Chemijos ir biologijos VBE rezultatai!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:48:42 | Nuoroda

Biologija 78, chemija 68 ;( matematika 88

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:51:25 | Nuoroda

Na man, tikrai negaila...  nereik man chemijos visai... as labai labai noriu i teise ir dar i VU, bet bijau, kad nelabai gausis.... su anglu prastai bus...  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:53:45 | Nuoroda
gabike rašė:
o kiek pats turi?

 chemija - 75, o biologija - 99

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:00:40 | Nuoroda
Muuuu rašė:
vycas0722 rašė:
gabike rašė:
o kiek pats turi?

 chemija - 75, o biologija - 99

 Bet tu eksternas ir iš praeitų metų tavo balai? :)

 taip, externas bet jauciuosi toks pat kaip jus visi - abiturientas. kadangi perlaikiau net 3 egzaminus chemijos anksciau turejau 56, bio - 79, matiekos 46 (ir tiek teberturiu) o lietuviu 54 (tikekimes pasikeis)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:15:46 | Nuoroda
Muuuu rašė:
ne, aš nieko blogo ir nesakiau, kad tu eksternas. :) Kaip tik norėčiau išgirst tavo istoriją, nes skaičiau kažkur, kad į slaugą buvai įstojęs? Kodėl nori kitur? Kur nori? Neužskaito dalykų, kuriuos mokeis slaugoj? :)

apie save per daug viesai pasakot nenoreciau :) pasakysiu tik tiek kad slaugoje esu tik del to, kad geriau susipazinciau su savo mokymo istaiga. apsiprasciau su miestu. paziureti ar man mediko darbas priimtinas, idomus, ar nebijau lavonienas krauju ir kitokiu organiniu dalykeliu. kol kas visa tai manes neatbaide. galvoju perstoti i medicina, bet ir odontologijos neatmetu, kol kas sirdis kazkodel linksta i medicina  nors ten ir min  10  metu mokslo perstojus turetu kitais metais atkrist kai kurie dalykai, pvz, lotynu, vokieciu ir kai kurie pasirenkamieji dalykai. O tokie kertiniai medicinos dalykai kaip anatomija, fiziologija, biochemija teks vel kartot, kadangi neuztenka kreditu.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:32:48 | Nuoroda

visad svajojau apie medicina :)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:40:53 | Nuoroda

Va dar kilo klausimas. Gal kas žino ką. Jei neistoji pirmuoju stojimu į nemokamą, tai antri stojimai kai bus, kaip manote tu nemokamų vietu dar bus, ar jau visi bus priimti į nemokamas vietas?  Ar univeristetai neprivalo išvis vietų pasilikti antram stojimui, kuris vyksta rugpjūti ??  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:45:40 | Nuoroda
buleina rašė:

Va dar kilo klausimas. Gal kas žino ką. Jei neistoji pirmuoju stojimu į nemokamą, tai antri stojimai kai bus, kaip manote tu nemokamų vietu dar bus, ar jau visi bus priimti į nemokamas vietas?  Ar univeristetai neprivalo išvis vietų pasilikti antram stojimui, kuris vyksta rugpjūti ??  

 tikrai geras kl. man ir paciam idomu. anksciau buta kad per pakartotine galedavai ir i nemokama pretenduot. o dabar tai galai zino.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:54:55 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Retai kur vietos lieka... Pernai išvis tik VPU turėjo krūvą laisvų vietų, o kituose univeruose laaabai mažai, vos po kelias vietas.

 taip, bet pernai mano klasiokas per pakartotine is medicinos i odontologija perejo, tad vilciu yra :)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:55:38 | Nuoroda

Bliamba, jei antrame stojime vietų nebebus, tai ne kas. Nes dabar pradedu galvoti apie mokamas medicinos studijas.  Gal net reiks eiti perrašyti stojimų prašymus.  Imti paskolą ( nors laaabai neroniu) ir mėginti studijuoti.  O jei antrame stojime vietu lieka, tai tada mokamų nebeprirašyčiau per pirmą stojimą.  Nors man šansai įstoti be galo menki.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:05:11 | Nuoroda
Muuuu rašė:

O negi bet kam, kas tik paprašo tą paskolą duoda? :)

 Privalo duoti. Valstybe isipareigoja grazinti bankui paskola, jei studentas po baigimo nesugeba jos grazinti per tam tikra laiko tarpa. O siaip, kaip skaiciau, paskola grazinama nuimant kiekviena men po 7proc nuo atlyginimo. sakyciau visai padoriai.

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:45:12 | Nuoroda

kaip manot ar su 60 Biologijos, 59 chemijos, 57 matematikos galeciau bent istot i mokama medicina?:O  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:51:23 | Nuoroda

abejoju nebent lt koks 100 bus:D

  • Biologija / VBE 100
  • Matematika / VBE 87
Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:12:33 | Nuoroda
ashante rašė:

kaip manot ar su 60 Biologijos, 59 chemijos, 57 matematikos galeciau bent istot i mokama medicina?:O  

i mokama - laisvai!

Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:13:09 | Nuoroda

sveiki :) kaip manot, kokiai specialybei užtektų (kmu) bio53, chem 69  ? :D

Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:15:50 | Nuoroda

nepasiseke daug gaut,tai nebent abie mokamas studijas galvoju, bet ir tai dar abejoju,nes gana daug zmoniu gavusiu tikrai aukstus balus, kiek galima pastebet siame forume:) seip saunuoliai!  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:22:18 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
ashante rašė:

kaip manot ar su 60 Biologijos, 59 chemijos, 57 matematikos galeciau bent istot i mokama medicina?:O  

i mokama - laisvai!

 nu man rodos tu tikrai juokauji arba siaip nesusipazines. praeitais metais su 80 virs procentu i mokama tik per pakartotini priemima istojo

  • Biologija / VBE 100
  • Matematika / VBE 87
Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:50:08 | Nuoroda
Abittt rašė:
sokoladinis rašė:
ashante rašė:

kaip manot ar su 60 Biologijos, 59 chemijos, 57 matematikos galeciau bent istot i mokama medicina?:O  

i mokama - laisvai!

 nu man rodos tu tikrai juokauji arba siaip nesusipazines. praeitais metais su 80 virs procentu i mokama tik per pakartotini priemima istojo

 Pernai i kmu medicina mokama per bendraji prieme 30 zmoniu, pirmojo KB 17.87, o paskutiniojo KB 17.24 (pagal sena sistema). vbe: ltu 76, bio 82, metiniai: bio 10A, mat 5A. Kadangi buvo perskaiciuotas ltu vbe i mokyklini, o matematikos metinis tiesiog tragiskas, tai ir leme kad jis istojo i mokama, o mokamame buvo tokie auksti balai. Siemet sistema keiciasi ir nebegali visi kas tik nori su mokykliniais taip lengvai prasmukti, tad vyksta ir balo korekcija mokamame. Patikek, jei jos matematikos metinis yra bent 8A, o lietuviu bus ne maziau nei 50, tai i mokama istos lengvai.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:54:48 | Nuoroda
Kotrybird rašė:
Muuuu rašė:

O negi bet kam, kas tik paprašo tą paskolą duoda? :)

 Privalo duoti. Valstybe isipareigoja grazinti bankui paskola, jei studentas po baigimo nesugeba jos grazinti per tam tikra laiko tarpa. O siaip, kaip skaiciau, paskola grazinama nuimant kiekviena men po 7proc nuo atlyginimo. sakyciau visai padoriai.

 Tu tikra dėl tų 7%? Man kažkaip neteko girdėt. Bet jei tai tiesa, tai šitą reformą (ir Steponavičių) reikia iš vis ant rankų nešiot. Vienintelis dalykas, kurio trūko reformai, tai žmoniška paskolų sistema. O šitas saugiklis (7% nuo atlyginimo) išsprendžia ir šitą bėdą.  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 22:48:12 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Abittt rašė:
sokoladinis rašė:
ashante rašė:

kaip manot ar su 60 Biologijos, 59 chemijos, 57 matematikos galeciau bent istot i mokama medicina?:O  

i mokama - laisvai!

 nu man rodos tu tikrai juokauji arba siaip nesusipazines. praeitais metais su 80 virs procentu i mokama tik per pakartotini priemima istojo

 Pernai i kmu medicina mokama per bendraji prieme 30 zmoniu, pirmojo KB 17.87, o paskutiniojo KB 17.24 (pagal sena sistema). vbe: ltu 76, bio 82, metiniai: bio 10A, mat 5A. Kadangi buvo perskaiciuotas ltu vbe i mokyklini, o matematikos metinis tiesiog tragiskas, tai ir leme kad jis istojo i mokama, o mokamame buvo tokie auksti balai. Siemet sistema keiciasi ir nebegali visi kas tik nori su mokykliniais taip lengvai prasmukti, tad vyksta ir balo korekcija mokamame. Patikek, jei jos matematikos metinis yra bent 8A, o lietuviu bus ne maziau nei 50, tai i mokama istos lengvai.

 dekoju uz paaiskinimus, bandysim..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą