Farmacija KMU 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-14 16:22:49 | Nuoroda

Sveiki visi. Kaip laikotės po egzaminų? Turbūt visi sukat galvas dėl laukiamų rezultatų. Niekis, viskas bus gerai, manau. Norėjau šiaip užklausti, kas ruošiasi studijuoti farmaciją KMU? Matot, skaitau, kad yra kažkokie anglų egzamino testai, kuriuos reikia išsilaikyti, bet nelabai suprantu, kaip čia kas vyks. Gal kas girdėjot apie tai? 

Žinutė parašyta: 2009-06-17 12:26:33 | Nuoroda

as noriu stoti i farmavija i kmu, bet dar nezinau ar istosiu su savo rezultatais :( ir as girdejau apie anglu... gal kas placiau gali apie tai papasakoti? beja kaip tau su anglu sekasi?

Žinutė parašyta: 2009-06-17 13:23:57 | Nuoroda

kai atvaziuosit sutvarkyti dokumentus,ta prasme kai istosit nusius anglu testa padaryti pagal kuri suskirstys i grupes tai tiek,nesunku ten o ir realiai reiksmes nelabai turi tas testas,nes skirtumo ar pirmoje ar paskutineje grupeje busit nelabai yra,tik va dar gal is pirmu grupiu daugiau tikisi per anglu uzsiemimus.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 15:36:41 | Nuoroda

hm..aisku, o su matematika kaip ten??ir kaip ten su mokamom vietom, zinai?lengva istoti?

Žinutė parašyta: 2009-06-17 15:40:30 | Nuoroda

del matematikos tai reikia siektiek moketi :) kadangi matematikos kursui skirta vienas semestras tai tu uzsiemimu nera labai daug todel tempas nemazas bet niekis,viskas imanoma ;) o del mokamu tai manau nelabaisunku,nors siemet viskas kiek kitaip tikriausiai bus tai nelabai ka ir zinau.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 15:43:21 | Nuoroda

Taip pat pirmu nr. rašysiu KMU farmaciją. Tikiuosi įstosiu. Reik laukt rezultatų :>

  • Biologija / VBE 81
  • Chemija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2009-06-17 15:44:19 | Nuoroda

is tikruju as taip noriu cia istoti :) nezinau kodel, bet labai mane tai tarukia bet bijau trupuciuka kad vat su anglu man bus labai sunku... o yra tokiu grupeje kurie prastai moka ja? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-17 15:44:53 | Nuoroda
ir kaip manai istosi?as aisku ispradzGudrius rašė:

Taip pat pirmu nr. rašysiu KMU farmaciją. Tikiuosi įstosiu. Reik laukt rezultatų :>

 ir kaip manai istosi? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-17 15:45:47 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
ir kaip manai istosi?as aisku ispradzGudrius rašė:

Taip pat pirmu nr. rašysiu KMU farmaciją. Tikiuosi įstosiu. Reik laukt rezultatų :>

 ir kaip manai istosi? :)

 bet lygtais norejai stoti i kolegija? :) as tai jei neistosiu tada stosiu i kolegija.. :(

Žinutė parašyta: 2009-06-17 16:34:06 | Nuoroda

del anglu nesuk galvos,vieni juokai ten,bent jau musu kursui labai gera destytoja desto,uzduotis koki 10kl lygio :D bet gerai,nereikia daug laiko skirti,tiksliau visai nereikia :D

Žinutė parašyta: 2009-06-17 19:01:00 | Nuoroda

hm..o siaip destytojai kokie? kokie bendrakursiai?

Žinutė parašyta: 2009-06-17 19:19:05 | Nuoroda

destytoju visokiu yra,aisku yra ir geru bent paskaitas idomu lankyti bet yra ir tokiu kurie tycia stengesi kad tau nekaip iseitu.taip pat ir kursiokai,daug moksliuku :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 22:10:49 | Nuoroda

gerai tiem, kuriem mokytojai tiek demesio skyre ir bent 10kl kursa ismoke o ka man daryt reix tai neisivaizduoju, bandysiu vasara kur nors pasimokyt.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 22:45:17 | Nuoroda
sniege rašė:

gerai tiem, kuriem mokytojai tiek demesio skyre ir bent 10kl kursa ismoke o ka man daryt reix tai neisivaizduoju, bandysiu vasara kur nors pasimokyt.

 o ka butent nemoki??as tai nezinau kaip su anglu bus..pas mane beveik kiekvienais metais keitesi mokytojos, o dar esu  3mokyklas pakeitusi del to kad kraustytis reikejo..ir zdz su anglu man t ikrai blogai..net neisivaizduoju kaip tenai bus...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 23:17:12 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
sniege rašė:

gerai tiem, kuriem mokytojai tiek demesio skyre ir bent 10kl kursa ismoke o ka man daryt reix tai neisivaizduoju, bandysiu vasara kur nors pasimokyt.

 o ka butent nemoki??as tai nezinau kaip su anglu bus..pas mane beveik kiekvienais metais keitesi mokytojos, o dar esu  3mokyklas pakeitusi del to kad kraustytis reikejo..ir zdz su anglu man t ikrai blogai..net neisivaizduoju kaip tenai bus...

 ir man panasi problema, vien per paskutinius du metus penkios mokytojos deste...ir ju kvalifikacijos abejotinos.paskutini pusmeti deste tikrai gera mokytoja, taciau jau nebebuvo laiko kazka ismokt, tuo labiau, kad savarankiskai mokiausi.o nemoku as labai daug ko, su laikais problemu yra, kalbejimo igudziu isvis neturiu...zodziu ne kas...

Žinutė parašyta: 2009-06-18 11:15:04 | Nuoroda

pamirskit jus ta anglu,anglu ten vieni juokai,ten vos ne visiskai nesimokes anglu gali issisukti,zodziu tikrai nera del ko jaudintis,verciau sukit galva del organines chemijos ir botanikos,pirmame kurse tai manau sunkiausi dalykai.

Žinutė parašyta: 2009-06-18 15:19:21 | Nuoroda

na tai susipazinsim su tavimi ir mums visus uzrasus duosi nukopinti :DDDD na..jei reikes kalti-as kalsiu...bet butent to ko nemokejau ir neismokau iki siol..labai blogai ir tiesiog galiu ateistyje turet problemu su siais dalykais..na nesvarbu, i pradziu reikia NORS istoti cionais :)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 11:12:01 | Nuoroda

Ar įstosiu ar ne parodys artėjančios savaitės. Neverta spėlioti. ŠIaip turiu chemijos, bio, matematikos, lietuvių ir anglų valstybinius egzaminus. Bus matyt kokie jų rezultatai.

Dėl anglų manau neverta jaudintis, toli gražu tai nėra pagrindinis dalykas.

  • Biologija / VBE 81
  • Chemija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2009-06-21 11:35:53 | Nuoroda

Na, tikiuosi su anglų tikrai nebus sunku, nes nepasakyčiau, kad labai puikiai ją moku... Mokinausi daug, tai išmokau tik kalbėti ir rašyti rašinius gerai, todėl labai bijau, kad anglų kalba man nepakištų kojos... Atrodo laikiau tą valstybinį egzaminą, bet neaišku ar išlaikiau... tikiuosi bent jau 1%, kad nebūtų gėda pasakyti, jog neišlaikiau.... Dar skaičiau, kad matematika yra svarbi... Neesu visiškai boom boom joje, bet sunkių dalykų A kurse taip ir nesugebėjau išmokti, bet, manau, jei noro bus tikrai sugebėsim išokti ir ją :) O šiaip, čia matau, yra farmacininkas :) norėjau paklausti koks konkursas numatomas šiemet? Didelis? Nes, kai pasiklausinėju iš visur, tai tiek daug nori stoti į mediciną, odontologiją, tai galvoju, kad bus ir farmacijos studijų didelis konkursas...                                                     

Beje, iš čia esančių, kaip Jums sekėsi Chemija, Biologija?  Sunku buvo Jums? 

Žinutė parašyta: 2009-06-21 12:36:46 | Nuoroda

bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_am$progr_pasirenk.show manau neblogas konkursas nusimato :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą