Univeru ir kolegiju prioritetu sarasai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-21 23:49:34 | Nuoroda

www.delfi.lt/news/daily/education/articl e.php?id=22722913

Dabartinėje priėmimo tvarkoje prioritetiniu laikomas stojančiojo užpildytas universitetinių studijų programų sąrašas. Sistema veikia taip, kad būtent šiame sąraše nurodyti pasirinkimai elektroninės programos yra peržiūrimi pirmiausiai. Stojančiojo nurodyti pasirinkimai iš kolegijų studijų programų surašomi atskirame prašyme, kuris programos peržiūrimas paskiausiai.

Maniau, kad gali rinktis. Tik tereikia palaukt kol paskelbs priemima ne tik i univera, bet ir i kolegija. Bet cia vel neaiskumu kilo. Pasak straipsnio informacijos, tai iseina taip, kad jei istoji i univera, kolegijos saraso net netikrina?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 00:41:53 | Nuoroda

vieni šneka vienaip, kiti - kitaip.

nieko nebesuprantu....
 

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:43:43 | Nuoroda
Kikuchis rašė:

vieni šneka vienaip, kiti - kitaip.

nieko nebesuprantu....
 

 as tai manau kad tiesiog reikia palaukt priemimo rezultatu is kolegiju ir nepasirasyt sutarties su universitetais. O po to gali rinktis. Aisku iki tam tikros datos.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:56:17 | Nuoroda

pirma tikrina univera sąrašą, jei įstoji į betkokią specialybę univerę, kolegijų net netikrina. :) gaila bet taip. Aš klausiu švietimo ministerijoje

Žinutė parašyta: 2009-06-22 15:59:44 | Nuoroda

ir pildant prašymą kolegijos atsidurs visada apačioje pagal prioritetą, taip gal lengviau suprast. Pirma universitetai paskui kolegijos kaip be rašytumet.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:00:34 | Nuoroda
V3rSus rašė:

pirma tikrina univera sąrašą, jei įstoji į betkokią specialybę univerę, kolegijų net netikrina. :) gaila bet taip. Aš klausiu švietimo ministerijoje

 100proc.? man is esmes nerupetu, taciau svarbus man abu sarasai, nes jei butu bendras pirmi numeriai ne tik univerams priklausytu.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:01:12 | Nuoroda
V3rSus rašė:

ir pildant prašymą kolegijos atsidurs visada apačioje pagal prioritetą, taip gal lengviau suprast. Pirma universitetai paskui kolegijos kaip be rašytumet.

 nesamone is tikro.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:04:49 | Nuoroda

man atrašė švietimo ministerija štai laiško kopija:

Laba diena, Vytautai,

Pirmiausia bus vertinami Jūsų pasirinkimai į universitetus, jeigu į universitetą neįstosite, tada bus vertinami pasirinkimai į kolegijas.

Daugaiu informacijos apie bendrąjį priėmimą - www.lamabpo.lt/BP_taisykles_2009.pdf

Pagarbiai,
Aida Janionytė
Ryšių su visuomene skyrius
Švietimo ir mokslo ministerija
tel.: + 370 5 2191233
el. paštas:

Tirai kvailas dalykas, nes dauguam nori stoti į valstybes fiansuojamas universitetuose, paskui kolegijose, bet kolegijos atsiduria saraso pabaigoje.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:05:35 | Nuoroda

dorido kur stot planuoji, gal ŠU busim bendrakursiai?

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:08:18 | Nuoroda
V3rSus rašė:

dorido kur stot planuoji, gal ŠU busim bendrakursiai?

 siaip i VU rasysiu pirmus prioritetus, taciau bus ir SU, tad bendrakursiu galimybe yra. :) ekonomika veikiausiai.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:09:51 | Nuoroda
V3rSus rašė:

man atrašė švietimo ministerija štai laiško kopija:

Laba diena, Vytautai,

Pirmiausia bus vertinami Jūsų pasirinkimai į universitetus, jeigu į universitetą neįstosite, tada bus vertinami pasirinkimai į kolegijas.

Daugaiu informacijos apie bendrąjį priėmimą - www.lamabpo.lt/BP_taisykles_2009.pdf

Pagarbiai,
Aida Janionytė
Ryšių su visuomene skyrius
Švietimo ir mokslo ministerija
tel.: + 370 5 2191233
el. paštas:

Tirai kvailas dalykas, nes dauguam nori stoti į valstybes fiansuojamas universitetuose, paskui kolegijose, bet kolegijos atsiduria saraso pabaigoje.

 ne per geriausiai, nes jei rasai i mokamas vietas univeru saraso pabaigoj ir istoji su tokiais balais kurie butu tenkine kolegiju saraso finansuojamas pirmasias studiju programas

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:10:32 | Nuoroda

pas mane yra irgi ekonomika :) tik ne pirmu numeriu, nors abejoju ar pavyks įstoti į pirmą specialybę, greičiausiai teks soti į kažkuria iš vidurio, svrabiausia, kad į nemokamą įstot. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:12:32 | Nuoroda
dorido rašė:
V3rSus rašė:

man atrašė švietimo ministerija štai laiško kopija:

Laba diena, Vytautai,

Pirmiausia bus vertinami Jūsų pasirinkimai į universitetus, jeigu į universitetą neįstosite, tada bus vertinami pasirinkimai į kolegijas.

Daugaiu informacijos apie bendrąjį priėmimą - www.lamabpo.lt/BP_taisykles_2009.pdf

Pagarbiai,
Aida Janionytė
Ryšių su visuomene skyrius
Švietimo ir mokslo ministerija
tel.: + 370 5 2191233
el. paštas:

Tirai kvailas dalykas, nes dauguam nori stoti į valstybes fiansuojamas universitetuose, paskui kolegijose, bet kolegijos atsiduria saraso pabaigoje.

 ne per geriausiai, nes jei rasai i mokamas vietas univeru saraso pabaigoj ir istoji su tokiais balais kurie butu tenkine kolegiju saraso finansuojamas pirmasias studiju programas

 va butent visa ir esmė, o jei nerašai į univerus mokama, tik finansuojamą tada gali rasyti kolegijos finansuojamą, bet jei atsitiktų, kad neistojį tai beleika tik kolegija mokamą, tai būtų žiauru

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:15:08 | Nuoroda
V3rSus rašė:

pas mane yra irgi ekonomika :) tik ne pirmu numeriu, nors abejoju ar pavyks įstoti į pirmą specialybę, greičiausiai teks soti į kažkuria iš vidurio, svrabiausia, kad į nemokamą įstot. :)

 jo, visi nori i nemokama. bet koks abydnekas, buvau isitikines, kad jei nepasirasai sutarties su univeru, vis tiek tikrina ir kolegiju sarasa, o pasirode - NE. Ot, svietimo ir mokslo ministerija. neliux

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:16:27 | Nuoroda
V3rSus rašė:
dorido rašė:
V3rSus rašė:

man atrašė švietimo ministerija štai laiško kopija:

Laba diena, Vytautai,

Pirmiausia bus vertinami Jūsų pasirinkimai į universitetus, jeigu į universitetą neįstosite, tada bus vertinami pasirinkimai į kolegijas.

Daugaiu informacijos apie bendrąjį priėmimą - www.lamabpo.lt/BP_taisykles_2009.pdf

Pagarbiai,
Aida Janionytė
Ryšių su visuomene skyrius
Švietimo ir mokslo ministerija
tel.: + 370 5 2191233
el. paštas:

Tirai kvailas dalykas, nes dauguam nori stoti į valstybes fiansuojamas universitetuose, paskui kolegijose, bet kolegijos atsiduria saraso pabaigoje.

 ne per geriausiai, nes jei rasai i mokamas vietas univeru saraso pabaigoj ir istoji su tokiais balais kurie butu tenkine kolegiju saraso finansuojamas pirmasias studiju programas

 va butent visa ir esmė, o jei nerašai į univerus mokama, tik finansuojamą tada gali rasyti kolegijos finansuojamą, bet jei atsitiktų, kad neistojį tai beleika tik kolegija mokamą, tai būtų žiauru

 i kolegija istot nera sunku, tad jei jau beliktu mokama, jauciu isvis geriau nesimokint :D kalbant apie nuolatines studijas

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:21:28 | Nuoroda
dorido rašė:
V3rSus rašė:
dorido rašė:
V3rSus rašė:

man atrašė švietimo ministerija štai laiško kopija:

Laba diena, Vytautai,

Pirmiausia bus vertinami Jūsų pasirinkimai į universitetus, jeigu į universitetą neįstosite, tada bus vertinami pasirinkimai į kolegijas.

Daugaiu informacijos apie bendrąjį priėmimą - www.lamabpo.lt/BP_taisykles_2009.pdf

Pagarbiai,
Aida Janionytė
Ryšių su visuomene skyrius
Švietimo ir mokslo ministerija
tel.: + 370 5 2191233
el. paštas:

Tirai kvailas dalykas, nes dauguam nori stoti į valstybes fiansuojamas universitetuose, paskui kolegijose, bet kolegijos atsiduria saraso pabaigoje.

 ne per geriausiai, nes jei rasai i mokamas vietas univeru saraso pabaigoj ir istoji su tokiais balais kurie butu tenkine kolegiju saraso finansuojamas pirmasias studiju programas

 va butent visa ir esmė, o jei nerašai į univerus mokama, tik finansuojamą tada gali rasyti kolegijos finansuojamą, bet jei atsitiktų, kad neistojį tai beleika tik kolegija mokamą, tai būtų žiauru

 i kolegija istot nera sunku, tad jei jau beliktu mokama, jauciu isvis geriau nesimokint :D kalbant apie nuolatines studijas

 na aš kur rašiau mokama specialybes, tai jas tk ištestinio kurso, kad galėčiau derinti su darbu, jei ką reiks įsidarbint kokiam Akropolį, mat šalia namų.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:24:50 | Nuoroda

as i mokamas net nerasiau, kalbant apie kolegijas :) o akropoly isidarbint nera taip ir paprasta :DD ziurint kuo aisku.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:26:13 | Nuoroda

kalbu apie universitetus mokamą :) atsiras ir man vietos, kokiam BMS

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:28:44 | Nuoroda
V3rSus rašė:

kalbu apie universitetus mokamą :) atsiras ir man vietos, kokiam BMS

norinciu sake nemazai yra, tad jau gali cv siust :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-22 17:14:45 | Nuoroda
dorido rašė:
V3rSus rašė:

pas mane yra irgi ekonomika :) tik ne pirmu numeriu, nors abejoju ar pavyks įstoti į pirmą specialybę, greičiausiai teks soti į kažkuria iš vidurio, svrabiausia, kad į nemokamą įstot. :)

 jo, visi nori i nemokama. bet koks abydnekas, buvau isitikines, kad jei nepasirasai sutarties su univeru, vis tiek tikrina ir kolegiju sarasa, o pasirode - NE. Ot, svietimo ir mokslo ministerija. neliux

 visiška nesąmonė !

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą