Muzika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:44:49 | Nuoroda

nežinau kaip įvardint muzikos stilių, kurį mėgstu.: ) baisiai patinka Reginos Spektor ( ypač Fidelity, Samson, Summer In The City) ir Damien Rice ( ypač Grey Room, Accidental Babies) dainos ir vokalai, taip pat ir Atika, Adomaičio pora dainų, ypač ta kur su Pieno lazeriais (aš tavo kūnas), Skylė irgi super, iš dainuojamosios poezijos irgi nemažai puikių dainų yra, ei ir dar Mikutavičiaus kaikurios dainos neblogos.: )) na žodžiu mėgstu lengvą musiką, bet nebūmsinčią.: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-26 13:58:13 | Nuoroda

very hard soft rock...  Gal kas ir suprato iš šio sakinio, kad mano mėgstamiausia grupė - COLDPLAY:)) O šiaip dar klausau OASIS, U2, GREEN DAY, NICKELBACK, Andriaus Mamontovo, B. Adamso ir Stingo.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-26 16:19:42 | Nuoroda

vat man tai muzika reiškia labai daug. Man ji iškart siejasi su gyvensena ir dabar man iškilo tokia dilema...Aš taip mėgstu metalą ir šiaip tokias grupes kaip Apocalyptica, mandragora Scream, lacuna coil, atlikėją Emilie Autumn, visa tai sakyčiau gotiška. taigi visada derinau ir aprangą, man gražiausias rūbas buvo bliuzonas su vilkais o batai skateshoes'ai ar platforminiai puskerziai. Dabar man kažkoks lūžis asmenybės, (turiu bajorų kraujo tai gal kraujas šaukia:D) labai susidomėjau gerom manierom ir nebe "maištinga" o harmoninga gyvensena. Viską keičiant tektų keisti ir muziką, ar manot kad būti "manieringa" bajoraite ir klausytis metalo yra suderinami dalykai? :D šiaip mėgstu ir klasiką, ypač kur grojama smuiku, taip pat mėgstu keltišką muziką (Enya)..gal reikėtų persiorientuot grynai ant tokios? sunku apsispręst. Išvis nežinau ar nelikt ištikimai savo neformaliam įvaizdžiui. Bet taip pradėjo žavėt ta elengancija, šviesus gyvenimas...nžn keista kažkaip :D

Žinutė parašyta: 2009-07-27 22:05:56 | Nuoroda

sunku apibrėžti tą mano skonį muzikai, aš pati sau kaip mozaika, nieko nesuprantu kas man patinka

Žinutė parašyta: 2009-07-27 22:19:16 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:

vat man tai muzika reiškia labai daug. Man ji iškart siejasi su gyvensena ir dabar man iškilo tokia dilema...Aš taip mėgstu metalą ir šiaip tokias grupes kaip Apocalyptica, mandragora Scream, lacuna coil, atlikėją Emilie Autumn, visa tai sakyčiau gotiška. taigi visada derinau ir aprangą, man gražiausias rūbas buvo bliuzonas su vilkais o batai skateshoes'ai ar platforminiai puskerziai. Dabar man kažkoks lūžis asmenybės, (turiu bajorų kraujo tai gal kraujas šaukia:D) labai susidomėjau gerom manierom ir nebe "maištinga" o harmoninga gyvensena. Viską keičiant tektų keisti ir muziką, ar manot kad būti "manieringa" bajoraite ir klausytis metalo yra suderinami dalykai? :D šiaip mėgstu ir klasiką, ypač kur grojama smuiku, taip pat mėgstu keltišką muziką (Enya)..gal reikėtų persiorientuot grynai ant tokios? sunku apsispręst. Išvis nežinau ar nelikt ištikimai savo neformaliam įvaizdžiui. Bet taip pradėjo žavėt ta elengancija, šviesus gyvenimas...nžn keista kažkaip :D

 O kas čia nesuderinamo? Klausyk visko, kas patinka, o ne kaip mada liepia ar kažkas pan. Patinka metalas - valio, patinka "ramesnė" muzika - dar kartą valio. Suprask, kad net aprangos stilius kažką lemia ir ne klausoma muzika; asmenybė, asmenybė. Štai, mano klausoma muzika prasideda džiazu ir baigiasi black metal. Nematau problemų. Sėkmės.:)

Žinutė parašyta: 2009-07-28 15:47:23 | Nuoroda

Man irgi buvo kažkada iškilęs klausimas: kas geriau, klausyti metalo, kur dažnai žodžiai būna negatyvūs, rifai detruktyvūs ir t.t., bet tai sukelia džiaugsmą, nors ir gali neigiamai veikti pasąmonę ar klausyti tai, ką žmonės vadina gražia muzika ;DD, bet iš esmės man nekeliančią jokių emocijų. Šiaip nesilaužau ir klausau, kas mane labiausiai traukia. Aišku, jei yra galimybių :D

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-07-29 18:42:53 | Nuoroda

Daug kas, kas sena, tas gera :) klasika nemiršta - Šopenas, Šumanas, Čaikovskis, Vagneris, Grygas.. iš klasikos labiausiai vertinu romantizmo muziką :) kita mėgstamos muzikos pusė - sunkioji, bet yra išimčių :) dievinu LOTR, taip kad ir soundtrack'us jo :D o šiaip daug dėmesio skiriu Epica, Pink Floyd, Scorpions, Alice In Chains, Anathema, GYBE, Black Sabbath, Porcupine Tree, Iron Maiden ir t.t. :Dlabai mėgstu metalą, sujungtą su klasikine muzika, folk skambesiu, mėgstu ir psychedelic, progressive rocką, įvairių rūšių metalą, dar country stilių ;)
 

Žinutė parašyta: 2009-07-29 19:30:07 | Nuoroda

Na gerai, laikas ir man čia pasireikšti Na muzika man patinka gan įvairi, daug ką įtakoja mano būsena kokia yra tuo metu kada klausau muziką. Šiaip patinka dainos turinčios minty ir gražius žodžius, bet čia žinoma kiekvienam tai gali reikšti vis ką skirtingo. Kai kuriem juk ir YVA dainos patinka ir jie gali ir tose dainose įžvelgti kažką prasmingo ir labai gražaus Labiausiai patinkančios grupės : Scorpions, AC DC, Del Leppard. Taip pat dar yra nemažai ne roko atlikėjų kurių dainos man patinka.

Žinutė parašyta: 2009-07-29 19:31:09 | Nuoroda

ups ne Del leppard, o Def Leppard

Žinutė parašyta: 2009-07-29 20:51:31 | Nuoroda

Šauni tema :)

mano mėgstamiausia grupė- Foje, patinka Aistė Smilgevičiūtė ir ,,skylė'' , Jurga, Linoja, ..Pievos'',,the cure''. Patinka tai ,kur galiu rasti prasmingų žodžių. :) Daugiausia klausau giesmių, gospel muzikos. atlikėjai- Angelė Joknytė, Benas Ulevičius, ,,rokoko'',,taize''. Dar labai žaviuosi viduramžių šventosios Hildegardos Von Bingen muzika. Jos parašytos melodijos išliko ir visa tai kas buvo rasta atkūrė bei įrašė. Gera kalusytis , nes ta muzika veda į visa ko apmąstymą...:)

Žinutė parašyta: 2009-07-29 21:18:58 | Nuoroda

Rock'n'Roll , rock , punk (rusiskai)

 

ДДТ

nautilius pompilius

grozdanskaja oborona

landiwi

Nol

sektor gaza

 

turbut viskas =-)

Žinutė parašyta: 2009-08-10 00:12:09 | Nuoroda

okey, okey, žinau :} šiandien man gera nuotaikikė, pabandysiu prisiminti visus savo mėgstamiausiuosius :

Jack Johnson, Cat Power, Coldplay, CocoRosie, čia netikėtai įsipaišo ir Marilyn Manson, Ingrid Michealson, kuri užkariavo mane su daina Be OK ;D; Regina Spektor, mano senieji meilės HIM'ukai ;} Patinka Neda, kelios Amy Winehouse, Feist dainos.

Žodžiu, aš glaudžiuosi prie alternatyvos ir indie mylėtojų, nors bendrai paėmus mėgstu gan įvairią muziką :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-11 16:07:19 | Nuoroda

 

bliamba,pirmas forumas,kuriame intelektualai lankos( bent jau muzikine prasme)

mano- classic, jazz,metal. ir Dire Straits, Pink Floyd, Metallica, Antis, Foje,MAMONTOVAS, the who, the police, nina simone, The Beatles, Peter Green, Snowy White, Roy Buchanan, Michael Nyman, Miles Davis, Steve Reich, Grant Green, John Scofield, Marcus Miller, Jimi Hendrix, Ritchie Blackmore, Tool, visi mike patton projektai, Pearl Jam, Soundgarden, Alice in Chains, Nirvana..eilės tvarka nesvarbi,o ir dar tiek pat pamiršau paminėt...

Žinutė parašyta: 2009-08-12 15:54:40 | Nuoroda
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 45
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / MBE 8
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-08-20 11:57:06 | Nuoroda
2kart rašė:

 

bliamba,pirmas forumas,kuriame intelektualai lankos( bent jau muzikine prasme)

mano- classic, jazz,metal. ir Dire Straits, Pink Floyd, Metallica, Antis, Foje,MAMONTOVAS, the who, the police, nina simone, The Beatles, Peter Green, Snowy White, Roy Buchanan, Michael Nyman, Miles Davis, Steve Reich, Grant Green, John Scofield, Marcus Miller, Jimi Hendrix, Ritchie Blackmore, Tool, visi mike patton projektai, Pearl Jam, Soundgarden, Alice in Chains, Nirvana..eilės tvarka nesvarbi,o ir dar tiek pat pamiršau paminėt...

 Jergau jergau, lenkiu galvą, o dar kai pamatau tokius kaip blackmore... o Alice tai išvis blem :D žodžiu, šitam saraše tikrai gėris :D

Žinutė parašyta: 2009-08-23 18:26:45 | Nuoroda

Senas rokas Deep Purple, ZZ top, AC/DC, su nukrypimais kartais link Iron Maiden, Candlemass, kartais link dainuojamosios poezijos ar jazz.

Žinutė parašyta: 2009-08-23 19:20:42 | Nuoroda

Megstu elektronika, techno Jay Rock, Tom Snare, Alchemist Project, Alter Ego, Eleze, Jean Elan  

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą