Rezultatu laukimas...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-19 09:51:34 | Nuoroda

butent del to as ir neuzsisakiau tos paslaugos :D nervai ramesni :) kai suzinosiu, kad rezultatai skelbiami, tada ir parasysiu, o dabar sedziu rami. beveik rami :)

  • Fizika / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-19 20:17:12 | Nuoroda

Aš jau tuos egzus buvau užmiršęs, nesenai atsiminiau juos perskaites straipsni apie mokslo reforma.O tas laukimas tai nera toks žiaurus ,kaip visi šneka. užsiimant kokia nors veikla viskas pasimiršta. Egzu rezultatai laimės dalykas, tai vat).

  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-19 21:19:33 | Nuoroda

Kaip kam. Pats, kaip matosi, netaikai į prestižinius universitetus ir ant pačių rezultatų kiek padėjęs. Duok die tau laimės gyvenime užmiršt, kad apskritai mokinaisi, užsiimant ta veikla ir išlošt aukso puodą:] Kai kurių, čia esančių, žmonių likimai pastatyti ant tų skaičiukų.

Žinutė parašyta: 2009-06-20 00:26:49 | Nuoroda

cia tai jau kazka suvelei... as pvz irgi nebijau rezultatu ir nera cia ju ko bijot juk jau kaip bus taip nieko nepakeisi... tie skaiciukai kaip tu sakai gyvenimo nesugriaus.. galvok pozityviau

Žinutė parašyta: 2009-06-20 00:30:31 | Nuoroda
evutia rašė:

cia tai jau kazka suvelei... as pvz irgi nebijau rezultatu ir nera cia ju ko bijot juk jau kaip bus taip nieko nepakeisi... tie skaiciukai kaip tu sakai gyvenimo nesugriaus.. galvok pozityviau

 teisingai, jau nk nepakeisi, :] kaip bus teip bus ;]

Tikekimaes kad viskas bus gerai, o jei ir netenkis rezultatai, visada galima perlaikyt kitais metais ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-20 00:51:12 | Nuoroda
evutia rašė:

cia tai jau kazka suvelei... as pvz irgi nebijau rezultatu ir nera cia ju ko bijot juk jau kaip bus taip nieko nepakeisi... tie skaiciukai kaip tu sakai gyvenimo nesugriaus.. galvok pozityviau

 Aš ir nesakau, kad bijau ar reikia bijot. Ir nesakau, kad kažkas kažką griaus. Tik, suprantu, dėl ko kiti taip jaudinasi, o kai kažkas nedėjęs ypatingų pastangų mokslams, nieko nesitiki, nebijo ir sako, kad tai laimės dalykas tai KAŽN. Įdomu ar taip pat galvoja ir tie, kurie gaus 90+ proc iš visų.

Žinutė parašyta: 2009-06-20 02:17:30 | Nuoroda

Ziuriu jus visi taip susirupine del savo rezultatu...;) Bet ar begalinis rupestis ir laukimas vertas to?  Juk sie egzaminai ziurint suaugusio zmogaus akimis - verti nieko. Na gerai, neistosit i norima specialybe, taciau ar gyvenimas keisis del to? Ar svarbiausia gyvenimo atrama - seima, nusigres nuo jusu? Juk dauguma zymiu pasaulio veikeju dirba "ne pagal specialyybe"... Todel teigti, kad sie egzaminai nera itin svarbus racionaliam zmogui yra tikra tiesa. Asmeniskai, as mokiausi vidutiniskai (vidurkis 8-9) iki paskutiniuju metu mokykloje. Paskutinius metus baigiau maksimaliu ivertinimu is pasirinktu dalyku, taciau teigti, kad tai dariau del saves butu netikslinga. Siuos rezultatus stengiausi pasiekti del savo tevu, seneliu, kurie dejo dideles viltis i mane ir tiesiog norejau padaryti juos laimingus. Na o egzaminu rezultatai... Kaip bus tai bus. Mano viltys aukstos, taciau nenusiminsiu neistojes ten kur noriu, galbut toks likimas?.. Visgi zinosiu kad padariau tai, ka galejau (o tai yra svarbiausia), t.y. mokiausi, stengiausi, dirbau ir belieka tik tiketis, kad mano pastangos bus ivertintos. Na o jums palinkeciau nesikrimsti del to, kas buvo, o mastyti tai kas laukia musu priesaky. Juk, mes esame "tunkstantmecio vaikai" ir galima save laikyti dalimi musu salie ateities, kad ir kokia specialybe bestudijuotume....:)

  • Biologija / VBE 100
  • Matematika / VBE 87
Žinutė parašyta: 2009-06-20 02:55:06 | Nuoroda
Abittt rašė:

Ziuriu jus visi taip susirupine del savo rezultatu...;) Bet ar begalinis rupestis ir laukimas vertas to?  Juk sie egzaminai ziurint suaugusio zmogaus akimis - verti nieko. Na gerai, neistosit i norima specialybe, taciau ar gyvenimas keisis del to? Ar svarbiausia gyvenimo atrama - seima, nusigres nuo jusu? Juk dauguma zymiu pasaulio veikeju dirba "ne pagal specialyybe"... Todel teigti, kad sie egzaminai nera itin svarbus racionaliam zmogui yra tikra tiesa. Asmeniskai, as mokiausi vidutiniskai (vidurkis 8-9) iki paskutiniuju metu mokykloje. Paskutinius metus baigiau maksimaliu ivertinimu is pasirinktu dalyku, taciau teigti, kad tai dariau del saves butu netikslinga. Siuos rezultatus stengiausi pasiekti del savo tevu, seneliu, kurie dejo dideles viltis i mane ir tiesiog norejau padaryti juos laimingus. Na o egzaminu rezultatai... Kaip bus tai bus. Mano viltys aukstos, taciau nenusiminsiu neistojes ten kur noriu, galbut toks likimas?.. Visgi zinosiu kad padariau tai, ka galejau (o tai yra svarbiausia), t.y. mokiausi, stengiausi, dirbau ir belieka tik tiketis, kad mano pastangos bus ivertintos. Na o jums palinkeciau nesikrimsti del to, kas buvo, o mastyti tai kas laukia musu priesaky. Juk, mes esame "tunkstantmecio vaikai" ir galima save laikyti dalimi musu salie ateities, kad ir kokia specialybe bestudijuotume....:)

 jo, protingai sneki

Žinutė parašyta: 2009-06-20 16:10:27 | Nuoroda

juokinga. vienam nepatinka, kad kiti stresuoja. kitas vos ne primeta streso būtinybę. kas kaip nori taip ir daro, jeeetau. (drama queen)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 68
Žinutė parašyta: 2009-06-20 16:31:01 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Abittt rašė:

Ziuriu jus visi taip susirupine del savo rezultatu...;) Bet ar begalinis rupestis ir laukimas vertas to?  Juk sie egzaminai ziurint suaugusio zmogaus akimis - verti nieko. Na gerai, neistosit i norima specialybe, taciau ar gyvenimas keisis del to? Ar svarbiausia gyvenimo atrama - seima, nusigres nuo jusu? Juk dauguma zymiu pasaulio veikeju dirba "ne pagal specialyybe"... Todel teigti, kad sie egzaminai nera itin svarbus racionaliam zmogui yra tikra tiesa. Asmeniskai, as mokiausi vidutiniskai (vidurkis 8-9) iki paskutiniuju metu mokykloje. Paskutinius metus baigiau maksimaliu ivertinimu is pasirinktu dalyku, taciau teigti, kad tai dariau del saves butu netikslinga. Siuos rezultatus stengiausi pasiekti del savo tevu, seneliu, kurie dejo dideles viltis i mane ir tiesiog norejau padaryti juos laimingus. Na o egzaminu rezultatai... Kaip bus tai bus. Mano viltys aukstos, taciau nenusiminsiu neistojes ten kur noriu, galbut toks likimas?.. Visgi zinosiu kad padariau tai, ka galejau (o tai yra svarbiausia), t.y. mokiausi, stengiausi, dirbau ir belieka tik tiketis, kad mano pastangos bus ivertintos. Na o jums palinkeciau nesikrimsti del to, kas buvo, o mastyti tai kas laukia musu priesaky. Juk, mes esame "tunkstantmecio vaikai" ir galima save laikyti dalimi musu salie ateities, kad ir kokia specialybe bestudijuotume....:)

 Visiškai nesuprantamas tavo požiūris baigti mokyklą maksimaliu įvertinimu dėl tėvų, senelių, nes nori padaryti juos laimingus.

Aš tai visus 12 metų mokiausi gerai tik dėl savęs. Prie ko čia tėvai, seneliai? Dievas davė proto, tai ir naudoju tam, kad kažką pasiekčiau gyvenime. Kaip ir pati sakei, ar baigsi su pagyrimu mokyklą, ar be jo, šeima juk nenusigręš. :)

Pati sau paprieštaravai :)

 

Žinutė parašyta: 2009-06-20 17:18:24 | Nuoroda
Abittt rašė:

Ziuriu jus visi taip susirupine del savo rezultatu...;) Bet ar begalinis rupestis ir laukimas vertas to?  Juk sie egzaminai ziurint suaugusio zmogaus akimis - verti nieko. Na gerai, neistosit i norima specialybe, taciau ar gyvenimas keisis del to? Ar svarbiausia gyvenimo atrama - seima, nusigres nuo jusu? Juk dauguma zymiu pasaulio veikeju dirba "ne pagal specialyybe"... Todel teigti, kad sie egzaminai nera itin svarbus racionaliam zmogui yra tikra tiesa. Asmeniskai, as mokiausi vidutiniskai (vidurkis 8-9) iki paskutiniuju metu mokykloje. Paskutinius metus baigiau maksimaliu ivertinimu is pasirinktu dalyku, taciau teigti, kad tai dariau del saves butu netikslinga. Siuos rezultatus stengiausi pasiekti del savo tevu, seneliu, kurie dejo dideles viltis i mane ir tiesiog norejau padaryti juos laimingus. Na o egzaminu rezultatai... Kaip bus tai bus. Mano viltys aukstos, taciau nenusiminsiu neistojes ten kur noriu, galbut toks likimas?.. Visgi zinosiu kad padariau tai, ka galejau (o tai yra svarbiausia), t.y. mokiausi, stengiausi, dirbau ir belieka tik tiketis, kad mano pastangos bus ivertintos. Na o jums palinkeciau nesikrimsti del to, kas buvo, o mastyti tai kas laukia musu priesaky. Juk, mes esame "tunkstantmecio vaikai" ir galima save laikyti dalimi musu salie ateities, kad ir kokia specialybe bestudijuotume....:)

 ateityje patariu mokytis dėl savęs:D

Žinutė parašyta: 2009-06-20 17:26:50 | Nuoroda

Kai darai kazka del kitu - tai greit entuziazmas dingsta =)

Žinutė parašyta: 2009-06-20 17:36:13 | Nuoroda
Lenocka rašė:

Kai darai kazka del kitu - tai greit entuziazmas dingsta =)

 tai jau tikrai:D

Žinutė parašyta: 2009-06-20 20:18:41 | Nuoroda

galetu tie rezultatai niekada neateit, ypac anglu.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-06-20 20:25:00 | Nuoroda

na wat del anglu tj sutinku,del kitu tj tegu ateina,jei  wiskas gerai bus ir nesumaisys wel tu darbu ar pan..

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-20 21:26:48 | Nuoroda

galbut padaryti juos laimingus, o gal irodyti kitiems kazka, nu nezinau :D as bent jau mokiaus del saves :)

Žinutė parašyta: 2009-06-20 21:28:02 | Nuoroda

ir vis dar mokysiuos tikiuosi :)

Žinutė parašyta: 2009-06-20 22:21:12 | Nuoroda
uzsisakiau, bet patvirtinimu negavau. dviguba nervyste:D
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-06-20 22:23:49 | Nuoroda

Nors ir baisoka, bet jeigu niekada gyvenime nebesužinočiau kiek gavau, tai išprotėčiau  kaip galima nenorėti sužinoti rezultatų...

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-21 08:56:56 | Nuoroda

Uztai as neuzsisakineju :D nes drebeciau nuo kiekvienos zinutes. Pernai kai suzinojo draugas, kad jau paskelbti rezai, iskart issiunte ir iskart gavo rezultatus, per kelias minutes, tai ir as taip darysiu o.O

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą