Chemijos ir biologijos VBE rezultatai!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-27 22:01:35 | Nuoroda

Tai gan daug priima, o jei dar jeigu bemaš visi vf tai labai gerai.  Nors kažkaip manau, kad šiais metais bus daug mažiau krepšelių.  Labai idomu koks konkursinis balas bus. Nuo kurio priims į Vf vietą.  

Žinutė parašyta: 2009-06-27 23:58:47 | Nuoroda

hey ;D gaal kas galit taip savo nuomone pareikst ir mane nuramint arba nuliudint ar istociau i kmu medicina su tokiais balais: che 79, bio 91, metinis chemijos 9A.. lt taip nzn, bet apie 50 geriausiu atveju butu.. yra vilciu i nemokama nors kiek?

ir siaip dauguma rasysit medicina mokama? ar geriau mokysites kokia kinezeterapija ar dar ka, kad tik nemokamai butu?
 

Žinutė parašyta: 2009-06-28 00:07:29 | Nuoroda
nefaina rašė:

hey ;D gaal kas galit taip savo nuomone pareikst ir mane nuramint arba nuliudint ar istociau i kmu medicina su tokiais balais: che 79, bio 91, metinis chemijos 9A.. lt taip nzn, bet apie 50 geriausiu atveju butu.. yra vilciu i nemokama nors kiek?

ir siaip dauguma rasysit medicina mokama? ar geriau mokysites kokia kinezeterapija ar dar ka, kad tik nemokamai butu?
 

 Akivaizdžiai neįsigilinai į aukštojo mokslo reformą. Konkretus nemokamų vietų skaičius konkrečiai specialybei ir konkretiems universitetams yra panaikintas. Yra bendras reitingavimas. Pavyzdžiui biomedicinos sričiai (medicina, farmacija, odantologija, veterinarija ir t.t.) skirta 1300 VF vietų. Jei tu patenki po reitingavimo (pagal VBE) į tuos 1300 geriausių tu jau turi krepšelį ir su juo gali eiti į bet kurią biomedicinos sritį. Dėl to gali būti, kad į mediciną aplamai sueis visi tik VF, nebus tokių kurie mokės už mokslą patys, taip pat gali būti, kad net turėdamas krepšelį nepateksi į mediciną, nes ten tave išstums tie kurie taip pat turi krepšelį, bet geresnius rezultatus nei tu.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 95
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-06-28 00:19:14 | Nuoroda

pagaliau kazkas manes nebeignoruoja.. aciu, kad paaiskinai.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 00:30:01 | Nuoroda
nefaina rašė:

pagaliau kazkas manes nebeignoruoja.. aciu, kad paaiskinai.

 O rezultatai tavo tikrai nėra blogi, galėtum pabandyti farmaciją KMU. :)

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 95
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-06-28 00:41:42 | Nuoroda

nu taip galeciau bandyt i farmacija, ten gal ir pavyktu i nemokama... bet bliam, noriu i medicina, kazkaip niekad apie kita specialybe negalejau net pagalvot ir negaliu. zinai atrodo, vat cia is sprestizo ar dar is ko, zmogus hauso prisiziurejo.. ;D bet tikrai pas mane ner taip, zinau, kad jei istociau tai tikrai mokyciaus rimtai. jei nepavyks i nemokama, teks bandyt i mokama, nors gazdina tie tukstanciai.. ;\

Žinutė parašyta: 2009-06-28 01:03:44 | Nuoroda
nefaina rašė:

hey ;D gaal kas galit taip savo nuomone pareikst ir mane nuramint arba nuliudint ar istociau i kmu medicina su tokiais balais: che 79, bio 91, metinis chemijos 9A.. lt taip nzn, bet apie 50 geriausiu atveju butu.. yra vilciu i nemokama nors kiek?

ir siaip dauguma rasysit medicina mokama? ar geriau mokysites kokia kinezeterapija ar dar ka, kad tik nemokamai butu?
 

 hm, siek tiek negerai kad planuoji, jog geriausiu atveju lt tik 50. blogiausiu atveju lt tau geletu but 30-40. be to, tu geriau ziurek i matiekos o ne chem metini, nes tavo chemijos egza ims  i KB skaiciavimus. o del mokslu as tai rinkciausi savo svajoniu specialybe, nors ir neistociau. vasarele grudinciau pirstelius danijos braskyne, o kita likusia metu dali dirbciau maxmoj, kad mokslams susitaupyt nes istojus i nemokama, bet nenorima specialybe po metu greiciausiai perstotum. o dabar yra toks istatymas, kad abiturientai istoje siais metais i vf ir po metu nutrauke studijas ar veliau. tures valstybej atmojuot skola. pvz tavo kineziterapija. po metu is jos isejus galima sakyt uznieka turesi dar 8 gabalus suplot. tada verciau juos pasilaikyk sau. manau, rasi kur protingiau juos isleist

Žinutė parašyta: 2009-06-28 10:11:46 | Nuoroda

na as irgi dabar galvoju, kad reikia siekt savo tikslo, nors abydna, kad i medicinos mokama sustos dar su prastesniais rezultatais negu mano ir mokysimes ta pati, ir mokesim tuos pacius pinigus... bet ar verta ieskot cia kokios teisybes, o dar ypac Lirtuvoi? ;D

o kas liecia lietuviu egzaminus, tai ten labai nenuspejama... rasiau rasini ir tokia nuojauta, kad nelabai ten i tema pataikiau, tai net neisivaizduoju kaip ten gali but... na ryt paaiskes.. ;> aciuuu, kad patari ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 11:26:51 | Nuoroda

Aš kažko nesuprantu.  Yra 1300 financuojamu vietu ir norit pasakyti, kad jos visos bendros, ir gavus krepselį tu ji neštis gali į kokia nori specialybę. bet pvz: žmogus nori stoti į biocheminę moklų sritį t.y slaugą, tai jis turės dėl nemokamos vietos kovoti su tais , kurie nori stoti į mediciną, farmacija ir t.t.. juk būtent šiose specialybėse , tai daug didesnių balų reikia. Ir jei visi su didesniais balais nusigirebs krepšelius , tai net tas kuris vidutiniškai mokėsi, ir manau jo rezultatu tikrai pakako stojant į sklauga negaus valstybės financavimo , nes konkuravo su tais, kuriems stojant reikia daug didesnių balų. Ar kaip čia yra ?? Aš jau nieko nebesuprantu ??  

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-28 11:53:13 | Nuoroda
meskinas999 rašė:
nefaina rašė:

hey ;D gaal kas galit taip savo nuomone pareikst ir mane nuramint arba nuliudint ar istociau i kmu medicina su tokiais balais: che 79, bio 91, metinis chemijos 9A.. lt taip nzn, bet apie 50 geriausiu atveju butu.. yra vilciu i nemokama nors kiek?

ir siaip dauguma rasysit medicina mokama? ar geriau mokysites kokia kinezeterapija ar dar ka, kad tik nemokamai butu?
 

 Akivaizdžiai neįsigilinai į aukštojo mokslo reformą. Konkretus nemokamų vietų skaičius konkrečiai specialybei ir konkretiems universitetams yra panaikintas. Yra bendras reitingavimas. Pavyzdžiui biomedicinos sričiai (medicina, farmacija, odantologija, veterinarija ir t.t.) skirta 1300 VF vietų. Jei tu patenki po reitingavimo (pagal VBE) į tuos 1300 geriausių tu jau turi krepšelį ir su juo gali eiti į bet kurią biomedicinos sritį. Dėl to gali būti, kad į mediciną aplamai sueis visi tik VF, nebus tokių kurie mokės už mokslą patys, taip pat gali būti, kad net turėdamas krepšelį nepateksi į mediciną, nes ten tave išstums tie kurie taip pat turi krepšelį, bet geresnius rezultatus nei tu.

 Noriu tave nuvilti, bet tu pats nelabai nutuoki apie ta reforma. Gi visur parasyta, kad i VF priims ne daugiau kaip 110% pernykscio skaiciaus. Gal geriau pasiskaitinek daugiau, o po to kitus kritikuok.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 11:54:09 | Nuoroda
buleina rašė:

Aš kažko nesuprantu.  Yra 1300 financuojamu vietu ir norit pasakyti, kad jos visos bendros, ir gavus krepselį tu ji neštis gali į kokia nori specialybę. bet pvz: žmogus nori stoti į biocheminę moklų sritį t.y slaugą, tai jis turės dėl nemokamos vietos kovoti su tais , kurie nori stoti į mediciną, farmacija ir t.t.. juk būtent šiose specialybėse , tai daug didesnių balų reikia. Ir jei visi su didesniais balais nusigirebs krepšelius , tai net tas kuris vidutiniškai mokėsi, ir manau jo rezultatu tikrai pakako stojant į sklauga negaus valstybės financavimo , nes konkuravo su tais, kuriems stojant reikia daug didesnių balų. Ar kaip čia yra ?? Aš jau nieko nebesuprantu ??  

 Butent taip ir yra!

Žinutė parašyta: 2009-06-28 11:59:30 | Nuoroda
buleina rašė:

Aš kažko nesuprantu.  Yra 1300 financuojamu vietu ir norit pasakyti, kad jos visos bendros, ir gavus krepselį tu ji neštis gali į kokia nori specialybę. bet pvz: žmogus nori stoti į biocheminę moklų sritį t.y slaugą, tai jis turės dėl nemokamos vietos kovoti su tais , kurie nori stoti į mediciną, farmacija ir t.t.. juk būtent šiose specialybėse , tai daug didesnių balų reikia. Ir jei visi su didesniais balais nusigirebs krepšelius , tai net tas kuris vidutiniškai mokėsi, ir manau jo rezultatu tikrai pakako stojant į sklauga negaus valstybės financavimo , nes konkuravo su tais, kuriems stojant reikia daug didesnių balų. Ar kaip čia yra ?? Aš jau nieko nebesuprantu ??  

 taip, tu visiskai teisi. tai vadinama "gamtine atranka" dabar net ir i slauga univere bus dideli konkursai. dazniausiai i slauga sustoja tie, kurie ketino i medicina bet nepavyko, o po to joje ir pasilieka, ir buna labai patenkinti. sneku is patirties

Žinutė parašyta: 2009-06-28 11:59:45 | Nuoroda

Tada kažkaip nesąžiningai gaunasi...  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:02:59 | Nuoroda
nefaina rašė:

o kas liecia lietuviu egzaminus, tai ten labai nenuspejama... rasiau rasini ir tokia nuojauta, kad nelabai ten i tema pataikiau, tai net neisivaizduoju kaip ten gali but... na ryt paaiskes.. ;> aciuuu, kad patari ;)

 taip, su lietuviu man irgi problemu yra. kad lb jau nenuspejamas dalykas. mane guodzia mintis, kad maziau nei 54 tikrai nesurinksiu

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:03:52 | Nuoroda
vycas0722 rašė:
buleina rašė:

Aš kažko nesuprantu.  Yra 1300 financuojamu vietu ir norit pasakyti, kad jos visos bendros, ir gavus krepselį tu ji neštis gali į kokia nori specialybę. bet pvz: žmogus nori stoti į biocheminę moklų sritį t.y slaugą, tai jis turės dėl nemokamos vietos kovoti su tais , kurie nori stoti į mediciną, farmacija ir t.t.. juk būtent šiose specialybėse , tai daug didesnių balų reikia. Ir jei visi su didesniais balais nusigirebs krepšelius , tai net tas kuris vidutiniškai mokėsi, ir manau jo rezultatu tikrai pakako stojant į sklauga negaus valstybės financavimo , nes konkuravo su tais, kuriems stojant reikia daug didesnių balų. Ar kaip čia yra ?? Aš jau nieko nebesuprantu ??  

 taip, tu visiskai teisi. tai vadinama "gamtine atranka" dabar net ir i slauga univere bus dideli konkursai. dazniausiai i slauga sustoja tie, kurie ketino i medicina bet nepavyko, o po to joje ir pasilieka, ir buna labai patenkinti. sneku is patirties

 Būtent taip ir yra, manau , kad neistosiu su savo tokiais egzaminų rezultatais į mediciną, tai skaua bent į kokią slaugą, bet dabar suprantu, kad niekur neistosių! reiks ieškotis darbo, taupytis pinigelių kitais metais perlaikinėti pasimokius geriau egzaminus ir tada bandyti laimę antrą kart.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:04:02 | Nuoroda

tai stojant i kokia maisto sauga as konkuruoju del krepselio su busimaisiais medikais...o Dieve...zlugo visos viltys 

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:16:59 | Nuoroda
Aiste18 rašė:
meskinas999 rašė:
nefaina rašė:

hey ;D gaal kas galit taip savo nuomone pareikst ir mane nuramint arba nuliudint ar istociau i kmu medicina su tokiais balais: che 79, bio 91, metinis chemijos 9A.. lt taip nzn, bet apie 50 geriausiu atveju butu.. yra vilciu i nemokama nors kiek?

ir siaip dauguma rasysit medicina mokama? ar geriau mokysites kokia kinezeterapija ar dar ka, kad tik nemokamai butu?
 

 Akivaizdžiai neįsigilinai į aukštojo mokslo reformą. Konkretus nemokamų vietų skaičius konkrečiai specialybei ir konkretiems universitetams yra panaikintas. Yra bendras reitingavimas. Pavyzdžiui biomedicinos sričiai (medicina, farmacija, odantologija, veterinarija ir t.t.) skirta 1300 VF vietų. Jei tu patenki po reitingavimo (pagal VBE) į tuos 1300 geriausių tu jau turi krepšelį ir su juo gali eiti į bet kurią biomedicinos sritį. Dėl to gali būti, kad į mediciną aplamai sueis visi tik VF, nebus tokių kurie mokės už mokslą patys, taip pat gali būti, kad net turėdamas krepšelį nepateksi į mediciną, nes ten tave išstums tie kurie taip pat turi krepšelį, bet geresnius rezultatus nei tu.

 Noriu tave nuvilti, bet tu pats nelabai nutuoki apie ta reforma. Gi visur parasyta, kad i VF priims ne daugiau kaip 110% pernykscio skaiciaus. Gal geriau pasiskaitinek daugiau, o po to kitus kritikuok.

 Nu ir? Tai kur čia įžvelgi prieštaravimą su mano komentaru?

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 95
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:18:18 | Nuoroda
fragilee rašė:

tai stojant i kokia maisto sauga as konkuruoju del krepselio su busimaisiais medikais...o Dieve...zlugo visos viltys 

 Tu tiesiog po reitingavimo turi patekti į 1300 geriausių. Tą padaryti nėra toks jau neįmanomas dalykas.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 95
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:18:21 | Nuoroda
buleina rašė:
Būtent taip ir yra, manau , kad neistosiu su savo tokiais egzaminų rezultatais į mediciną, tai skaua bent į kokią slaugą, bet dabar suprantu, kad niekur neistosių! reiks ieškotis darbo, taupytis pinigelių kitais metais perlaikinėti pasimokius geriau egzaminus ir tada bandyti laimę antrą kart.

 i slauga tai tikrai istotum. 100%. praeitais metais mano didziausiais buvo 79 o kiti egzai vos virs 50 (kurie jokios reiksmes neturejo) ir 3 numeriu partekau

bet jei tikrai neisivaizduoji saves slaugytoja, o tik gydytoja tai nestok. dirbk, mokykis, laikyk egzus ir pertstok. kaip as sakau: "geriau 1 metus pakentet ir perstoti nei visa gyvenima dirbti nemegema darba"

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:35:07 | Nuoroda
meskinas999 rašė:
fragilee rašė:

tai stojant i kokia maisto sauga as konkuruoju del krepselio su busimaisiais medikais...o Dieve...zlugo visos viltys 

 Tu tiesiog po reitingavimo turi patekti į 1300 geriausių. Tą padaryti nėra toks jau neįmanomas dalykas.

 tikiuosi :D dar rusena vilties kibirkstele

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą