Psichologija 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-13 14:09:34 | Nuoroda

Labas! Dar neteko užmatyti temos, skirtos būsimiems psichologams, tad nieko nelaukus ją ir kuriu, vienikimės!

Taigi kokios nuotaikos po egzaminų, kokių balų tikitės? Į kokius universitetus planuojate stoti: VU, MRU, VDU, VPU, KU, LCC? Ką rašysite pirmuoju prioritetu, ką antruoju? Na ir šiaip, kodėl psichologija?:]

Žinutė parašyta: 2009-06-13 14:40:22 | Nuoroda

planavau pati tokia tema kurti bet po egzu rezultatu

na psichologija megstu, tik ja studijuosiu tikiuos kad egzai bus gerai, taip kad i VU, jei ne tada riomeris 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-06-13 17:32:52 | Nuoroda

Na taip, pati mąsčiau ją kurti po egzų rezultatų, bet ai, nieko nenutiks jei anksčiau susipažinsim :] Aš taip pat niekur kitur net negalvoju stot, svajoju apie VU, jei ne, tai MRU arba MRU vakarinės. Šiek tiek jaudinuos dėl matiekos, nes ji man prasčiausiai sekasi. Kiek apmaudu, kad reikia stot su dalyku, kuris yra pats nemėgstamiausias. Ir kažkaip keista, kad biologijos visai neprašo, kiek domėjausi studijų programom, ten mokantis jos bus gan daug...

Žinutė parašyta: 2009-06-14 10:59:01 | Nuoroda

jo matkes bus daug, ipac VU man tai patinka ji o siaip ir as jei ne i VU, MRU, MRU vakarines... 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-06-19 22:49:29 | Nuoroda

SvEiKi_ =)   Norejau paklaust,,, smalsu, kodel renkates psichologijos  studijas? ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-19 22:49:29 | Nuoroda

SvEiKi_ =)   Norejau paklaust,,, smalsu, kodel renkates psichologijos  studijas? ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-19 23:07:13 | Nuoroda

Kitamet ir ash zhadu stot i psichologijos studijas. Manau,dauguma renkasi nes tia idomu. Gana sunkus mokslas,reikalauja darbo,taciau reikia noret,galbut reikia dometis. nes jei shiaip sugalvot stot i shia specelybe BANDYT,turbut ne kokia ideja:? tarkim ash turiu tiksla,bandysiu ji pasiekt

Žinutė parašyta: 2009-06-20 03:17:04 | Nuoroda

idomi specialybe, tad bandysiu ir as istot. noretus i VU aisku

Žinutė parašyta: 2009-06-20 18:25:30 | Nuoroda

Kodėl renkatės MRU o ne pvz. VDU? Todėl, kad Vilniuj, ar dėl studijų kokybės?

Žinutė parašyta: 2009-06-20 18:47:07 | Nuoroda

as renkuosi psochologija is pasaukimo o mru o ne vdu tai visu pirma tdl kad noriu vln mokytis, o seip mru man labiau patinka, visai geras univeras kiek zinau, taciau apie vdu nesidomejau , jis gal ir geresnis, nezinau.. 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-06-20 23:23:17 | Nuoroda

Kodėl renkamės psichologiją , tai čia toks suktas klausimas ir kalbėti apie pašaukimą ar perspektyvuma (ko nemanau) būtų tiesiog banalu. Manau, kad kiekvienas turi šiokių tokių priežasčių viduje.

O apie VDU psichologiją kol kas nieko gero išgirsti nepavyko. Neperpasakosiu čia visko, panaršyk internete, tikrai surasi komentarų. Nors kiek tuo galima tikėti - nežinau. Man MRU labiau imponuoja. Teko girdėti, kad didžioji dauguma dėstytojų ten - iš to pačio VU, na ir šiaip modernus universitetas, be to Vilniuj.

O mane štai kas domina - ar kas bandys rašyti ir mokamą psichologiją? Visgi 8 tūkstančiai...Ir jei rašysit, tai kurioj vietoj?

Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:13:48 | Nuoroda

Aš rašysiu į mokamą vietą iškart po to kai surašysiu psichologiją į nemokamą  Kadangi tai specialybė, kurią tikrai norėčiau studijuoti. Mano nuomone, jau geriau susimokėti už tai, kas tau tikrai prie širdies, o ne įstot bet kur nemokamai. Taip gali ir neištempt, jei nemielas tau dalykas.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:48:43 | Nuoroda

Sveiki, aš irgi noriu į psichologiją VU arba MRU. Bet man bėda bėdelė, kad mokamų tikrai nesirinksiu taigi reikia tikėtis kad įstosiu, nes dievaž kaip noriu :)) tik va mane visi bando atkalbėt - sako perspektyvu Lietuvoj nėra. ka jūs manot?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 14:54:51 | Nuoroda

Pritariu, kad labai įdomi specialybė. Man žmogaus protas, jo veikimas, psichikos sutrikimai ir panašūs dalykai yra tiesiog super įdomūs  Kažkada net mąsčiau apie psichologiją.. Bet besidomėdamas šita sritimi pastebėjau, kad mane labiau traukia mediciniai dalykai - psichiatrija, neurologija. Todėl bandysiu stot į mediciną, o rezidentūroje patekt į šią sritį (nors planuot tiek daug į ateitį labai kvaila. Turbūt tie planai dar 10 kartų keistis..)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 09:04:35 | Nuoroda

Tataip, aš irgi apie mediciną mąsčiau kurį laiką, tačiau priešingai, pasirinkau psichologiją. Galvoju gal bus labiau orientuotos į tai studijos, nes prieš psichiatriją mokytis 7 metus medicinos, ten kiekvieną kauliuką ir raumenuką, kurio po to net realiai nlb ir reikės, spėju tiesiog ižknistų...

O dėl perspektyvų, tai gal kartosiuos, bet nei viena specialybė nėra savaime perspektyvi. Perspektyvus gali būt tik žmogus. Tai va su ta mintim ir einu, nors aplinkiniai baigia praūžti visas ausis, kad vėjai ta mano psichologija.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:58:53 | Nuoroda

Sveiki,studijuoju psichologiją MRU. Šįmet baigiau pirmą kursą. Klauskit,kas konkrečiai domina,kiek galėsiu padėsiu ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:55:50 | Nuoroda
Brazdzionis rašė:

Sveiki,studijuoju psichologiją MRU. Šįmet baigiau pirmą kursą. Klauskit,kas konkrečiai domina,kiek galėsiu padėsiu ;)

 idomu? nenusivylei kai istojai? sunku mokytis? su kokiais balais istojai? i nemokama? lengva gauti bendrabuti? ;D yra yra tu klausimeliu :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:14:59 | Nuoroda

O man tai įdomu su kokiu mažiausiu balu praėjusiais metais galima buvo įstoti į MRU psy nemokamą?

Gal laikas pasisakyti konkursinius balus?:) Mano - 18,34...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:04:52 | Nuoroda
Amely rašė:

 idomu? nenusivylei kai istojai? sunku mokytis? su kokiais balais istojai? i nemokama? lengva gauti bendrabuti? ;D yra yra tu klausimeliu :D

 Iš pat pradžių traukė šios studijos,o įstojus tik pasitvirtino mano lūkesčiai. Aišku pirmas semestras/pirmas kursas visuomet įdomus,juk kažkas naujo,nežinomo. Tačiau visumoj, esu patenkintas studijom, nors ir buvo kai kurių tikrai sunkių dalykų,o ir ne visi dėstytojai buvo priimtini, bet tikrai nenorėčiau keisti specialybės. Galbūt man tik pasisekė pakliūt į tokią grupę,bet visi esam labai draugiški ir susibendravę, tas taip pat motyvuoja čia mokytis :) Dėl balų, nepykit, bet nutylėsiu, gėdos jausmas atsibudo :D Tik pasakysiu,jog įstojau į mokamas studijas (tarkim užteko 15 konkursinio balo). Su bendrabučiais tikrai nėra problemų, kas atvyksta studijuot ne iš Vilniaus, tie visi gauna lovą ir stogą. Kadangi negaliu lyginti dėstytojų kompetencijos lygio su kitų univerų dėstytojais (dėl paprasčiausios priežasties - neteko kitur studijuoti), tai šia tema nekalbėsiu. Dar kitas MRU privalumas, tai modernumas. Tikrai "ten iš aukščiau" pasistengė ir sudarė mum puikias sąlygas tobulėti, nors į kurso pabaigą pasimatė, kad kai kuriems tai buvo nematyti dalykai, todėl reikėjo "pagadinti,papaišyti ar palaužyti" :D Manau, vis tiek domėjotes ir kituose informacijos šaltiniuose apie MRU studijas, todėl turėjot girdėt, jog turim pasakišką valgyklą, su tokiom pat kainom. Iš viso dvi valgyklos, viena kavinė ir dar šalimais bendrabučiuose esanti valgykla, todėl tikrai nemirsit iš bado :) Aišku aš čia labiau kalbum apie tokius išorinius dalykus, ne kiek apie pačias studijas,tiesiog sunku kažką ir pasakyt, kai dar pats tik pradedu apsiprast studento kaily.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:33:41 | Nuoroda

 Kadangi nespejau i uk issiust visko, tai lauksiu dar 1 metus, o belaukdama galvoju gal mokytis psichologija VU (siaip vis tiek kitais metais perstosiu i animal behaviour), manau, tie 1 metai nors kokios minimalios naudos gal duos- juk ar taip, ar taip psichologija, tik viena gyvunu, kita - zmoniu... Be to zmoniu psichologijos zinias visada galima kazkur naudingai panaudot...Tik nezinau, ar pirmais metais ten ka nors naudingo ir idomaus moko...

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą