, nes tokio mažo dydžio pirkt nėra, o ir bent jau tikra,kad  niekas kitas tokios neturės, suknelė ilga...

Žinutė parašyta: 2009-06-25 14:17:24 | Nuoroda

mums tai reik suplot 170lt... o suknutė bus skaisčiai raudona iki kelių.:) 

Žinutė parašyta: 2009-06-25 19:28:09 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:

O pas mus kas ką nori,tas tą vedasi,svarbus susimokėk...girdėjau kažkas net savo krikštatėvius pasikvietė :) O šiaip kainų aš tai nepamenu, seniai jau mokėjau :) Aš asmeniškai, tai tėvus imu, linksma bus :)

Kas dėl suknutės,tai teko siūtis, nes tokio mažo dydžio pirkt nėra, o ir bent jau tikra,kad  niekas kitas tokios neturės, suknelė ilga...

 Cia tai teisingai pastebeta, nera nieko baisiau pamatyt, kai ateina kita mergina lygiai taip pat apsirengus.. Per tokia svente, toje pacioje vietoje tai ziauru...

Žinutė parašyta: 2009-06-25 21:21:37 | Nuoroda

Manyčiau žiauriau nei žiauru :D Vaikinam tai niekada negresia, nes visi kostiumai kažkiek panašūs :P

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą