Egzaminų rezultatai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-16 08:44:55 | Nuoroda

Cia kad butu maziau dezinformacijos :)  Tiesiai is nec.

Valstybinių brandos egzaminų rezultatus planuojama skelbti:

informacinių technologijų, lietuvių kalbos (valstybinės), užsienio kalbos (prancūzų), užsienio kalbos (rusų), užsienio kalbos (vokiečių) – birželio 22 d.,

biologijos, chemijos, matematikos – birželio 26 d.,

fizikos, lietuvių kalbos (gimtosios), užsienio kalbos (anglų) – birželio 29 d.,

istorijos – liepos 1 d.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 10:05:39 | Nuoroda

Ten parašyta, kad iki 22, 26 ,o kad nebūtinai tokiomis dienomins.

  • Fizika / VBE 42
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Matematika / VBE 66
Žinutė parašyta: 2009-06-16 11:47:57 | Nuoroda

Sveiki.Aš truputį nesuprantu: ten ta užsisakymo paslauga kainuoja 5lt ar 2lt?Na kai nori visų egzų ats gauti viena žinute

Žinutė parašyta: 2009-06-16 13:54:04 | Nuoroda

Yra tinklapis kur po 5lt , yra kur po 2lt visi atsakymai :) Tavo valioj rinktis ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-16 15:01:40 | Nuoroda

Gausi manau, kai visi rezultatai bus žinomi :] teks laukt tau iki 29d. :]

Žinutė parašyta: 2009-06-16 15:03:32 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Aš užsisakiau, kad atsiųstų už 2 Lt visų egzų rezultatus. Įdomu tik, ar nebus taip, kad išvis jokių sms negausiu ir teks puškuot į mokyklą susižinot?? :))

 Jei kalbam apie mokejimai.lt portala, tai ten kaip ir oficialus nec  "igaliotinis" ir atsakingas uz tai ;) Kiek esu girdejes, rimtas tinklapis. O ir piniguciu sociai gavo :D

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-16 15:09:37 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Micro rašė:

Gausi manau, kai visi rezultatai bus žinomi :] teks laukt tau iki 29d. :]

 Deja tu klysti. Aš gausiu kaskart sms žinutę, kai koks nors VBE rezultatas bus žinomas. :) taip buvo parašyta tinklalapyje, kuriame ir užsisakinėjau egzaminų prenumeratos paslaugą :)

 Taip pat šiais metais „EVP International“ pristato visiškai naują informavimo paslaugą. Abiturientai, išsiuntę tik vieną žinutę gaus visų laikomų egzamino rezultatus iš karto, kai rezultatai bus publikuojami.

Iš šito supratau kad visus iškart gausi, kai bus visi žinomi..

 

Žinutė parašyta: 2009-06-16 15:13:16 | Nuoroda

Jei nepatingetum ir uzsisakytum, tau jie patys parasytu, kad po kiekvieno egzamino gausi rezultata :)  

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-16 15:20:01 | Nuoroda

gaus is karto, turima omenyje kai tik tie rezultatai bus skelbiami, bet tai ir reiskia kad kiekviena rezultata gausi atskirai kai tik tas bus paskelbtas

Žinutė parašyta: 2009-06-16 15:27:57 | Nuoroda

O taip, atsiunčia kai tik rezultatai būna, nesvarbu visi-ne visi egzai. Man pvz jau kaži kada atsiuntė info ir matkės mokyklinių... :) Laukiu likusių ;D 

Žinutė parašyta: 2009-06-16 15:42:32 | Nuoroda

Tai tipo jei uzsisaysiu ta paslauga www.mokejimai.lt/egzaminai uz 2Lt, tai uz du litus gausiu keturiu egzu rezultatus iskart jiems pasirodzius skritingu metu? nereiks laukt liepos 1d kada istorija bus paskelbta?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-06-16 15:44:42 | Nuoroda

Taip, liepos 1d gausi tik viena atsakyma - istorijos, nes kitus jau busi suzinojus, jei jie bus paviesinti. ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-16 15:46:28 | Nuoroda

oki :) uzsisakysiu dabar, bet zinau, kad sirdis sustos kaskart sms gavus:) bus nemazai adrenalino siom dienom...

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-16 17:28:04 | Nuoroda

Nesuprantu kas cia per nesamone, vieni moka 5lt kiti 2lt uz ta pacia paslauga:

Norėdami užsiprenumeruoti viena SMS visus egzaminų rezultatus, trumpąją žinutę rašykite taip:

 

P [tarpas] abituriento kodas, pvz. P 854796

 

Pasirinkę šią paslaugą, gausite visus savo egzaminų rezultatus atskiromis žinutėmis iš karto, kai tik kiekvieno egzamino rezultatas bus oficialiai patvirtintas Nacionalinio egzaminų centro. Jokių papildomų žinučių jums siųsti nebereikės!

 

Paslaugos užsakymo (SMS siuntimo) kaina: 5 Lt. Atsakymai nekainuoja.

cia tokia pati paslauga kaip ir siunciant uz 2lt:

Abiturientai, išsiuntę tik vieną žinutę, gaus visų laikomų egzaminų rezultatus iš karto, kai rezultatai bus publikuojami. 1 SMS žinutė ir visi rezultatai bus atsiųsti iš karto po oficialaus publikavimo. Apie kiekvieno egzamino rezultatatą bus informuojama atskira SMS žinute.
SMS kaina visų egzaminų rezultatų gavimui (su PVM) – 2 Lt.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 17:29:11 | Nuoroda

as sumokejau 5lt, net nezinojau, kad galima pigiau

Žinutė parašyta: 2009-06-16 17:36:27 | Nuoroda

  as tai greitai siunciau uz tuos 5lt nes labai norejau suzinoti kiek uz matke gavau;) reikejo neskubeti ir siust uz 2lt ...bet kad butu kas pasake

Žinutė parašyta: 2009-06-16 17:48:32 | Nuoroda
Muuuu rašė:
daisygirls rašė:

  as tai greitai siunciau uz tuos 5lt nes labai norejau suzinoti kiek uz matke gavau;) reikejo neskubeti ir siust uz 2lt ...bet kad butu kas pasake

 Ojej, nesijaudink tu taip. Tik 3 Lt daugiau išleidai :D O gal jums greičiau atsiųs viską, nes pas mus užlūš tinklas ir mes už skūpumą mokėsim du kartus ;)

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-16 19:08:31 | Nuoroda

As kiek girdejau mokykloj ir kiek skaicius esu, tai uz 2lt atsiuncia visus egzus iskarto viena zinute, tai tektu laukti iki paskutiniojo egzo pabaigos, o uz 5lt yra tokia kaip ir prenumerata, kai tik pasirodo rezultatas, tada ir atsiuncia... manau ten tam tinklalapi neteisingai nurodyta del tu 2lt.. negali taip buti, kad vieni 2lt, o kiti 5lt moketu..

Na, bet man tikrai tu 5lt negaila, nes pasipildziau "labas" saskaita, ir man papilde 20% daugiau, taigi tie 5lt buvo kaip "labas" dovana...:DD

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-16 19:10:15 | Nuoroda

As kiek girdejau mokykloj ir kiek skaicius esu, tai uz 2lt atsiuncia visus egzus iskarto viena zinute, tai tektu laukti iki paskutiniojo egzo pabaigos, o uz 5lt yra tokia kaip ir prenumerata, kai tik pasirodo rezultatas, tada ir atsiuncia... manau ten tam tinklalapi neteisingai nurodyta del tu 2lt.. negali taip buti, kad vieni 2lt, o kiti 5lt moketu..

Na, bet man tikrai tu 5lt negaila, nes pasipildziau "labas" saskaita, ir man papilde 20% daugiau, taigi tie 5lt buvo kaip "labas" dovana...:DD

Žinutė parašyta: 2009-06-16 19:35:34 | Nuoroda
aiste18 rašė:

As kiek girdejau mokykloj ir kiek skaicius esu, tai uz 2lt atsiuncia visus egzus iskarto viena zinute, tai tektu laukti iki paskutiniojo egzo pabaigos, o uz 5lt yra tokia kaip ir prenumerata, kai tik pasirodo rezultatas, tada ir atsiuncia... manau ten tam tinklalapi neteisingai nurodyta del tu 2lt.. negali taip buti, kad vieni 2lt, o kiti 5lt moketu..

Na, bet man tikrai tu 5lt negaila, nes pasipildziau "labas" saskaita, ir man papilde 20% daugiau, taigi tie 5lt buvo kaip "labas" dovana...:DD

 tas pats tiek uz 2 lt tiek uz 5 lt as isiunciau ir man jau mokiklini atsiunte rezultata,kai tik valstybiniai pasirodys tai ir astius to dalyko rezultata :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą