Egzaminų rezultatai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:22:41 | Nuoroda
Leeee rašė:

na pamatysiu,tikiuos kad teiybe nugales..;D

 uuu.... Teisybe labai plati savoka, ir, kaip taisykle, pas visus ji skirtinga =DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:38:10 | Nuoroda
PKfyz rašė:
Leeee rašė:

tj jau tikrai,o del mokimosi 12metu as pritariu,juk ne wisiems sekasi,buni mokais,mokais,stengies o galiausiai nk gero neiseina,tada pasidaro lb pikta,nes rodos tiek pastangu idejai ir nk neatsitiko,o buna tiesiog zmoniu kuriem sekas ir wiskas,tada iseina nelb gerai....

 Vat todel reikia pasiklaiuti protu ir talentu, o ne vien juodu darbu ...

 Paimam matematika kaip pavyzdį :]
Jei tu dvylika metų sedejei su knygą, visus apibrėžimus, visas taisykles išmokai tai nereiškia kad tu išlaikysi ant 100proc. matematika reikia suprasti. Visus dalykus reikia suprast, o ne tiesiog išmokti sausą teoriją. Kaip pasakė PKfyz visada reikia turėt savo protą, ir mokėt pritaikyt įvairiai, o ne tik ten kur tave knyga išmokė..

Žinutė parašyta: 2009-06-21 21:17:30 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2009-06-21 21:20:19 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Leeee rašė:

na joa,ta nezinomybe sudo tiesiog...db kai pgalwoju apie pirmus rezus tj bloga daros,ne neturi but blogai,bet wistiek,pirmas rezas..;D na bet reik tiket kad wiskas bus gerai,wisgi wiltis mirsta paskutine,nors ir sakoma kad wiltis durniu motina,bet man pirmas posakys labiau patinka..;D

 =DDD rytoj pamatysi kuris posakis pasiteisint =DD

 o kodel rytoj ryt dar nieko gero  neskelbia kaip zinau...

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-06-21 21:23:34 | Nuoroda
iewwka_ rašė:

www.valstietis.lt/Trumpos-naujienos/Patv irtintos-valstybiniu-brandos-egzaminu-re zultatu-skelbimo-datos ;    hm tai ryt jau ir lietuviu ir rusu galiu laukt ? :(

 Lietuviu vals. :] nesupainiok su gimt. :]

Žinutė parašyta: 2009-06-21 21:24:53 | Nuoroda
dainius.... rašė:
Lenocka rašė:
Leeee rašė:

na joa,ta nezinomybe sudo tiesiog...db kai pgalwoju apie pirmus rezus tj bloga daros,ne neturi but blogai,bet wistiek,pirmas rezas..;D na bet reik tiket kad wiskas bus gerai,wisgi wiltis mirsta paskutine,nors ir sakoma kad wiltis durniu motina,bet man pirmas posakys labiau patinka..;D

 =DDD rytoj pamatysi kuris posakis pasiteisint =DD

 o kodel rytoj ryt dar nieko gero  neskelbia kaip zinau...

 Tuoj tau duosiu ,..;DD nk gero..

man lb svarbus rezultatas IT :] dar ir rusų, bet jau man čia nesvarbus rezultatas :]

Žinutė parašyta: 2009-06-21 21:28:04 | Nuoroda

Micro, gal  blogai parasiau  bet as turejau  omeny kad ryt neskelbs pagrindiniu egzaminu  rezultatu kuriu daugiausia laiko pvz matematika anglu istorija....

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:35:09 | Nuoroda

o eklinta mazdg jau rezus sunzt galima bus ryt jei sms nusiusiu?o jei i sule eit kelinta mazdg turetu but?nznot?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:44:42 | Nuoroda
Leeee rašė:

o eklinta mazdg jau rezus sunzt galima bus ryt jei sms nusiusiu?o jei i sule eit kelinta mazdg turetu but?nznot?

 jei neklystu pirmiau sms'u gausi. bent mano mokykloj informatikos rez paskelbe veliau nei gavau sms

Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:52:20 | Nuoroda
dorido rašė:
Leeee rašė:

o eklinta mazdg jau rezus sunzt galima bus ryt jei sms nusiusiu?o jei i sule eit kelinta mazdg turetu but?nznot?

 jei neklystu pirmiau sms'u gausi. bent mano mokykloj informatikos rez paskelbe veliau nei gavau sms

 ~kelinta val? :]]

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:58:36 | Nuoroda

gausit tuos rezultatus, nebepanikuokit :)

suprantu, kad visiems labai įdomu, bet nereikėtų persistengt ir pradėt laukt valandų, minučių tikslumu.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 00:02:12 | Nuoroda
Kikuchis rašė:

gausit tuos rezultatus, nebepanikuokit :)

suprantu, kad visiems labai įdomu, bet nereikėtų persistengt ir pradėt laukt valandų, minučių tikslumu.

 įdomu tiesiog ;DD ir nepanikuoju aš :] ramus ;]ppp

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 00:03:45 | Nuoroda

tiesiog nemanau, kad atsimins čia žmonės tikslias valandas, kada gavo rezultatus :)

 

Žinutė parašyta: 2009-06-22 00:21:23 | Nuoroda
Kikuchis rašė:

tiesiog nemanau, kad atsimins čia žmonės tikslias valandas, kada gavo rezultatus :)

 

 kodel gi? :) gal ir neatsimins, o gal ir prisimins. taciau paklaust visada galima - nieks per galva neduos.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 00:22:15 | Nuoroda

na as juk neklausiu kas kada gawo,apiejei kas zino,na idomu juk..;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 00:28:11 | Nuoroda
dorido rašė:
Kikuchis rašė:

tiesiog nemanau, kad atsimins čia žmonės tikslias valandas, kada gavo rezultatus :)

 

 kodel gi? :) gal ir neatsimins, o gal ir prisimins. taciau paklaust visada galima - nieks per galva neduos.

 bet tiketis ir laukti rezultatų būtent valandą, kai kitiems atsiuntė juos - neprotinga, manyčiau.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 00:30:47 | Nuoroda
Kikuchis rašė:
dorido rašė:
Kikuchis rašė:

tiesiog nemanau, kad atsimins čia žmonės tikslias valandas, kada gavo rezultatus :)

 

 kodel gi? :) gal ir neatsimins, o gal ir prisimins. taciau paklaust visada galima - nieks per galva neduos.

 bet tiketis ir laukti rezultatų būtent valandą, kai kitiems atsiuntė juos - neprotinga, manyčiau.

 gal ir neprotinga, taciau tam paklaust vis tiek netrukdo.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 00:32:55 | Nuoroda
dorido rašė:
Kikuchis rašė:
dorido rašė:
Kikuchis rašė:

tiesiog nemanau, kad atsimins čia žmonės tikslias valandas, kada gavo rezultatus :)

 

 kodel gi? :) gal ir neatsimins, o gal ir prisimins. taciau paklaust visada galima - nieks per galva neduos.

 bet tiketis ir laukti rezultatų būtent valandą, kai kitiems atsiuntė juos - neprotinga, manyčiau.

 gal ir neprotinga, taciau tam paklaust vis tiek netrukdo.

 nu tai ir klausk, aš TAU nieko nesakau.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 00:35:05 | Nuoroda
Kikuchis rašė:

tiesiog nemanau, kad atsimins čia žmonės tikslias valandas, kada gavo rezultatus :)

 

 as gavau apie pietus (13-14h)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 00:45:07 | Nuoroda
dorido rašė:
Kikuchis rašė:

tiesiog nemanau, kad atsimins čia žmonės tikslias valandas, kada gavo rezultatus :)

 

 as gavau apie pietus (13-14h)

 o as gavau po pietų (16-17h)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą