VDU Politologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:33:34 | Nuoroda

na mano egzas anglu buvo apie 80%, tai istojus vdu ten dave testuka atlikt ir paskyre i 4ta lygi iskart. atsimokiau pusmeti laiko ir buvau laisvas. nes vdu yra privaloma baigt 4is anglu kalbos lygius. be to, dar yra pasirenkami 5 ir 6 lygis, kas nori gilinti savo zinias.

merginu zenkliai daugiau buvo musu kurse nei vaikinu :D paskui i viesaji administravima pasuko didesne dalis merginu, tai politologijoj mazdaug po lygiai vaikinu ir merginu liko.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:37:48 | Nuoroda
VDUstudienc rašė:

na mano egzas anglu buvo apie 80%, tai istojus vdu ten dave testuka atlikt ir paskyre i 4ta lygi iskart. atsimokiau pusmeti laiko ir buvau laisvas. nes vdu yra privaloma baigt 4is anglu kalbos lygius. be to, dar yra pasirenkami 5 ir 6 lygis, kas nori gilinti savo zinias.

merginu zenkliai daugiau buvo musu kurse nei vaikinu :D paskui i viesaji administravima pasuko didesne dalis merginu, tai politologijoj mazdaug po lygiai vaikinu ir merginu liko.

 O cia nuo kurio kurso renkamasi tarp viesojo administravimo ir politikos.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:39:08 | Nuoroda

anksciau vdu buvo jungtine politologijos ir viesojo administravimo studiju programa. tai nuo III kurso visi rinkdavosi ka nori studijuot. dabar lygtais ir atskyre. Nors jauciu vis tiek paskaitos pirmus du metus drauge vyks :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:40:17 | Nuoroda
VDUstudienc rašė:

anksciau vdu buvo jungtine politologijos ir viesojo administravimo studiju programa. tai nuo III kurso visi rinkdavosi ka nori studijuot. dabar lygtais ir atskyre. Nors jauciu vis tiek paskaitos pirmus du metus drauge vyks :)

 Nu supratau. Dekui labai uz atsakymus.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:43:17 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
VDUstudienc rašė:

anksciau vdu buvo jungtine politologijos ir viesojo administravimo studiju programa. tai nuo III kurso visi rinkdavosi ka nori studijuot. dabar lygtais ir atskyre. Nors jauciu vis tiek paskaitos pirmus du metus drauge vyks :)

 Nu supratau. Dekui labai uz atsakymus.

 No problem. Jei dar kils kokiu kls, tai rasyk. uzsuksiu dar kada cia.:)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 21:51:21 | Nuoroda

hmm... sudomino mane net čia :D pradėjau abejot kurį auksčiau rašyt...pirmose dvejose vietose aišku vu pas mane...o jau po to tada vdu.... gal visgi netgi šitą specialybę verta auksčiau nei vdu teisę rašyt...nežianu...negaliu aš pasimetęs išvis tarp šitų dviejų specialybių :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:46:40 | Nuoroda

ech kaip as cia noriu... pirmu nr rasiau su 18,84 balo, is bedos ir i mokama eiciau...jau daugiau nei metai kliedziu apie sia specialybe o vdu man visada lb patiko..

  • Istorija / VBE 30
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 22
Žinutė parašyta: 2009-07-03 13:29:02 | Nuoroda

Pasiskaiciau jusu komentarus ir pradejau abejot ar man ekonomika, ar teise, ar politika rinktis

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-03 16:46:31 | Nuoroda
DonVytautas rašė:

Pasiskaiciau jusu komentarus ir pradejau abejot ar man ekonomika, ar teise, ar politika rinktis

 Su tokiais balais i betkuri is triju istotum. Bet politologijai pasaukimo sakyciau reikia. Gerai pagalvok.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-04 14:30:20 | Nuoroda

Ojai :S man ir kazkaip vis ydomiau daros ta politologija, tik akd nedaug ka zn apie tokias studijas ;D kodel jus taip domites ? kas butent jus zavi siose studijose ? taip ydomu tiesiog :)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 15:25:03 | Nuoroda
arbatta rašė:

Ojai :S man ir kazkaip vis ydomiau daros ta politologija, tik akd nedaug ka zn apie tokias studijas ;D kodel jus taip domites ? kas butent jus zavi siose studijose ? taip ydomu tiesiog :)

 Mane visu pirma zavi tolima, bet netokia jau nereali perspektyva kazkada tapti diplomatu. Zavi aktyvus VDU bendradarbiavimas su uzsieniu, galimybes nemokamai mokintis daug ivairiu kalbu, kas ateityje tikrai gali praversti diplomatui.

O paciam politikos moksle zavi tai, kad cia praktiskai nereikia kalti. Reikia suvokti viska, kitaip naudos nebus. Kokia naudinga politologija supratau, kai mokykloje mums eme ja destyti. Tada visa pasaulio istorija iskarto tapo tokia aiski, visi ivykiai logiski, viskas paprasta. Taippat tai padejo visiskai kitaip suvokti daugybe siu dienu ivykiu. Politologijos zinios, tai irankis kuriuo reikia moketi naudotis. Ir iskart ispeju, jei nesi tikras kad nori studijuoti si dalyka, tai jokiu budu jo ir nesirink, nes gali smarkiai nusivilti. Tai nekiekvienam.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-04 22:43:52 | Nuoroda

Na aisku, aciu uz issamu pasisakyma

Žinutė parašyta: 2009-07-05 18:35:44 | Nuoroda

As taip pat 1 Nr. rasiau i VDU politologija, nors tikrai turiu sansu i VU. Paprasciausiai man tiek universitetas, tiek studiju programa atrodo idomesni. Labai dziaugiuosi, kad yra daugiau zmoniu, kurie renkasi si universiteta ir ji vertina ;).

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-05 18:49:01 | Nuoroda
menulle rašė:

As taip pat 1 Nr. rasiau i VDU politologija, nors tikrai turiu sansu i VU. Paprasciausiai man tiek universitetas, tiek studiju programa atrodo idomesni. Labai dziaugiuosi, kad yra daugiau zmoniu, kurie renkasi si universiteta ir ji vertina ;).

 Kauniete?

Su tokiu balu tikrai galetum i VU gal net vf vieta pretenduot. Smagu kad yra mastanciu zmoniu. Didelis konkursas dar neparodo studiju kokybes.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:35:48 | Nuoroda

Ne, ne kauniete. Zinoma, Vilnius traukia kazkiek, bet Kauno nesibaidau. As apie VU politikos mokslus esu ganetinai daug nekokiu atsiliepimu girdejusi, o apie VDU politologija tik geri. Ir tikrai netikiu, kad tas VU TSPMI vardas uztikrina gera ateiti.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:42:55 | Nuoroda
menulle rašė:

Ne, ne kauniete. Zinoma, Vilnius traukia kazkiek, bet Kauno nesibaidau. As apie VU politikos mokslus esu ganetinai daug nekokiu atsiliepimu girdejusi, o apie VDU politologija tik geri. Ir tikrai netikiu, kad tas VU TSPMI vardas uztikrina gera ateiti.

 Visa statistika, geriausiu universistetu sarasai ir t.t yra parasyti suinteresuotu zmoniu. Ju tikslas kelt univero prestiza. Apie VDU girdejau tokiu geru dalyku: nemokamos ivairiausiu kalbu studijos, didziausios stipendijos Lietuvoj, remimasis liberaliom idejom. O del tu liberaliu ideju VDU studijos labiausia primena Europietiskus universitetus. Santykis tarp studento ir destytojo draugiskas, neformalus(aisku yra kaip sake visokiu tu destytoju).

Kuo VU gali pasigirti? Dideliu konkursu. Ar verta ten stot vien tam kad istotum ir gautum laikina pasitenkinima iveikes kitus pretendentus? Nemanau.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:57:13 | Nuoroda

Taip, butent. VDU tuo man ir patinka - liberalumu. Esu tikra, kad VDU studentai yra daaug labiau patenkinti studijomis nei tie is VU :)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:01:27 | Nuoroda
menulle rašė:

Taip, butent. VDU tuo man ir patinka - liberalumu. Esu tikra, kad VDU studentai yra daaug labiau patenkinti studijomis nei tie is VU :)

 As tai bijociau VU studijuot.:D Ten konkretus spartieciai susirenka. Balai ju vos ne maksimalus turi buti ir dar suvaziuoja is visos Lietuvos, pusbadziu barakuose gyvena, kaunasi del stipendiju... As po keliu menesiu deciau ant visko ir i gimtaji Kauna parvaryciau.:D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:16:40 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
menulle rašė:

Ne, ne kauniete. Zinoma, Vilnius traukia kazkiek, bet Kauno nesibaidau. As apie VU politikos mokslus esu ganetinai daug nekokiu atsiliepimu girdejusi, o apie VDU politologija tik geri. Ir tikrai netikiu, kad tas VU TSPMI vardas uztikrina gera ateiti.

 Visa statistika, geriausiu universistetu sarasai ir t.t yra parasyti suinteresuotu zmoniu. Ju tikslas kelt univero prestiza. Apie VDU girdejau tokiu geru dalyku: nemokamos ivairiausiu kalbu studijos, didziausios stipendijos Lietuvoj, remimasis liberaliom idejom. O del tu liberaliu ideju VDU studijos labiausia primena Europietiskus universitetus. Santykis tarp studento ir destytojo draugiskas, neformalus(aisku yra kaip sake visokiu tu destytoju).

Kuo VU gali pasigirti? Dideliu konkursu. Ar verta ten stot vien tam kad istotum ir gautum laikina pasitenkinima iveikes kitus pretendentus? Nemanau.

 Na, teisybės dėlei pasakysiu, kad kalbos kartais mokamos būna. Tai priklauso nuo to, į kokį anglų kalbos lygį patekai ir ar 'populiari' kalba. Bet tikrai yra ne vienas ir ne du politologai, kurie spėjo ir po tris kalbas išmokt per studijų laikotarpį. Be to, 200 lt, kai kalba yra mokama, nėra tiek daug už visą semestrą  paskaitų :) Studentai to nesibaido.

Dėl stipendijų, tai jos 520 Lt, bet gauna nedidelė žmonių dalis. Pvz., iš 60 politologų trečiam kurse gavo apie 8. Žinoma, tiem kas rimtai mokos, tai nebėda papult į ta sąrašą gaunančiųjų. Be to, už tokią sumą jau sau galima daug ką leist :) Nepalyginsi, kai kolegijose moka po 50 Lt. 

Studijų sistema tikrai liberali. Ypač pirmus du metus, kai didžiąja dalį tvarkaraščio konstruojiesi pats. Dauguma darosi, kad penktadieniais paskaitų nebūtų:)) ypač tie, kurie iš kitų miestų ir nori grįžt namo anksčiau.

Dauguma dėstytojų draugiški ir nuoširdūs:) visad padės, paaiškins.

Kas man labiausiai vdu patinka, tai kad čia nemažai gali išklausyt tokių bendro išsilavinimo dalykų, kurių kituose universitetuose kažin ar tiek daug yra. Ir religijotyros, ir bioetikos, ir architektūros pagrindinų, ir dailės, ir mitologijos, ir pan dalykų.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:20:00 | Nuoroda

Dar ziurek klausimas yra. Ten sakoma kad po pirmo semestro tuos 500lt gaus 25%  gerai besimokanciu. tai cia taip suprasti, kad 1/4 visu studentu, ar 25% nuo gerai besimokanciu t.y tu kuriu vidurkis uz 8 daugiau?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą