Kur stoti? Padekit...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-12 01:00:15 | Nuoroda

Deja bet klysti aš ne blondinė. xD Tai čia man apmaudu, kad kažkur ruošiesi stoti, bet pats nesiorentuoji aplinkoje. :D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 01:02:21 | Nuoroda
Angelina rašė:

Deja bet klysti aš ne blondinė. xD Tai čia man apmaudu, kad kažkur ruošiesi stoti, bet pats nesiorentuoji aplinkoje. :D

 ne as cia parasiau : norint stot i universiteta reikia maziausiai 3  valstybiniu egzaminu :D :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-12 01:14:16 | Nuoroda

Nu reikia ir ką??? pirma kart manau toki pusdurnį, kuris nesusigaudo ir dar įrodinėja savo tiesas kurių visai nežino, apmaudu... :D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 01:14:34 | Nuoroda
.//// rašė:
augustas2 rašė:

man dar kai kas neaisku. O tai galiu as stoti i ta specialybe kur reik matiekos, nors nelaikiau egzo?

 gali rasyt ,jei bus vietu istosi.

 Rimtai? Yra šansų, kad žmogus įstos, nors nelaikė egzo, kurio prašo? Sakykit, jei taip, aš svajojau apie fotografiją ir medijas vda, bet paaiškėjo, kad reikia informos egzo, o traukinys jau buvo išvažiavęs - prašymai dėl egzaminų priduoti. Kas liūdniausia ("abydniausia"), kad informa ten sudaro vos 0,1 balo :) 

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-06-12 01:18:23 | Nuoroda
Angelina rašė:

Nu reikia ir ką??? pirma kart manau toki pusdurnį, kuris nesusigaudo ir dar įrodinėja savo tiesas kurių visai nežino, apmaudu... :D

 ko nesusigaudau ir kokias tiesas yrodineju?:D :D  tai tu cia bandei yrodyt kad BUTINAI reikia 3 egzaminu valstybiniu :D juokdare esi :D :D :D : D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 01:18:53 | Nuoroda
Algiss rašė:
sraigt rašė:
Algiss rašė:
sraigt rašė:

Kitas punktas:

5. Esminiai kriterijai, pagal kuriuos sudaroma eilė, nepasikeitė. Konkursinis balas skaičiuojamas iš 3 dalykų brandos egzaminų įvertinimų ir vieno dalyko metinio pažymio.

Mirtišė gerai sako, kris konkursinis kitokiu atveju.

 na ka cia jau klaidinat zmones is pradziu keli zmones rase kad isvis negalima, o dabar jau tie zmones uztilo, kas moka pinigus tuos ir priima neziuri i laikytus egzaminus. o i ta konkursiny bala neziurek, argi lietuvoi tiek daug zmoniu stoja i universiteta laiko 49tukst. studentu puse isvaro i uzsieny , o universitetu pilna tai jei moki pinigus priims 

 Bet jei atsiras daugiau mokančių su aukštesniu balu? Juk vietų skaičius ribotas, išstums ir viskas...

 nebus taip jau kazin ar daug kas ims ir mokes uz moksla TIK NE LIETUVOI, kurie protingesni ims ir isvaziuos i uzsieny kur mokslas nemokamas reikes tik uz pragyvenima moket, manau kas anglu moka tas taip ir daro

 Pff, aš asmeniškai galiu drąsiai pareikšti, jog anglų moku gerai, bet, visų pirma, tai man nebūtų kriterijus renkantis važiuoti į užsienį ar ne (na bent jau ne pagrindinis), visų antra, nė neketinau važiuoti į užsienį, visų trečia, už tą pragyvenimą ohoho kiek gali suploti, visų ketvirta - aš mielai mokėčiau už mokslą čia, Lietuvoje, kai kuriose specialybėse, jei nepasiseks įstoti į mokamą.

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-06-12 01:29:56 | Nuoroda
Algiss rašė:
Angelina rašė:

Nu reikia ir ką??? pirma kart manau toki pusdurnį, kuris nesusigaudo ir dar įrodinėja savo tiesas kurių visai nežino, apmaudu... :D

 ko nesusigaudau ir kokias tiesas yrodineju?:D :D  tai tu cia bandei yrodyt kad BUTINAI reikia 3 egzaminu valstybiniu :D juokdare esi :D :D :D : D

 Algi, tu pirma rašyt išmok matosi koks vardas toks ir intelektas, kaimo japas... :D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 01:34:29 | Nuoroda
Angelina rašė:
Algiss rašė:
Angelina rašė:

Nu reikia ir ką??? pirma kart manau toki pusdurnį, kuris nesusigaudo ir dar įrodinėja savo tiesas kurių visai nežino, apmaudu... :D

 ko nesusigaudau ir kokias tiesas yrodineju?:D :D  tai tu cia bandei yrodyt kad BUTINAI reikia 3 egzaminu valstybiniu :D juokdare esi :D :D :D : D

 Algi, tu pirma rašyt išmok matosi koks vardas toks ir intelektas, kaimo japas... :D

 neturi prie ko prisikabyt tai ir rasai nesamones,rasiau ir rasysiu be lietuvisku raidziu, na bet svarbiause kad stojant i UNIVERSITETA reikia BUTINAI triju VALSTYBINIU egzaminu va cia tai zinantis zmogus rase su dideliu intelektu :D :D :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-12 01:42:07 | Nuoroda

Taip 3 reikia išskyrus menų studijas. Jei darytum klaidas tik lietuviškuose raidėse tai dar būtų niekis, pasižiūrėk atidžiau vos ne kiekvienam žodi gramatinė klaida pačiuose žodžiuose. Eik geriau karvių pamelšti, nes tik tam tinkamas ir esi. :D Ir apie jokį univerą tu net nesvajok drambliuko svajonėse netbent.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 02:05:50 | Nuoroda
Angelina rašė:

Eik geriau karvių pamelšti, nes tik tam tinkamas ir esi. :D

 Šiaip pamelŽti rašosi su žė. Ėhėhė, kaip smagu ant kitų 'važiuoti', kai savam sode ne kitaip, tiesa?

Žinutė parašyta: 2011-06-12 02:52:54 | Nuoroda

Vat kad nemelžiu todėl ir nežinau, o sodas pas mane kitoks... ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 09:30:53 | Nuoroda
Angelina rašė:

Taip 3 reikia išskyrus menų studijas. Jei darytum klaidas tik lietuviškuose raidėse tai dar būtų niekis, pasižiūrėk atidžiau vos ne kiekvienam žodi gramatinė klaida pačiuose žodžiuose. Eik geriau karvių pamelšti, nes tik tam tinkamas ir esi. :D Ir apie jokį univerą tu net nesvajok drambliuko svajonėse netbent.

 ne lietuviškuose, o lietuviškose reidėse, ne melšti, o melžti, ne netbent,o nebent. Pati tokia mandra,o trys eilutes - trys gramatinės klaidos. Tokia mandra, bet pasirodo pačiai dar būtų neblogai pasikartoti rašybą prieš kitus to mokinanat.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 10:28:45 | Nuoroda
Angelina rašė:

Taip 3 reikia išskyrus menų studijas. Jei darytum klaidas tik lietuviškuose raidėse tai dar būtų niekis, pasižiūrėk atidžiau vos ne kiekvienam žodi gramatinė klaida pačiuose žodžiuose. Eik geriau karvių pamelšti, nes tik tam tinkamas ir esi. :D Ir apie jokį univerą tu net nesvajok drambliuko svajonėse netbent.

 jau tokias nesamones susigalvojei apie tuos egzaminus, ir tokia esi.... kad nenori net savo klaidos prisipazint kad nieko neismanai :D :D :D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 10:30:39 | Nuoroda
nesakyk rašė:
Angelina rašė:

Taip 3 reikia išskyrus menų studijas. Jei darytum klaidas tik lietuviškuose raidėse tai dar būtų niekis, pasižiūrėk atidžiau vos ne kiekvienam žodi gramatinė klaida pačiuose žodžiuose. Eik geriau karvių pamelšti, nes tik tam tinkamas ir esi. :D Ir apie jokį univerą tu net nesvajok drambliuko svajonėse netbent.

 ne lietuviškuose, o lietuviškose reidėse, ne melšti, o melžti, ne netbent,o nebent. Pati tokia mandra,o trys eilutes - trys gramatinės klaidos. Tokia mandra, bet pasirodo pačiai dar būtų neblogai pasikartoti rašybą prieš kitus to mokinanat.

 pati daro klaidas va tau tai tikrai drabliuko svajones istot i universiteta :D :D :D gerai zmones sako kad mandra esi :D :D : D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 13:59:59 | Nuoroda

 Aš stosiu į  darbo biržą. Gausiu  išmoką kaip  ką tik iškepta bedarbė,pasiimsiu 300 litų ir susimokėsiu už baraką mėnesiui ar dviem į priekį. Vualia. 

Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:04:01 | Nuoroda

Panele Beprotybe, darbo birža jokių išmokų nemoka, jei neturi atitinkamo darbo stažo (jei neklystų minimum pusės metų), šitą jau patikrinau. Neapsimoka vargintis.


  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:07:41 | Nuoroda

 No,no,no. Reikia per mėnesį atvykti keletai valandų  padirbėti (viešųjų darbų). Sooo funny,kiek "draugų" gali susirast  : D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:10:27 | Nuoroda

Papasakok plačiau! ;o Nesuprantu kodėl aš, kaip buvusi darbo biržos klientė, nebuvau informuota. Hmz.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:17:30 | Nuoroda
Indigo rašė:
.//// rašė:
augustas2 rašė:

man dar kai kas neaisku. O tai galiu as stoti i ta specialybe kur reik matiekos, nors nelaikiau egzo?

 gali rasyt ,jei bus vietu istosi.

 Rimtai? Yra šansų, kad žmogus įstos, nors nelaikė egzo, kurio prašo? Sakykit, jei taip, aš svajojau apie fotografiją ir medijas vda, bet paaiškėjo, kad reikia informos egzo, o traukinys jau buvo išvažiavęs - prašymai dėl egzaminų priduoti. Kas liūdniausia ("abydniausia"), kad informa ten sudaro vos 0,1 balo :) 

:D kažinau ar yra šansų, bandyt visada galima :D aš irgi stoju ten kur reikia informės egzo arba metinio nors neturiu :D tikiuosi stebuklo :D 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:20:45 | Nuoroda

 Na čia  kaiminystės pavyzdžiu,žmogus A,baigęs (šiais metais) dešimt klasių ir turintis pagrindinės mokyklos baigimo pažymėjimą ,užsiregistravo darbo biržoje,kadangi neketina toliau tęsti mokslų. Darbo biržos darbuotoja B,jį informavo,kad yra galimybė stoti į eilę ir užsiregistruoti išmokoms gauti. Išmokos suma siekia 300 litų,tačiau norint ją gauti,reikia atvykti į miesto,miestelio savivaldybę ar seniuniją,padirbėt,paravėt,pašluot ar ką ten belieptų. Žinoma,tie 300 litų yra niekiniai,bet ,jei egzistuoja galimybė,kodėl ne. Susiseina. :"))

 

 

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą