Chemijos ir biologijos VBE rezultatai!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:35:33 | Nuoroda

Didžiausia svajonė įstoti į mediciną.  Atrodo stengeisi , mokeisi, ir va nepasisekė egzaminų išlaikyti .. nes pasižiūrėjus kitų rezultatus, tai kažkaip labai liūdna darosi. Jau padaviau prasymus į KMU mediciną ir VU mediciną, bet antra kart stojant reiks jei neistosiu( tikriausiai) svarstyti ir apie slaugą. Nors tikrai nelabai noriu.  Na metai, pagalvojus nėra jau toks didelis laiko tarpas, gal galima ir palaukti, perstosti kitais metais..  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:39:56 | Nuoroda
buleina rašė:

Didžiausia svajonė įstoti į mediciną.  Atrodo stengeisi , mokeisi, ir va nepasisekė egzaminų išlaikyti .. nes pasižiūrėjus kitų rezultatus, tai kažkaip labai liūdna darosi. Jau padaviau prasymus į KMU mediciną ir VU mediciną,

 ne viskas dar prarasta. jei is lt surinksi 70-80 manau, kad i kmu medicina turetum istot

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:42:34 | Nuoroda

į mokamą, tai tikriausiai, bet į valstybės finančuojamą kažin.  O va mokamų net nerašiau, nes dabar pinigėlių kaip ir nėra kišenėje tiek kiek reikia.  Na, bet viltis mirštas paskutinė.  Tikiuosi gal, įstosiu...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:54:44 | Nuoroda
buleina rašė:

į mokamą, tai tikriausiai, bet į valstybės finančuojamą kažin.  O va mokamų net nerašiau, nes dabar pinigėlių kaip ir nėra kišenėje tiek kiek reikia.  Na, bet viltis mirštas paskutinė.  Tikiuosi gal, įstosiu...

 dabar svarbiausiais egzu vidurkis o ne koks vienas gerai islaikytas. paziurejus i tavo balus vidurkis linksta i 80. aisku dar ir metinis svarbus. kiek turi? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:01:07 | Nuoroda

Matematika 8, biologija 9, chemija 9. va jei ne tas vienas matematikos aštuntukas, būčiau baigusi su pagyrimu.  nebe vienas svarbus islaikimas.
?? labai idomu nuo kokios ribos priims į valstybės financuojamą mediciną.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:12:53 | Nuoroda
buleina rašė:

Matematika 8, biologija 9, chemija 9. va jei ne tas vienas matematikos aštuntukas, būčiau baigusi su pagyrimu.  nebe vienas svarbus islaikimas.
?? labai idomu nuo kokios ribos priims į valstybės financuojamą mediciną.

 tai tavo chem 9 skaiciuos. gerai. cia kazkur forume sokoladinis megejiskai paskaiciavo, kad maziausiais i kmu medicina turetu but 18.58 i vf. paskaiciavau tavo. jei lt gauni 70 tai turi 18.64

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:17:40 | Nuoroda

Kažin ar aš galėčiau įstos i mediciną vf  su tokiais egzaminų balais? padėkit jei žinočiau kad įstosiu rašyčiau tik į dvi specialybes..

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 55
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:22:25 | Nuoroda

Nudžiuginai, vadinasi dar turiu maža maža šansa įstoti.  įdomu kaip lietuvių pasisekė išlaikyti.  Labai ačiū, už suteiktą viltį.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:22:43 | Nuoroda
bagiriuukee rašė:

Kažin ar aš galėčiau įstos i mediciną vf  su tokiais egzaminų balais? padėkit jei žinočiau kad įstosiu rašyčiau tik į dvi specialybes..

 net juokas ima, kai su tokiais balais klausia: "ar istosiu i medicina?" nervas siek tiek ima. ot tycia pasakysiu, kad su tokais balais tave kazin ar i slauga nemokama priimtu. ach, tas zmoniu neapsiskaitymas

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:24:50 | Nuoroda
buleina rašė:

Nudžiuginai, vadinasi dar turiu maža maža šansa įstoti.  įdomu kaip lietuvių pasisekė išlaikyti.  Labai ačiū, už suteiktą viltį.

 kad tik macytu

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:28:32 | Nuoroda

Bet man biologijos mokytoja sakė, kad vargu ar istosiu i mediciną su tokiais balais..

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 55
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:35:27 | Nuoroda
bagiriuukee rašė:

Bet man biologijos mokytoja sakė, kad vargu ar istosiu i mediciną su tokiais balais..

 tegul maziau ji svaigsta ir siurpina mokinius su tokiais balais, manyciau, be problemu ir i odontologija kmu ar medicina vu. aisku, dar lt lb svarbu. bet manau 50 turetum gaut ir istosi i kmu medicina bepigu cia man kalbet. geriau palaukim liepos 22. bet su tokiais kaip tavo rezultatais gali gan ramiai jaustis:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:44:30 | Nuoroda
meskinas999 rašė:
Aiste18 rašė:
meskinas999 rašė:
nefaina rašė:

hey ;D gaal kas galit taip savo nuomone pareikst ir mane nuramint arba nuliudint ar istociau i kmu medicina su tokiais balais: che 79, bio 91, metinis chemijos 9A.. lt taip nzn, bet apie 50 geriausiu atveju butu.. yra vilciu i nemokama nors kiek?

ir siaip dauguma rasysit medicina mokama? ar geriau mokysites kokia kinezeterapija ar dar ka, kad tik nemokamai butu?
 

 Akivaizdžiai neįsigilinai į aukštojo mokslo reformą. Konkretus nemokamų vietų skaičius konkrečiai specialybei ir konkretiems universitetams yra panaikintas. Yra bendras reitingavimas. Pavyzdžiui biomedicinos sričiai (medicina, farmacija, odantologija, veterinarija ir t.t.) skirta 1300 VF vietų. Jei tu patenki po reitingavimo (pagal VBE) į tuos 1300 geriausių tu jau turi krepšelį ir su juo gali eiti į bet kurią biomedicinos sritį. Dėl to gali būti, kad į mediciną aplamai sueis visi tik VF, nebus tokių kurie mokės už mokslą patys, taip pat gali būti, kad net turėdamas krepšelį nepateksi į mediciną, nes ten tave išstums tie kurie taip pat turi krepšelį, bet geresnius rezultatus nei tu.

 Noriu tave nuvilti, bet tu pats nelabai nutuoki apie ta reforma. Gi visur parasyta, kad i VF priims ne daugiau kaip 110% pernykscio skaiciaus. Gal geriau pasiskaitinek daugiau, o po to kitus kritikuok.

 Nu ir? Tai kur čia įžvelgi prieštaravimą su mano komentaru?

Nesupranti? Gal dar kokius 5 kartus perskaityk mano ir savo komentarus, gal suprasi

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:02:25 | Nuoroda
vycas0722 rašė:
bagiriuukee rašė:

Bet man biologijos mokytoja sakė, kad vargu ar istosiu i mediciną su tokiais balais..

 tegul maziau ji svaigsta ir siurpina mokinius su tokiais balais, manyciau, be problemu ir i odontologija kmu ar medicina vu. aisku, dar lt lb svarbu. bet manau 50 turetum gaut ir istosi i kmu medicina bepigu cia man kalbet. geriau palaukim liepos 22. bet su tokiais kaip tavo rezultatais gali gan ramiai jaustis:)

 Ačiū tau! tikrai mano balai panasus o tjp noriu i farmacija kad nebegaliu! :D nes as ir kai nuejau rezu suzinot tokia viena gyvate is administracijos kaip skele nu 88 is bio mazokai i farmacija.. :)

Chemija 95 Biologija 88 Matke 92

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:03:00 | Nuoroda

nu vbe visi

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:12:42 | Nuoroda

Buleina, jei tik galeciau, su mielu noru atiduociau  tau savo chemijos 97 ir tuomet jau tikriausiai istotum i medicina...  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:18:10 | Nuoroda

oi prijuokinot, atrodo tokie protingi žmogeliukai egzaminų 90% susirinkę ir da klausinėja ar įstosiu? ar gausiu vf? tai jei jūs neįstosit tai kas tada įstos? arba jum visai smegenėlės perkaito? ar jūs tik maivotės?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:18:22 | Nuoroda
gabike rašė:
Ačiū tau! tikrai mano balai panasus o tjp noriu i farmacija kad nebegaliu! :D nes as ir kai nuejau rezu suzinot tokia viena gyvate is administracijos kaip skele nu 88 is bio mazokai i farmacija.. :)

Chemija 95 Biologija 88 Matke 92

 tai ta turbut gyvate dar nezino nauju priemimo taisykliu. per zaptus reiktu duot, kad gasdina.
tikrai istosi. bet dabar as susirupinau del savo rezultatu. blyn, tokie genijai ir genutes cia susirinke, kad jau neramu daros
be to, gal reiktu pradet rinkliava po lita is forumieciu uz psichologini palaikyma? 6-10 litu jau tureciau   

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:35:33 | Nuoroda
mellisa rašė:

Buleina, jei tik galeciau, su mielu noru atiduociau  tau savo chemijos 97 ir tuomet jau tikriausiai istotum i medicina...  

 Kaip miela...  Labai ačiū už tokius gerus ketinimus. na va gaila kad negalima, reikia pačiai viską pasiekt, na bet nieko neįstosiu, nenuleisiu rankų, kitais metais bandysiu. kaip jau lemta taip jau bus.  Vat nepasisekė išlaikyt egzaminų gerai, tai gal koks ženklas, kad nereikėtų stoti į mediciną, bet taip nežmoniškai noriu... Pažiūrėsim kaip gyvenimėlis pasisuks... O kur tu mellisa žadi stoti ?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:43:17 | Nuoroda
vycas0722 rašė:
gabike rašė:
Ačiū tau! tikrai mano balai panasus o tjp noriu i farmacija kad nebegaliu! :D nes as ir kai nuejau rezu suzinot tokia viena gyvate is administracijos kaip skele nu 88 is bio mazokai i farmacija.. :)

Chemija 95 Biologija 88 Matke 92

 tai ta turbut gyvate dar nezino nauju priemimo taisykliu. per zaptus reiktu duot, kad gasdina.
tikrai istosi. bet dabar as susirupinau del savo rezultatu. blyn, tokie genijai ir genutes cia susirinke, kad jau neramu daros
be to, gal reiktu pradet rinkliava po lita is forumieciu uz psichologini palaikyma? 6-10 litu jau tureciau   

 o kiek pats turi?

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą