MRU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:39:53 | Nuoroda

Taip, MRU tikrai pigiau :) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-01 18:20:42 | Nuoroda
netgi_aš rašė:

 Aš studijuoju teisę ir penitencinę veiklą :)

 

O valgykloj, tai maisto pasirinkimas tikrai didelis, bet dažniausiai visi kijevo kotletus ten valgo :D O be valgyklos dar yra kavinė ir bufetas. Ir, aišku, daug visokių automatų, kur kavos, arbatos, karšto šokolado ir pan. galima nusipirkt :)

 Aš irgi ketinu studijuoti teisę ir penitencinę veiklą.

Kaip studijos? sunkios? Su kokiu balu įstojai?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:50:07 | Nuoroda

Aš irgi į MRU galvoju stoti ir kol kas dar negirdėjau blogų atsiliepimų iš studijuojančių ten :P aišku visur visko būna, bet nemanau, kad tai prastas universitetas.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:18:32 | Nuoroda
Lenocka rašė:

As tik apie vakarines MRU studijas girdejau prastu atsiliepimu..

 kokiu?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-02 13:18:39 | Nuoroda

gal kas zinote kokie pernai buvo kificientai i teise?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 14:21:59 | Nuoroda
Argentum rašė:
netgi_aš rašė:

 Aš studijuoju teisę ir penitencinę veiklą :)

 

O valgykloj, tai maisto pasirinkimas tikrai didelis, bet dažniausiai visi kijevo kotletus ten valgo :D O be valgyklos dar yra kavinė ir bufetas. Ir, aišku, daug visokių automatų, kur kavos, arbatos, karšto šokolado ir pan. galima nusipirkt :)

 Aš irgi ketinu studijuoti teisę ir penitencinę veiklą.

Kaip studijos? sunkios? Su kokiu balu įstojai?

 Teisė ir penitencinė veikla susijusi su darbu kalėjimuose, ar ne? :) (aišku tuo neapsiriboja) Manau, ką tai traukia, tam ši specialybė bus labai įdomi.

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-03 14:39:11 | Nuoroda
jackus rašė:

as turiu toki klausima ,sitam saite skaiciavau savo bala ir gavosi 15,5 ,o i riomerio viesaji administravima praeitamet konkursinis buvo vos 14,4 (aisku mokama) ,negi tikrai taip lengva ten pakliut net su vidutiniskais egzaminu rezultatais? pvz mano lt 43 , anglu 38 , ist 52 ?

 Mano balas - 14, 48 irgi ketinu i viesaji administravima istoti, o pats maziausias balas praejusiais metais buvo-14, 30. Nu tikiuosi kaip nors...

Žinutė parašyta: 2009-07-03 14:43:47 | Nuoroda
elijana rašė:
jackus rašė:

as turiu toki klausima ,sitam saite skaiciavau savo bala ir gavosi 15,5 ,o i riomerio viesaji administravima praeitamet konkursinis buvo vos 14,4 (aisku mokama) ,negi tikrai taip lengva ten pakliut net su vidutiniskais egzaminu rezultatais? pvz mano lt 43 , anglu 38 , ist 52 ?

 Mano balas - 14, 48 irgi ketinu i viesaji administravima istoti, o pats maziausias balas praejusiais metais buvo-14, 30. Nu tikiuosi kaip nors...

 baik tu juokus. Kaip galima lyginti praeitu metu konkursini su siu metu konkursiniu balu. taigi visi koficieantai pasikeite ir pagal dabartinius, tai tarkim jei pernai imdavai 16 bala, tai budavo super duper ir laisvai i nemokama , o dabar pagal padarytus koficientus su 16 net i nemokama sunkiai patekt galima, as net nekalbu apie mokama. Jus daugiau domekites, vietoj to, kad lygint konk. balus. Pvz. pernai istos kof. buvo 0,23, dabar 0,4, kitu egzu kofai irgi pasikeite, taip, kad logiskai mastykit.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 14:46:30 | Nuoroda

Kiek zinau siaip metais balai kris. Kaip ten ir bebutu as vistiek rasysiu pirmu numeriu mru va. Juk verta pabandyti :)

 

Žinutė parašyta: 2009-07-03 22:14:04 | Nuoroda
elijana rašė:

Kiek zinau siaip metais balai kris. Kaip ten ir bebutu as vistiek rasysiu pirmu numeriu mru va. Juk verta pabandyti :)

 

 tu gal juokauji. balai kils per kelis balus, kristi neimanoma. tu logiskai pamastyk. Jei netiki pasiskaiciuok pagal praeitu metu koficientus ir pagal dabartinius ir pamatysi, kad siais metais paimi daug didesni konk. bala, negu pagal pernyksciu metu konkursa, cia net nereikia skaiciuot terekia pamastyt. aisku cia nevisom specialybem. bet zodziu mastyk, balas tikrai nekris, nebent koficientai tavo specialybes visiskai nepasikeite.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 22:37:21 | Nuoroda

visi pasiskaiciavo balus pagal siu metu koeficientus,o lygina su praejusiais,kada skaiciai buvo visai kiti. paprasciausiai apsigaunat tik save :)))

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-07-03 22:46:34 | Nuoroda

tai viska apibendrinus-siais metais stojant reikia DIDESNIO konkursinio balo nei pernai?

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2009-07-03 22:49:13 | Nuoroda
haskis rašė:

tai viska apibendrinus-siais metais stojant reikia DIDESNIO konkursinio balo nei pernai?

 priklauso nuo specialybes. gal tavo specialybes egzu koficientai nepasikeite lyginant su pernyksciais, tai tada nelabai kas turetu keistis. pvz; teises visiskai pasikeite, todel jei pernai butum surinkes 16balu laisvai istotum, siais metais kazin ar i mokama papultum.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 22:51:20 | Nuoroda
bembinas rašė:
haskis rašė:

tai viska apibendrinus-siais metais stojant reikia DIDESNIO konkursinio balo nei pernai?

 priklauso nuo specialybes. gal tavo specialybes egzu koficientai nepasikeite lyginant su pernyksciais, tai tada nelabai kas turetu keistis. pvz; teises visiskai pasikeite, todel jei pernai butum surinkes 16balu laisvai istotum, siais metais kazin ar i mokama papultum.

 na as planuoju y teise (mokama). mano balas tik 15,62.pernai su tokiu balu buciau ystojes i mokama, bet siemet net negalvot apie tai?.....

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-03 22:52:37 | Nuoroda
bembinas rašė:
haskis rašė:

tai viska apibendrinus-siais metais stojant reikia DIDESNIO konkursinio balo nei pernai?

 priklauso nuo specialybes. gal tavo specialybes egzu koficientai nepasikeite lyginant su pernyksciais, tai tada nelabai kas turetu keistis. pvz; teises visiskai pasikeite, todel jei pernai butum surinkes 16balu laisvai istotum, siais metais kazin ar i mokama papultum.

 O aš su 19, 42 planuoju į MRU bent vf teisę :D

Žinutė parašyta: 2009-07-03 23:17:05 | Nuoroda
haskis rašė:
bembinas rašė:
haskis rašė:

tai viska apibendrinus-siais metais stojant reikia DIDESNIO konkursinio balo nei pernai?

 priklauso nuo specialybes. gal tavo specialybes egzu koficientai nepasikeite lyginant su pernyksciais, tai tada nelabai kas turetu keistis. pvz; teises visiskai pasikeite, todel jei pernai butum surinkes 16balu laisvai istotum, siais metais kazin ar i mokama papultum.

 na as planuoju y teise (mokama). mano balas tik 15,62.pernai su tokiu balu buciau ystojes i mokama, bet siemet net negalvot apie tai?.....

 ka gali zinot, kiek priims tu studentu, kiek stos, kokie stos + dabar atsirado VDU teise, tai kaunieciai i MRU nebestos, tai konkurencija turetu mazet, ka gali zinot. tarkim pernai teise ir valdymas buvo galima istot su 14,95 i mokama,  nors ir turetu kilti konk. balas, bet gal tiek neuzkils del mano ivardijamu priezasciu. o siaip ka su istorija nenusiseke, nes cia ji viska lemia jos koficientas vos ne 2 kart pakilo lyginant su pernai. O siaip jei nori studint teise, tai vistiek bandyk.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 23:19:14 | Nuoroda
EzoTao rašė:
bembinas rašė:
haskis rašė:

tai viska apibendrinus-siais metais stojant reikia DIDESNIO konkursinio balo nei pernai?

 priklauso nuo specialybes. gal tavo specialybes egzu koficientai nepasikeite lyginant su pernyksciais, tai tada nelabai kas turetu keistis. pvz; teises visiskai pasikeite, todel jei pernai butum surinkes 16balu laisvai istotum, siais metais kazin ar i mokama papultum.

 O aš su 19, 42 planuoju į MRU bent vf teisę :D

 tau su tokiu balu tik i VU vf. ziuriu gerai su lt nusiseke, nors ista xujovai. man tai visi 86, tik anglu 81, tai jau praktiskai palaidojau viltis apie VU vf, tai dabar tureciau i MRU vf laisvai patekt

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 01:00:24 | Nuoroda
bembinas rašė:
EzoTao rašė:
bembinas rašė:
haskis rašė:

tai viska apibendrinus-siais metais stojant reikia DIDESNIO konkursinio balo nei pernai?

 priklauso nuo specialybes. gal tavo specialybes egzu koficientai nepasikeite lyginant su pernyksciais, tai tada nelabai kas turetu keistis. pvz; teises visiskai pasikeite, todel jei pernai butum surinkes 16balu laisvai istotum, siais metais kazin ar i mokama papultum.

 O aš su 19, 42 planuoju į MRU bent vf teisę :D

 tau su tokiu balu tik i VU vf. ziuriu gerai su lt nusiseke, nors ista xujovai. man tai visi 86, tik anglu 81, tai jau praktiskai palaidojau viltis apie VU vf, tai dabar tureciau i MRU vf laisvai patekt

 Tai va, kad ta istorija čia biški ne taip gavos... Žadėjau rašyt apeliaciją, bet pabijojau. O dėl VU tai nelabai noriu tikėt - manasis per mažas turėtų būt į vf VU.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 01:07:40 | Nuoroda
bembinas rašė:
EzoTao rašė:
bembinas rašė:
haskis rašė:

tai viska apibendrinus-siais metais stojant reikia DIDESNIO konkursinio balo nei pernai?

 priklauso nuo specialybes. gal tavo specialybes egzu koficientai nepasikeite lyginant su pernyksciais, tai tada nelabai kas turetu keistis. pvz; teises visiskai pasikeite, todel jei pernai butum surinkes 16balu laisvai istotum, siais metais kazin ar i mokama papultum.

 O aš su 19, 42 planuoju į MRU bent vf teisę :D

 tau su tokiu balu tik i VU vf. ziuriu gerai su lt nusiseke, nors ista xujovai. man tai visi 86, tik anglu 81, tai jau praktiskai palaidojau viltis apie VU vf, tai dabar tureciau i MRU vf laisvai patekt

 Koks tavo KB?

Žinutė parašyta: 2009-07-09 10:25:11 | Nuoroda

 Taip, penitencinė veikla yra susijusi su pataisos įstaigomis, bet dabar yra padaryta nauja tokia kaip ir atšaka - mediacija, t.y. nusikaltėlio ir aukos sutaikymas. Tai jau pirmo kurso antram semestre reikia pasirinkti, ką renkiesi, ar penitencinę veiklą ar mediaciją. Nuo to ką pasirinksi priklausys ir atliekama praktika. Jei pasirinksi mediaciją, tai praktika bus nevyriausybinėse organizacijose, teismuose, o jei pasirinksi penitencinę veiklą, tai praktika, savaime suprantama, bus pataisos įstaigose.

O šitą dalyką šiaip studijuoti nėra sunku. Pirmus metus dauguma yra bendrų dalykų: filosofija, logika, teisės teorija, teisės istorija, specialybės kalba ir pan. O nuo antro kurso jau pagrindą sudaro vien teisė. :)

 

Ir įstot į MRU tikrai nėra sunku, ypač, jei stojat į mokamą. Nors dabar dėl tos AM reformos, tai nežiniai, kaip ten bus.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą