MRU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 00:22:53 | Nuoroda

ką manot apie šį universitetą?sako į jį nėra labai sunku įstot, bet po pirmų kursų puse eina lauk, teisybe šitas? žiauriai sunku mokytis?kaip galvojat, verta į jį investuot 4 metus? :]

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-26 11:54:51 | Nuoroda

Manau, kad tikrai neverta, zymiai geriau stoti i Vytauto Didziojo universiteta. MRU nera rimtas universitetas, dideles kainos, ir baigus yra sunkoka su darbo ieskojimu.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 15:10:32 | Nuoroda

apie šį universitetą tiek daug nuomonių, kad pasiklysti galima. Pvz vienas vu teises falkulteto dekanas sake, kad mru teise nieko verta, nes ten teisininkus konvejeriu gamina bet nk gero iš jų

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:27:42 | Nuoroda

kaip tik girdejau teigiamu atsiliepimu :) kiekvienam vis kitaip ;]

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:28:32 | Nuoroda

As tik apie vakarines MRU studijas girdejau prastu atsiliepimu..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:33:57 | Nuoroda

 Manau, kad studijos priklauso nuo pačio studento. jei jis TIKRAI nori mokytis, jam bus suteiktos visos sąlygos, o jei tik šiaip įstojo durnių volioti, tai ir auksinai unitazai jo nepradžiugins... Pati ketinu stoti į MRU ir tikiuosi, kad keturi metai prabėgs nepastebėti

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:34:40 | Nuoroda

nu jau geriau pastebimai tegu prabega :) bus bent ko atsimint :D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:38:12 | Nuoroda

 Kiek girdėjau, studentiško gyvenimo niekas neužmiršta :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:34:23 | Nuoroda

 Na, aš jau metelius praleidau MRU ir kol kas tikrai nesigailiu. Jau kas nori mokytis, tai, ko gero, geresnių sąlygų niekur neras: biblioteka dirba beveik per visą naktį, daug kompiuterių, medžiagos daug, bibliotekininkės pasiruošusios visada padėti ir pan.  Taip pat daug visokių būrelių, kas nori gali dalyvauti jų veikloje. O dėstytojai taip pat yra geri, o kai kurie labai geri (bent jau man superiniai papuolė).

Kas dar studentui gerai tai, kad maistas labai pigus ir sakyčiau net skanus :D Nors, aišku, su namų maistu nėra ką ir lyginti. Bet kai nėra kito pasirinkimo... :D 

Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:42:40 | Nuoroda

ir aš ketinu MRU studijuoti. Gal kas žino kaip ten su psichologija? ta prasme studijuoti :) sunku ar ne? kaip dėstytojai?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:45:01 | Nuoroda
netgi_aš rašė:

 Na, aš jau metelius praleidau MRU ir kol kas tikrai nesigailiu. Jau kas nori mokytis, tai, ko gero, geresnių sąlygų niekur neras: biblioteka dirba beveik per visą naktį, daug kompiuterių, medžiagos daug, bibliotekininkės pasiruošusios visada padėti ir pan.  Taip pat daug visokių būrelių, kas nori gali dalyvauti jų veikloje. O dėstytojai taip pat yra geri, o kai kurie labai geri (bent jau man superiniai papuolė).

Kas dar studentui gerai tai, kad maistas labai pigus ir sakyčiau net skanus :D Nors, aišku, su namų maistu nėra ką ir lyginti. Bet kai nėra kito pasirinkimo... :D 

 kokia specialybe tavo?

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:19:09 | Nuoroda

"Kas dar studentui gerai tai, kad maistas labai pigus ir sakyčiau net skanus :D" - pasaka, tai prideda pliusą mano prioritetų saraše :D. Kai gerai pasistiprini, mokymosi kokybė auga. Didelis valgiaraštis? :D Mokykloj dažniausiai kotletus valgydavau, tai reiktų pasiekt naują lygį ir užsisakyt ką nors nauja universitete :D

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:21:45 | Nuoroda
Karalaitė rašė:

apie šį universitetą tiek daug nuomonių, kad pasiklysti galima. Pvz vienas vu teises falkulteto dekanas sake, kad mru teise nieko verta, nes ten teisininkus konvejeriu gamina bet nk gero iš jų

 Kur objektyvumas? Be to, MRU ir VU TF visada aršiai kovojo tarpusavy, vieni kietiems gatavi gerkles perkąst.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:25:29 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Karalaitė rašė:

apie šį universitetą tiek daug nuomonių, kad pasiklysti galima. Pvz vienas vu teises falkulteto dekanas sake, kad mru teise nieko verta, nes ten teisininkus konvejeriu gamina bet nk gero iš jų

 Kur objektyvumas? Be to, MRU ir VU TF visada aršiai kovojo tarpusavy, vieni kietiems gatavi gerkles perkąst.

 na tai manau, kad kiekvienas už save, bet tai kažkaip tikrai nefaina kai galvoji stot į mru ir tik šeip atėjau paklausyt, ką tas dekanas kalba(jei jau į mokykla atvažiavo galvoju pasinadosiu proga) o tas kad susake tai net suabejojau savo pasirinkimu

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:23:57 | Nuoroda

Tai stojam i MRU, pakelsim jo lygį ir galėsim užvažiuot ant VU :))

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:25:08 | Nuoroda

i MRU! :D Vietos palikit tik, bet manau pareisim visi

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-30 13:45:31 | Nuoroda

 Aš studijuoju teisę ir penitencinę veiklą :)

 

O valgykloj, tai maisto pasirinkimas tikrai didelis, bet dažniausiai visi kijevo kotletus ten valgo :D O be valgyklos dar yra kavinė ir bufetas. Ir, aišku, daug visokių automatų, kur kavos, arbatos, karšto šokolado ir pan. galima nusipirkt :)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 15:50:24 | Nuoroda

as turiu toki klausima ,sitam saite skaiciavau savo bala ir gavosi 15,5 ,o i riomerio viesaji administravima praeitamet konkursinis buvo vos 14,4 (aisku mokama) ,negi tikrai taip lengva ten pakliut net su vidutiniskais egzaminu rezultatais? pvz mano lt 43 , anglu 38 , ist 52 ?

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 38
Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:14:33 | Nuoroda

Jau prisvaigot apie MRU :D Agentura VBS (viena boba sake) ziniomis paremti teiginiai. Rimtas ten universitetas, turiu pazistamu, studijuojanciu ten, kriksto sesuo yra ten baigusi teise. Ir labai neblogai jai sekasi ;) Salygos nuostabios mokytis, tikrai nieko netruksta. Apie destytojus nieko blogo ispesti taip pat nepavyko (na, aisku yra "kirviu", "burbekliu", bet parodykit man univera be ju.) - stokit ir mokykites. Kainos dideles ? Nesamone, VU didesnes. Po pirmo pusmecio puse issilaksto ? Nesamone, is lempos traukta info :D Zodziu, nepykit, kad issiliejau, bet pletku bobelos ir vyreliai biski nevez ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:37:52 | Nuoroda

Vakar kaip tik darkart žiūrėjau kainas. MRU socialinių mokslų srity 3582, VU tų pačių mokslų 4031, todėl tikrai MRU ne brangiau, nebent kažką blogai nužiūrėjau, nors tikrai parašyta 'metinė'. Be to nežinau kaip kitur, bet MRU soc. remtiniem kainą gali dar sumažint.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą