Rezultatu laukimas...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-21 10:00:36 | Nuoroda

 matet jau rytoj bus skelbiami rezultatai

  • Istorija / VBE 27
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 43
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 9
Žinutė parašyta: 2009-06-21 11:01:31 | Nuoroda
felicita18 rašė:

 matet jau rytoj bus skelbiami rezultatai

 yeee....

Žinutė parašyta: 2009-06-21 11:11:26 | Nuoroda
Lenocka rašė:
felicita18 rašė:

 matet jau rytoj bus skelbiami rezultatai

 yeee....

 paziuresim ,kaip rytoj dziaugsies:)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 11:50:46 | Nuoroda
laukti jau tiesiog nebegaliu... kiekviena naktis baigiasi arba prasideda sapnu apie stojimus ar egzaminu rezultatus. taip, kad laukimas jau mane is proto veda :D taciau to rezultatu suzinojimo bijau... dar ir kaip. zodziu. nebijojau pries egzaminus ir per, bet va drebu belaukdama rezultatu...
Žinutė parašyta: 2009-06-21 11:53:36 | Nuoroda
ishleto rašė:
laukti jau tiesiog nebegaliu... kiekviena naktis baigiasi arba prasideda sapnu apie stojimus ar egzaminu rezultatus. taip, kad laukimas jau mane is proto veda :D taciau to rezultatu suzinojimo bijau... dar ir kaip. zodziu. nebijojau pries egzaminus ir per, bet va drebu belaukdama rezultatu...

 pas mane lb panasi situacijana bet labiausiai baisu del anglu...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-21 12:17:01 | Nuoroda
felicita18 rašė:

 matet jau rytoj bus skelbiami rezultatai

 Tai ryt tik rusu ir dar kazkokie, o matke lytu anglu veliau ane?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-06-21 12:21:10 | Nuoroda
kadangi Nec' nepasitikiu visiskai, (galiu skelbti tai viesai, man tai joios gedos), tai neabejoju, kad razeltatai gali buti skelbiami nebutinai pagal nustatytas datas(AISKU, NEVELIAU KAIP IKI 30 D. ZINOSIM VISUS)
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-06-21 12:24:01 | Nuoroda
Leeee rašė:
ishleto rašė:
laukti jau tiesiog nebegaliu... kiekviena naktis baigiasi arba prasideda sapnu apie stojimus ar egzaminu rezultatus. taip, kad laukimas jau mane is proto veda :D taciau to rezultatu suzinojimo bijau... dar ir kaip. zodziu. nebijojau pries egzaminus ir per, bet va drebu belaukdama rezultatu...

 pas mane lb panasi situacijana bet labiausiai baisu del anglu...

 

va anglu tai ir mane be proto gasdina. cia toki sapna susapnavau :D krc kad tikslu skaiciu kiek gavau anglu kazkaip maciau as ten idomiai :D bet man toks biski nerealus. is vis tikiuosi islaikymo ....
Žinutė parašyta: 2009-06-21 13:29:44 | Nuoroda
giedrius07 rašė:
Lenocka rašė:
felicita18 rašė:

 matet jau rytoj bus skelbiami rezultatai

 yeee....

 paziuresim ,kaip rytoj dziaugsies:)

 kolkas dziaugiuos tik del to, kad laukimas pasibaigs =D o del rezultatu neaisku ar dziaugsiuos =))

Žinutė parašyta: 2009-06-21 13:38:59 | Nuoroda

Pagaliau rytoj IT paaiškėt turėtų...

  • Informacinės technologijos / VBE 61
  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-06-21 16:32:19 | Nuoroda
siestaa rašė:
kadangi Nec' nepasitikiu visiskai, (galiu skelbti tai viesai, man tai joios gedos), tai neabejoju, kad razeltatai gali buti skelbiami nebutinai pagal nustatytas datas(AISKU, NEVELIAU KAIP IKI 30 D. ZINOSIM VISUS)

 Istorija liepos 1d.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-21 16:57:24 | Nuoroda
PsicLt rašė:
siestaa rašė:
kadangi Nec' nepasitikiu visiskai, (galiu skelbti tai viesai, man tai joios gedos), tai neabejoju, kad razeltatai gali buti skelbiami nebutinai pagal nustatytas datas(AISKU, NEVELIAU KAIP IKI 30 D. ZINOSIM VISUS)

 Istorija liepos 1d.

 

atsiprasau (blush)
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-06-22 00:55:36 | Nuoroda

Mane tai labiausiai neramina ne patys egzamino skaiciukai (nes jau mazdaug esu numacius, kiek tureciau gauti), o butent tai, kad tik nebutu darbai sumaisyti arba dinge, arba kazkas neteisingai uzpildyta ir del to isvis nevertintu...  O jau ka per egzus parasiau, ta parasiau... Beliko tiketis, kad busiu ivertinta uz tai, kiek moku  :)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 00:58:00 | Nuoroda
anyaa rašė:

Mane tai labiausiai neramina ne patys egzamino skaiciukai (nes jau mazdaug esu numacius, kiek tureciau gauti), o butent tai, kad tik nebutu darbai sumaisyti arba dinge, arba kazkas neteisingai uzpildyta ir del to isvis nevertintu...  O jau ka per egzus parasiau, ta parasiau... Beliko tiketis, kad busiu ivertinta uz tai, kiek moku  :)

 tokia galimybe yra, bet labai nedidele, kad bus sumaisyti

Žinutė parašyta: 2009-06-22 01:07:24 | Nuoroda

na znau ka neidele,na bet as ir tokia baime biski turiuna bet tikiuos kad siemet nk tokio nebus ;}

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-22 01:10:03 | Nuoroda

hm.. sutinku, išvis tokia tikimybe beveik lygi 0, jei ir nebuvo tavo vertintas darbas, prašai apeliaciją, ir greit atsiras tavo darbas :]

Žinutė parašyta: 2009-06-22 01:17:39 | Nuoroda
Micro rašė:

hm.. sutinku, išvis tokia tikimybe beveik lygi 0, jei ir nebuvo tavo vertintas darbas, prašai apeliaciją, ir greit atsiras tavo darbas :]

 butenk, kad beveik. Esu girdejas, kad pernai buvo problemu, sumaise rezultatus vienai klasei. Gerai besimokantys islaike blogai, blogai besimokantys - gerai. Tai buvo akivaizdu, tad pateike apeliacija ir tada NEC'as sudeliojo viska i savo vezias. Aisku, tie blogai besimokantys suzinoje savo netikruosius rezultatus veliau labai nuliudo.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 01:22:04 | Nuoroda

Ble žiauru ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-22 08:40:43 | Nuoroda

Žinutė parašyta: 2009-06-22 09:27:00 | Nuoroda

Ej chebryte gal zinot ar verta siendien laukti kokiu rezultatu ar dar anksti?         ...........

  • Biologija / VBE 18
  • Istorija / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą