Rezultatu laukimas...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-14 21:39:12 | Nuoroda

Aš irgi stengiuosi negalvot apie visą tai, bet nesigauna niekaip...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-18 11:12:10 | Nuoroda

As nuobodziauju,oras isties nevasariskas...Na,islendu pabut su draugais,bet kai toks oras,tai gruzas...Bet va,kai saulyte islenda,sumastom ka idomiau.Buvom su drauge prie ezero nusitranzavusios pasimaudyt O apie rezultatus,tai jau buvau ir nustojus galvoti,bet dabar,kai zinau,kad kita penktadieni jau bio paaiskes,tai kirba negeras jausmas...Na,bet bandau atsipalaiduot,taip pat su cigarete rankoj kaip kad kazkas jau irg minejo...

Žinutė parašyta: 2009-06-18 14:34:27 | Nuoroda

na as tai bandysiu kur padirbeti,va jau vienoj vietoj visus prasymus sutartis baiginejau pildyt tai ant galo paskelbe kad nepriims nes pasakiau kad tik vasarai noriu darbo  :D bet nieko ieskosiu toliau vistiek tureciau kur koki darbeli gaut :) o siaip tai ziauru sitos dienos,net neskiriu jau kada savaitgaliai buna, daznai tenka i kalendoriu zvilgtelti kokia diena siandien :D bent oras galetu but grazesnis tai vistiek i gamta dazniau isvykti butu galima pamirst visus siuos stresus ir pan. vis smagiau negu trintis mieste pirmyn atgal tom paciom gatvem... :/

Žinutė parašyta: 2009-06-18 14:38:37 | Nuoroda

Kaip gerai tiem, kas darbą tokiais laikais gauna... :)

Žinutė parašyta: 2009-06-18 14:43:01 | Nuoroda

Jo, darbas bent padeda uzsimirst.. Man tai ziauru, kai lieka iki rezultatu paskelbimo keleta dienu, tai vietos nerandu sau =) kazka veikt bandau, bet mintys tik apie rezultata. Per egzamina taip nesinervinau =DD

Žinutė parašyta: 2009-06-18 15:03:48 | Nuoroda

o aš išvažiuoju į užsienį padirbėt palikau mamą kaip įgaliotą asmenį , kad galėtų mano dokus tvarkyt. Kaip manot jei čia užsisakysiu tą rezultatų sms, tai kai ten būsiu man ateis vistiek ats?

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2009-06-18 15:11:22 | Nuoroda

Velnias zino.. Gal geriau apsidraust ir kazkaip padaryt, kad mama suzinotu.. Vienam saite, nepamenu kuriam, mokejimai.lt ar 118/egzaminai.lt, tai dar atsakymas kainuoja, tai is to saito jei uzsakai gal ir ateitu i uzsieni.. =)

Žinutė parašyta: 2009-06-18 15:30:52 | Nuoroda

hmmm na dėl viso ko reiks palikt mamai kodą ;D

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2009-06-18 15:46:34 | Nuoroda
sweetulka rašė:

hmmm na dėl viso ko reiks palikt mamai kodą ;D

 tikrai geriau palik, o tai isvaziuosi ir kankins nerimas ir nezinia =D

Žinutė parašyta: 2009-06-18 16:32:14 | Nuoroda

 O as varysiu pastoviklaut :D

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-06-18 17:01:26 | Nuoroda

va cia tai labai gera ideja  pati buvau visam savaitgaliui isvaziavus i gamtuke tai ne minteles apie egzaminus nebuvo

  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-06-18 17:07:42 | Nuoroda

as irgi neatsisakyciau i gamta islekt.. betkad oras nekoks =( Stengiuos bent kiek pailset kas savaitgali sode =))

Žinutė parašyta: 2009-06-18 18:26:03 | Nuoroda

Man tai ir galva sunkiai beveikia, laukiu egzu rezultatų bet reik duot ir prašymus, ir nelabai lengva duot kai rezultatų nežinai..  o dar ir stojamieji čia pat... uffff....  kad tik viskas greičiau pasibaigtų...

Žinutė parašyta: 2009-06-18 18:32:37 | Nuoroda

Shokoladash, į menus kur nors stosi ar kur?

Žinutė parašyta: 2009-06-18 18:40:35 | Nuoroda

Joa, į interjerą..

Žinutė parašyta: 2009-06-18 18:44:46 | Nuoroda
Shokoladash rašė:

Man tai ir galva sunkiai beveikia, laukiu egzu rezultatų bet reik duot ir prašymus, ir nelabai lengva duot kai rezultatų nežinai..  o dar ir stojamieji čia pat... uffff....  kad tik viskas greičiau pasibaigtų...

 bet juk galima duot prašymą ir tada kai jau žinai rezultatus :) juk iki liepos 18 galima :) ar as klystu>? :O

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-18 18:47:08 | Nuoroda
sweetulka rašė:
Shokoladash rašė:

Man tai ir galva sunkiai beveikia, laukiu egzu rezultatų bet reik duot ir prašymus, ir nelabai lengva duot kai rezultatų nežinai..  o dar ir stojamieji čia pat... uffff....  kad tik viskas greičiau pasibaigtų...

 bet juk galima duot prašymą ir tada kai jau žinai rezultatus :) juk iki liepos 18 galima :) ar as klystu>? :O

 Ne ne, tu teisi :) Aš taip ir darysiu..

Žinutė parašyta: 2009-06-18 19:23:47 | Nuoroda
sweetulka rašė:
Shokoladash rašė:

Man tai ir galva sunkiai beveikia, laukiu egzu rezultatų bet reik duot ir prašymus, ir nelabai lengva duot kai rezultatų nežinai..  o dar ir stojamieji čia pat... uffff....  kad tik viskas greičiau pasibaigtų...

 bet juk galima duot prašymą ir tada kai jau žinai rezultatus :) juk iki liepos 18 galima :) ar as klystu>? :O

 Jei neklystu, tai ten, kur yra stojamieji egzaminai, iki liepos 8 d. prašymus reikia pateikti.

Žinutė parašyta: 2009-06-18 20:20:24 | Nuoroda

nu man stojamųjų savaitė prasideda nuo birželio 22 d., tai iki jos jau reik būt padavus prašymus. 

Žinutė parašyta: 2009-06-19 09:36:33 | Nuoroda

uzsisakiau tuos rezultatus ir tik tada pagalvojau..... blem, kaip baisu kai bet kada sms gali ateiti, o ten atsakymas... :DDD bijau savo telefono dabar :D o siaip pritariu del aktyvios veiklos...krepsinis, begiojimas, sporto klubas... daugiau nieko ir nedarau siom dienom :D xex

vos pasilieku vienas arba neturiu ka veikti, iskart tos mintys lenda..:) kazkoks pragaras :D

  • Chemija / VBE -
  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą