Prašymo pildymas internetu...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-04 12:57:19 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Mytukas rašė:

Sveiki. As dar nepadaviau prasymo internetu ir jauciu nebespesiu. O galima gavus atestata nuvykt i universiteta ir vienu metu paduot prasyma ir suregistruot dokumentus su atestatu?

 Manau galima, nes i univerus prasymus galima nesti iki 18d. O kodel iki 7d nespesi?Juk dar tik 4d.

 Del to, kad liepos 7d. yra antradienis. Sestadienis, sekmadienis ir pirmadienis - nedarbo dienos. net pavedimo banke negaliu padaryt, raso pavedimas atidetas iki liepos 7d...

  • Fizika / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-07-04 13:28:39 | Nuoroda

Sveiki, o ziekit, ten prie tu visokiu olimpiadu, ieskojau nacionalines moksleiviu akademijos, na kad ja baigiau, tai neradau,ar ten jos nera? 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:10:31 | Nuoroda

Šiek tiek puoliau į neviltį. Apsigalvojau apkeisti poros specialybių vietas, bet patvirtinimo,kad priėmimo komisija gavo mano paredaguotą prašymą negaunu jau daugiau nei kelios dienos. Rytoj deadline -  liepos 7. Ar rytoj dar tikrins prašymus ar jau nebe? Neįsivaizduoju ką daryti

Žinutė parašyta: 2009-07-06 17:56:15 | Nuoroda

na sveiki pas manes anketoj kur yra parasyta "busena" raudonom raidem yra parasyta kad nebaigtas įvedimas;
nesudarytas stojamųjų egzaminų tvarkaraštis

nors as nebeturiu ka ten bepildyti o man stojamieji jau senai baigesi... tai ar man laukti kol patvirtins ar kazka visdelto reikia pakeisti ten?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 17:56:26 | Nuoroda

na sveiki pas manes anketoj kur yra parasyta "busena" raudonom raidem yra parasyta kad nebaigtas įvedimas;
nesudarytas stojamųjų egzaminų tvarkaraštis

nors as nebeturiu ka ten bepildyti o man stojamieji jau senai baigesi... tai ar man laukti kol patvirtins ar kazka visdelto reikia pakeisti ten?

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:23:12 | Nuoroda

Sveiki, norėjau paklaust ar priima šiandien dar prašimus ar jau nebe?

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:25:03 | Nuoroda
Vaivutis rašė:

Sveiki, norėjau paklaust ar priima šiandien dar prašimus ar jau nebe?

 iki 15 h lygtais... tiksliai nznau..

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-07 16:30:01 | Nuoroda

sveiki.

sumokejau 200lt uzpildziau ta sarasa ne iki galo ir gavau patvirtinima sestadieni nakti, paskui koregavau ir jau nebegavau jokio patvirtinimo. siandien koregavau info apie save ir kai paspaudziau issaugoti virsui atsirado gal 30 tokiu klaidos pranesimu "Klaida: Pageidavimas Nr. 16 į kolegines programas: Abiturientas jau turi maksimalų pageidavimų skaičių!!!". nu as ivedziau 16 univeru ir 16 kolegiju ir uz tiek as sumokejau. skambinau situo telefonu "Tel. pasiteiravimui dėl kilusių techninio pobūdžio problemų registruojant prašymą internetu: (8 ~5) 236 60 52" kuris duotas lamabpo svetainej bet niekas neatsiliepia. kur galima dar kreiptis?

p.s. iejus "lamabpo duomenu baze, tvarkarascio redagavimas" mano sarasa rodi toki koki pasirinkau

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą