apeliacijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:21:00 | Nuoroda

Gavau matematikos VBE 32%. Kaip manot ar verta duoti apeliacija, jei buvau nesuzymejus testiniu atsakymu ir siaip tikejaus pagal uzdaviniu ats nors 50%

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:22:36 | Nuoroda

idomiai idomiai siais metais. idomu kokia balu ir procentu kreive bus, nes pats tikejaus 80-90. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:23:38 | Nuoroda

as irgi galvoju duoti, patarkit ar apsimoka. Dauguma sako, kad dar amziau gausi, nu idomu kaip cia yra, ir iki kada isnagrines apelaicija? turetu iki perlaikymu ar klystu?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:24:59 | Nuoroda
V3rSus rašė:

as irgi galvoju duoti, patarkit ar apsimoka. Dauguma sako, kad dar amziau gausi, nu idomu kaip cia yra, ir iki kada isnagrines apelaicija? turetu iki perlaikymu ar klystu?

 O kiek gavai??

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:26:01 | Nuoroda

As irgi nzn ka daryt, nes baisiai bijau kad is 32% neliktu 12%  Baisiai ten grieztai siemet man vertinimas pasirode, nes pas mane daug zioplu klaidu, nors is esmes sprendimai geri. kazkoks absurdas!!!

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:30:56 | Nuoroda
Gassy rašė:

As irgi nzn ka daryt, nes baisiai bijau kad is 32% neliktu 12%  Baisiai ten grieztai siemet man vertinimas pasirode, nes pas mane daug zioplu klaidu, nors is esmes sprendimai geri. kazkoks absurdas!!!

 Cia jau rizika yra nemaza.. Jeigu pagal vertinimo instrukcija turetum 100% gaut geresni rezultata, tai tada gal ir verta. Taciau, kaip daug kas zino, retas atvejis, jog po apeliacijos pazimys dideja... deja..

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:32:57 | Nuoroda
Lenocka rašė:
V3rSus rašė:

as irgi galvoju duoti, patarkit ar apsimoka. Dauguma sako, kad dar amziau gausi, nu idomu kaip cia yra, ir iki kada isnagrines apelaicija? turetu iki perlaikymu ar klystu?

 O kiek gavai??

 aš gavau 47, bet tikėjaus 70 ir daugiau. tai žiauriai nusivyliau. Šeip aš daug kur žinojau kai išspręst, bet nemokėjau užrašyti, tai ten privėliau, tai galvoju prie to kibo labai ir žinoma kvailos klaidos.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:35:13 | Nuoroda
V3rSus rašė:
Lenocka rašė:
V3rSus rašė:

as irgi galvoju duoti, patarkit ar apsimoka. Dauguma sako, kad dar amziau gausi, nu idomu kaip cia yra, ir iki kada isnagrines apelaicija? turetu iki perlaikymu ar klystu?

 O kiek gavai??

 aš gavau 47, bet tikėjaus 70 ir daugiau. tai žiauriai nusivyliau. Šeip aš daug kur žinojau kai išspręst, bet nemokėjau užrašyti, tai ten privėliau, tai galvoju prie to kibo labai ir žinoma kvailos klaidos.

 Na, pats ir atsakei i savo klausima.. =)) Galbut, kai tikrino buvo neziurima i tam tikras kvailas klaideles, o kai paduosi apeliacija, tai viska viska isnagrines po padidinamuoju stiklu, taip sakant... =)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:44:20 | Nuoroda
Lenocka rašė:
V3rSus rašė:
Lenocka rašė:
V3rSus rašė:

as irgi galvoju duoti, patarkit ar apsimoka. Dauguma sako, kad dar amziau gausi, nu idomu kaip cia yra, ir iki kada isnagrines apelaicija? turetu iki perlaikymu ar klystu?

 O kiek gavai??

 aš gavau 47, bet tikėjaus 70 ir daugiau. tai žiauriai nusivyliau. Šeip aš daug kur žinojau kai išspręst, bet nemokėjau užrašyti, tai ten privėliau, tai galvoju prie to kibo labai ir žinoma kvailos klaidos.

 Na, pats ir atsakei i savo klausima.. =)) Galbut, kai tikrino buvo neziurima i tam tikras kvailas klaideles, o kai paduosi apeliacija, tai viska viska isnagrines po padidinamuoju stiklu, taip sakant... =)

 tai kai toks balas, galvoju kaip tik viską iškinso. O galbūt neįvertino mano kavailai užrašytų bet principe teisingų uždavinių, aš tame galvoju. Taip ir įsivaizduoju kaip kokia psiche mokytoja iš kokio tundryno brauko mano darbą net nesigilindama :D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:47:30 | Nuoroda

Laki vaizduote....

Ziurint kokia tavo reali padetis.. Ziurint kaip mokeisi visus 12 mokslo metu, kokie pazymiai, zinios ir t.t. Pats turi jaust kiek trauki. Jei manai, kad jie neivertino tinkamai tavo darba, tai  - pirmyn!. Bet linkiu ddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiideles sekmes. Jos tikrai prireiks... =)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:56:04 | Nuoroda

Padavus apeliacija atestata gausite tik liepos pabaigoje. tat pagalvokit ar apsimoka praleisti pirma stojimu etapa.

  • Chemija / VBE 9
  • Istorija / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:59:44 | Nuoroda
Maiva Pamaiva rašė:

Padavus apeliacija atestata gausite tik liepos pabaigoje. tat pagalvokit ar apsimoka praleisti pirma stojimu etapa.

 tikrai neverta tada......

Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:09:54 | Nuoroda

am...kaip supratau siemet uz labai maza bala klaidu labai numete..islaikyt buvo nesunku bet norint gera bala gaut reikejo pavarkti ...daug issprest...tai tie kur simtukus gavo matyt isvis be klaidu issprende.. :) as gavau 78 bet norejau daugiau tikrai.. bet manau cia jau nieko neispesiu...

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:10:45 | Nuoroda
Maiva Pamaiva rašė:

Padavus apeliacija atestata gausite tik liepos pabaigoje. tat pagalvokit ar apsimoka praleisti pirma stojimu etapa.

 o tai kaip jei neislaikai, tai turi apeliacija apsvarstyti ir jei nepatenkina turi dar perlaikyti egza.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:10:56 | Nuoroda
Sapnele rašė:

am...kaip supratau siemet uz labai maza bala klaidu labai numete..islaikyt buvo nesunku bet norint gera bala gaut reikejo pavarkti ...daug issprest...tai tie kur simtukus gavo matyt isvis be klaidu issprende.. :) as gavau 78 bet norejau daugiau tikrai.. bet manau cia jau nieko neispesiu...

Koki pazymi semestre turejai? ;]

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:12:05 | Nuoroda
V3rSus rašė:
Maiva Pamaiva rašė:

Padavus apeliacija atestata gausite tik liepos pabaigoje. tat pagalvokit ar apsimoka praleisti pirma stojimu etapa.

 o tai kaip jei neislaikai, tai turi apeliacija apsvarstyti ir jei nepatenkina turi dar perlaikyti egza.

 Kol svarsto apeliacija, perlaikai egzamina, jei apeliacija yra tavo naudai, gali pasirinkti, kuri bala rasyti. VBE ar MBE. ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-26 20:35:16 | Nuoroda

manau nelabai verta, nes pavyzdžiui biologiją taiso du žmonės, o jei kyla nesutarimas tai trys. Tai nemanau, kad visi trys žiopli, nors aišku, pasitaiko klaidų. Bet retai.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-06-26 20:51:48 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Maiva Pamaiva rašė:

Padavus apeliacija atestata gausite tik liepos pabaigoje. tat pagalvokit ar apsimoka praleisti pirma stojimu etapa.

 tikrai neverta tada......

 visos apeliacijos bus išnagrinėtos iki liepos 16 d., tad, jei kyla kokių nors svarių abejonių, apeliaciją duoti tikrai verta

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:06:50 | Nuoroda
Gassy rašė:

Gavau matematikos VBE 32%. Kaip manot ar verta duoti apeliacija, jei buvau nesuzymejus testiniu atsakymu ir siaip tikejaus pagal uzdaviniu ats nors 50%

 jeigu prie uždavinių sužymėjai, o tik toje lentelėje, kuri gale, nieko nesurašei, tai tada tikrina prie uždavinių apibrauktas raides

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:19:07 | Nuoroda

O tai tuos testinius klausimus, jei nesurasai ju gale i lentele, ziuri tik kai duodi apeliacija? Nes kazkokia nesamone, galetu iskart juos pridet prie darbo ivertinimo, jei istikruju cia viskas taip ir yra,nejau gaila, o tai dabar kankint zmones su tom apeliacijom, nu beprotybe.!

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą