Kas i Viko ekonomikos fakulteta planuoja stoti?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-27 16:02:43 | Nuoroda

Sveiki,noreciau suzinoti jusu nuomones pvz noriu stoti i buhalterine apskaita 1nr mano egz rezultatai tokie:

matematika (5)mok

lietuviu (70)vbe

rusu (67)vbe

ar imanoma istoti?ir kokia jusu nuomone apie agroverslo vadyba?laukiu atsakymu

Žinutė parašyta: 2009-06-27 22:04:58 | Nuoroda

Pagal preitus mets,tai i mokama istotum,kaip siais metais bus nezinau;]

Žinutė parašyta: 2009-06-27 22:25:46 | Nuoroda

Šiais metais bus einam link kraštutinumų. Į mokamą bus įstoti lengviau, o į valstybės fianasuojama sunkiau, nei ankstesniais metais. Tas gali negalio tik  pačiose populiariausiose Top 5 specialybese

Žinutė parašyta: 2009-06-27 23:29:54 | Nuoroda
V3rSus rašė:

Šiais metais bus einam link kraštutinumų. Į mokamą bus įstoti lengviau, o į valstybės fianasuojama sunkiau, nei ankstesniais metais. Tas gali negalio tik  pačiose populiariausiose Top 5 specialybese

 Na jau na jau. Nedarykit problemų ten kur jų nėra. Nemokamų vietų pusė kiek yra studentų, todėl teoriškai beveik 50 % studentų galės studijuoti valstybės lėšomis. Reforma nepatenkinti turėtų būti tik tie, kurie surinko mažai iš egzaminų, o pvz man reforma tik į naudą, ypač gerai, kad krepšelis keliauja kartu su studentu, o ne pririšamas prie konkrečios specialybės.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 95
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:21:08 | Nuoroda
meskinas999 rašė:
V3rSus rašė:

Šiais metais bus einam link kraštutinumų. Į mokamą bus įstoti lengviau, o į valstybės fianasuojama sunkiau, nei ankstesniais metais. Tas gali negalio tik  pačiose populiariausiose Top 5 specialybese

 Na jau na jau. Nedarykit problemų ten kur jų nėra. Nemokamų vietų pusė kiek yra studentų, todėl teoriškai beveik 50 % studentų galės studijuoti valstybės lėšomis. Reforma nepatenkinti turėtų būti tik tie, kurie surinko mažai iš egzaminų, o pvz man reforma tik į naudą, ypač gerai, kad krepšelis keliauja kartu su studentu, o ne pririšamas prie konkrečios specialybės.

 Tikrai labai gerai. Gal tiesiog ta reforma kai kuriem smoge labai netiketai, bet praeis kazkiek laiko ir apsiprasime.. =)

As irgi planuoju i VIKO ekonomikos fakulteta, istestines studijas =)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:31:32 | Nuoroda

Rasysiu ne pirmu numeriu..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą