kas i KU 2009?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-28 10:58:58 | Nuoroda

Meginsiu KU i slauga:)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:24:31 | Nuoroda

as bandysiu paskutiniais numeriais... tikiuosi neprireiks man i ju ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-28 14:41:58 | Nuoroda
Amely rašė:

as bandysiu paskutiniais numeriais... tikiuosi neprireiks man i ju ;D

 kai žiauriai;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:08:57 | Nuoroda

del Ku baraku yra cia laimes dalykas , bet jei kuo greiciau ten viska pradedi del ju tvarkytis tuo didesne galimybe kas be ko atsizvelgia i  atstuma ;] o jei ne pirma menesy tai antra gauti baraka butu imanoma is pat pradziu daug subega zmoniu bet einant laikui atkrenta nes ne  visi priprate gyventi tokiom salygom geriau kiti grupelem nuomuojasi nes db butai pigus klp :) 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:18:54 | Nuoroda
dorido rašė:
kammiukas rašė:

Noreciau i ku socialini darba arba psichologija. gal turesiu draugu? ;) :*

 jei i psichologija, tai imanoma, kad ir turesi :))))

 Šįmet labai daug norinčių į psichologiją, tai draugų tikrai bus. :D

Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:54:18 | Nuoroda
Serpentine rašė:
neraja rašė:

Serpentine as irgi sita rasysiu gale,o pirmoj vietoj viesaji administravima :)

 Aš dar dvejoju dėl pirmos vietos. Tik manau, jog tai bus Kaune (Puse mano trokštamų spec. ten. :) ) Kad ir kaip nejausčiau tam miestui simpatijos...  Tad ką čia gali žinoti. :) Gal kartais ir susitiksim. ;)

Na,merginos,a taip pat planuoju į LT filologiją ir režisūrą,toliau rašysiu švedų kalbč,o va etnologjis jaučiu,kad nerašysiu  Kaip nudžiugau,kad kažžkas dar ten ketina stoti :) Šaunumėlis :)

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 6
Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:43:25 | Nuoroda

pati mokinuosi lietuviu filoloija ir latviu kalba , tai va kas zada su rezisura tai tikrai idomu, svedu gan sunku, bet tiek ten tu paskaitu ir yra tos kalbos 2 i savaites o etnologija cia jau reikia kazkiek ta patraukima senajai tautosakai tureti ten lb daug tos veiklos dainuoja ,pina juostas ir t.t idomu bet ne visiems priimtina :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą