Butas ar bendrabutis?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-07 14:50:49 | Nuoroda
adirgnI rašė:

as nors pirmus metus esu ir uz bendrikus, tuomet lengviau suirasti draugu ir pan, beja visada galitiketis pagalbos kai prireiks del mokslu ar pan... man sesuo patare... ir kas zadat  gyventi bendrabutyje ar jums nebaugu del reketu ir kitokiu pan dalyku?

 ka jau ir padarysi. visgi fuksai mes dar, kaip nors iskesim   o siaip tai apie gyvenima bedrike svajoju. nes ten naujokui lengviausia uzmegst pazintis

Žinutė parašyta: 2009-07-07 14:56:24 | Nuoroda
vycas722 rašė:
adirgnI rašė:

as nors pirmus metus esu ir uz bendrikus, tuomet lengviau suirasti draugu ir pan, beja visada galitiketis pagalbos kai prireiks del mokslu ar pan... man sesuo patare... ir kas zadat  gyventi bendrabutyje ar jums nebaugu del reketu ir kitokiu pan dalyku?

 ka jau ir padarysi. visgi fuksai mes dar, kaip nors iskesim   o siaip tai apie gyvenima bedrike svajoju. nes ten naujokui lengviausia uzmegst pazintis

 tikrai taip, ta ir turejau omenyje kiti senakursiai buna ir geresni, net patys pasiulo savo pagalba ar tiesiog pigiau ysigyti kazkokias tai mokslo priemones... bet man tai baisiausia, kokia kambarioke gauciau... mazu reiku gyventi su kokia nevalyva ar pikciurna ir mustuke

Žinutė parašyta: 2009-07-07 15:01:36 | Nuoroda
adirgnI rašė:
vycas722 rašė:
adirgnI rašė:

as nors pirmus metus esu ir uz bendrikus, tuomet lengviau suirasti draugu ir pan, beja visada galitiketis pagalbos kai prireiks del mokslu ar pan... man sesuo patare... ir kas zadat  gyventi bendrabutyje ar jums nebaugu del reketu ir kitokiu pan dalyku?

 ka jau ir padarysi. visgi fuksai mes dar, kaip nors iskesim   o siaip tai apie gyvenima bedrike svajoju. nes ten naujokui lengviausia uzmegst pazintis

 tikrai taip, ta ir turejau omenyje kiti senakursiai buna ir geresni, net patys pasiulo savo pagalba ar tiesiog pigiau ysigyti kazkokias tai mokslo priemones... bet man tai baisiausia, kokia kambarioke gauciau... mazu reiku gyventi su kokia nevalyva ar pikciurna ir mustuke

 taip, su kambariokais gali buti problemu. tad laika veltui neleisk, susirask forume drauge, kuri kaip ir tu noretu stoti i ta pacia spec ir  barake gyventi jai patiktu. tada gal kaip nors bandykit susitart, kad i tapati bendrika jus leistu ir leistu but kambariokemis o jeigu ka tai melsiu dieva, kad "gotes" negautum 

Žinutė parašyta: 2009-07-07 15:04:11 | Nuoroda
vycas722 rašė:
adirgnI rašė:
vycas722 rašė:
adirgnI rašė:

as nors pirmus metus esu ir uz bendrikus, tuomet lengviau suirasti draugu ir pan, beja visada galitiketis pagalbos kai prireiks del mokslu ar pan... man sesuo patare... ir kas zadat  gyventi bendrabutyje ar jums nebaugu del reketu ir kitokiu pan dalyku?

 ka jau ir padarysi. visgi fuksai mes dar, kaip nors iskesim   o siaip tai apie gyvenima bedrike svajoju. nes ten naujokui lengviausia uzmegst pazintis

 tikrai taip, ta ir turejau omenyje kiti senakursiai buna ir geresni, net patys pasiulo savo pagalba ar tiesiog pigiau ysigyti kazkokias tai mokslo priemones... bet man tai baisiausia, kokia kambarioke gauciau... mazu reiku gyventi su kokia nevalyva ar pikciurna ir mustuke

 taip, su kambariokais gali buti problemu. tad laika veltui neleisk, susirask forume drauge, kuri kaip ir tu noretu stoti i ta pacia spec ir  barake gyventi jai patiktu. tada gal kaip nors bandykit susitart, kad i tapati bendrika jus leistu ir leistu but kambariokemis o jeigu ka tai melsiu dieva, kad "gotes" negautum 

 tai jau taip reikia palaukti kad gausim atsakymus del stojimu o tik tada reiks daryti kaip sakai...

Žinutė parašyta: 2009-07-07 15:12:07 | Nuoroda

butent. "nepersokes griovio nesakyk op..."

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-07 19:37:34 | Nuoroda

Prie ko čia tos 'gotės'? dauguma merginų, kurias tamsta pavadintum 'gotėmis' dažniausiai būna labai draugiškos. Aišku, nebent pati esi 'fyfa' ir prieš 'gotes' nusiteikus būsi, tai ir kils problemų. Bet dėl pačios požiūrio, o ne kito žmogaus. Jei esi tolerantiška stiliams, tai 'gotų'  mažiausiai bijot reikia.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-07 20:54:28 | Nuoroda

Mielieji žmonės! jeigu jau esate tokie nepakantūs ir kažkodėl bijote kitų žmonių, tai ar tikrai taip smarkiai norite atsikelti ir apsigyventi studentų bendrabutyje???   tokia jau tai vieta, į kurią suplaukia liaudis iš visų Lietuvos kampelių ir labai tikėtina, kad jūsų kambario kaimynas labai skirsis nuo jūsų savo įpročiais, kalbos maniera, drabužiais, šukuosena ir visu kuo kitu. ilgą laiką gyvensite apsupti margų ir įvairių žmonių, ir jeigu vien mintys apie tai jus daro labai nelaimingus, aš draugiškai siūlau labai gerai pagalvoti prieš paduodant prašymą bendrabučiui gauti

Žinutė parašyta: 2009-07-07 21:10:56 | Nuoroda
-juju rašė:

Mielieji žmonės! jeigu jau esate tokie nepakantūs ir kažkodėl bijote kitų žmonių, tai ar tikrai taip smarkiai norite atsikelti ir apsigyventi studentų bendrabutyje???   tokia jau tai vieta, į kurią suplaukia liaudis iš visų Lietuvos kampelių ir labai tikėtina, kad jūsų kambario kaimynas labai skirsis nuo jūsų savo įpročiais, kalbos maniera, drabužiais, šukuosena ir visu kuo kitu. ilgą laiką gyvensite apsupti margų ir įvairių žmonių, ir jeigu vien mintys apie tai jus daro labai nelaimingus, aš draugiškai siūlau labai gerai pagalvoti prieš paduodant prašymą bendrabučiui gauti

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-07 22:10:17 | Nuoroda

Beje, kas per 'reketai'?

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:39:25 | Nuoroda

Aš ir labai į bendrabutį norėčiau,tik kaži ar gaučiau.... O kambariokės kokios būtų man vienodai,svarbu,kad pačios bangų nekeltų....žinau,kad vieno dalyko tikrai netoleruočisu, tai jei naktimis parsitemptų vaikiną ir su juo velniai žino ką išdarinėtų, o daugiau,tai manau su visai žmonėmis galima sugyventi :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:46:53 | Nuoroda

O jei tas vaikinas būsiu aš?

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:48:27 | Nuoroda
VytasSi rašė:

O jei tas vaikinas būsiu aš?

 Koks skirtumas kas? Mano manymu, jei nori mylėtis,tai ir eik pas jį, o ne pas save temkis,kur ne viena esi

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:54:21 | Nuoroda

O kodėl pas jį? Gal jis turi taip pat kaip tu mąstančių kambariokų? :)

O mylėjimasis nera 'velnias žino kieno darymas', kaip išsireiškei. ;)

Visgi tau pritariu, kad viskam yra ribos, ir reikia žinot, kur ko nedaryt.

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:54:53 | Nuoroda

Pilnai tau pritariu :) tokios kambariokes tikrai ir as nenoreciau...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:56:19 | Nuoroda

Čia būtų ne kambariokė, o KALĖ.

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:58:44 | Nuoroda

O zinok barakuose tokiu pilna...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 00:00:23 | Nuoroda

Bent pirmus du kursus norėčiau gyventi bendrabutyje. Tam, kad pajusčiau tikrąjį studentišką gyvenimą.  Įpratau mokytis kai namie triukšmauja du broliai, manau priprasiu ir prie kambariokių ;D

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2009-07-08 00:31:04 | Nuoroda

per varzybas teko buti vpu barake tai jis man avisai neblogas, tik va kai mes baigem svest kaimynai pradejo irgi pradejo baliavot buvo apie 2 val ryto. siaip man barake svarbu, kad butu normaliai pamiegot, nes pasitaiko kurie daznai megsta garsiai muzika leist ir svest :)

Žinutė parašyta: 2009-07-08 12:04:10 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:

Aš ir labai į bendrabutį norėčiau,tik kaži ar gaučiau.... O kambariokės kokios būtų man vienodai,svarbu,kad pačios bangų nekeltų....žinau,kad vieno dalyko tikrai netoleruočisu, tai jei naktimis parsitemptų vaikiną ir su juo velniai žino ką išdarinėtų, o daugiau,tai manau su visai žmonėmis galima sugyventi :)

 Filmu per daug prisiziurejai

Žinutė parašyta: 2009-07-08 12:22:22 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:
Ziuzelis rašė:

Aš ir labai į bendrabutį norėčiau,tik kaži ar gaučiau.... O kambariokės kokios būtų man vienodai,svarbu,kad pačios bangų nekeltų....žinau,kad vieno dalyko tikrai netoleruočisu, tai jei naktimis parsitemptų vaikiną ir su juo velniai žino ką išdarinėtų, o daugiau,tai manau su visai žmonėmis galima sugyventi :)

 Filmu per daug prisiziurejai

 Nebūk toks tikras, kad taip nebūna. :S

 Viena kambarioke is 1000 tokia, geriausiu atveju

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą