Butas ar bendrabutis?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:32:37 | Nuoroda

kas dar bandys VGTU baraka gauti?

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:33:06 | Nuoroda
Mona Liza rašė:

kas dar bandys VGTU baraka gauti?

 Aš bandysiu.

Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:45:35 | Nuoroda

Bendraaabutis gerai... ;) 

Žinutė parašyta: 2009-07-25 15:12:06 | Nuoroda

As irgi bandysiu VGTU baraka gaut su draugeliu. TIk va, idomu kaip cia bus, jis is Elektronikos fakulteto, as is Fundamentaliu mokslu, suleis mus i viena kambary, ar cia utopija jau ? 

Žinutė parašyta: 2009-07-25 15:59:36 | Nuoroda

Galima prasyti, kad paskirtu su kuo nori, tik nzn ar is atskiru fakultetu leis, bet kodel turetu neleisti.

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-25 16:47:01 | Nuoroda

Leidžia leidžia ;) Tik priklausys nuo nuotaikos,jei gea tai ir leis,o jei nea, tai ir susišnekėt neįmanoma... :D:D:D

Žinutė parašyta: 2009-07-25 21:04:48 | Nuoroda

Na bent jau pirmais metais tai barake noriu pagyvent, tą tikrą studentišką gyvenimą pajust, o po to jau bus matyt, gal lėksiu į butą strimgalviais, gal barake liksiu... :D

Žinutė parašyta: 2009-07-25 21:18:42 | Nuoroda

gal kas ka zino apie sauletekio 6?;))

Žinutė parašyta: 2009-08-01 13:57:09 | Nuoroda

Pirmi keli mėnesiai bendrabutyje, o kaip paskui bus žiūrėsiu. Nesiveršiu lauk, jeigu bus normalus bendrikas, tačiau ieškosiu vėliau buto.

  • Istorija / VBE 5
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 12
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 38
Žinutė parašyta: 2009-08-02 20:09:16 | Nuoroda

Aš prisibijojau bendrabučio..tiesa,prisiklausiau ir gerų ir nelabai gandų.. :) bet norisi mokytis,tad nemanau,jog bendrabutyje man tai pavyktų. Be to,gali apgyvendinsi su nežinia kokiais žmonėm :/ po to bus bjauru namo grįžti, o ir šiaip bendra vonia ir virtuvė visai nežavi :/ ar tas patalpas kas nors tvarko? Be to,yra tokių bendrabučių,kuriuose nerekomenduojama lipti į balkoną :D tai irgi nieko gero :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-03 11:46:16 | Nuoroda

Durniausias posakis - studentas TURI pagyventi bendrabutyje. Ir kodėl? Prašom pagrįskit tai, ponai, sutinkantys ir ginantys šį teiginį.

Prie gyvenimo bendrabutyje reikia priprast. Vidutiniškai 150Lt per mėnesį, ir ką už tai gauni? Šiaip ar taip, gyvenimas bendrabutyje vienaip ar kitaip varžo gyvenimą. Visų pirma - 3 žmonės ir 15kv. m. Žmogui 5 kvadratai. Atimk 2,5kv. lovos, ir lieka tau 2,5kv. gyvenamosios erdvės. Vuhu, kaip puku.

Apie tūlikus ir dušus, kur vienas įrenginys tenka 30 žmonių net nekalbu.

Yra galbūt ir minusų - pralenks tave visokia 'slapta' informacija, daugiau pats art turėsi ir panašiai..

Bet esmė tame, kas žmogui svarbiau - ar gaut priėjimą prie šperų ir kitos 'slaptos' informacijos ir gyvent ribotai, ar ieškotis kitos erdvės.

Aš prie 150 pridėjau 100 litų, ir ką gavau?

Su 3 draugais radom puikiai įrengtą 3 kambarių butą, virš 60 kvadratų. Turbūt aišku, ant kiek erdviau. Kiekvienas galės turėt savą kampą, ne tik savo lovą. Bus sava tvarka. Viskas savo. nereiks taikytis prie nepažystamųjų arba kariaut su tais, kurie nepatinka.

Čia mano pozicija.

Net nežinau, kam čia rašiau

Žinutė parašyta: 2009-08-03 12:57:03 | Nuoroda

keli dalykai man ateje i galva. kai ka turbut pamirsau, bet trumpai.

pliusai:

- daugiau draugu ir pazistamu

- artimesnis bendravimas su kursiokais (daug patogiau po krepsinio varzybu ziurejimo grizti  i kita auksta negu trenktis per miesta)

- galimybe daugiau suzinoti apie egzaminu uzduotis, destytojus ir t.t.

- ismokstama prisitaikyti prie ivairiu zmoniu

- galimybe keisti kambario aplinka kaip nori

- jokiu seimininku priekaistu ir nurodymu

- pigiau

minusai:

- mazai erdves

- galbut blogi kambariokai (taciau kambari galima pakeisti)

- bendri dusai ir virtuve

- kiekvienas bendrabutis turbut turi koki nors savo specifini minusa, tai gali buti blogas rajonas ar pan.

mitai:

- sunkiau mokytis (nesamone, nes jei noresi mokytis niekas netrukdys. visi kurie nori, atranda galimybiu mokytis, nes kambariokai dazniausiai supratingi buna.)

- vyresnio kurso studentai nedraugiski. (draugiskumas nuo kurso nepriklauso. kaip tik vyresni daugiau patarimu duoda ir pan.)

pastabos:

- jei esi piktas, nelaimingas, viskuo nepatenkintas pedantas/nevala, tuomet tikrai rekomenduoju buta ;)

- bute prisigyvensit dar, o studentu bendrabutyje tokia galimybe nebepasitaikys :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-03 17:11:58 | Nuoroda

>>tokia galimybe nebepasitaikys

Na ir kas, kad nepasitaikys? Ar ten negyvenę praras kažką, o pagyvenę - įgis?

Tik jau nesakykit, kad einat į bendrabutį gyvenimo pažint...

Žinutė parašyta: 2009-08-03 18:00:47 | Nuoroda

VytasSi, toks rimtuolis ir biški piktas atrodai, kam čia reik tų nervų? Kas nori gyvent bendrike, tas gyvens, kas bute, tas bute, taika nu :D

O aš pati tai į bendriką, noriu patirt tai, apie ką girdėjau iš vyresnių draugų ir šiaip įdomu. Bus blogai, išsikraustysiu, o dabar labai laukiu :P

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-03 19:25:47 | Nuoroda

Koks dar piktuolis? :) Aš irgi taip mąstau - kam kur norisi gyvent, tas ten ir gyvena.

Žinutė parašyta: 2009-08-03 20:42:11 | Nuoroda

Tai kad ankstesni post'ai labai jau kategoriški... :) Pyyys ;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-03 21:57:06 | Nuoroda

Nuo kada kategoriškumas - piktumas? :)

Žinutė parašyta: 2009-08-03 22:16:42 | Nuoroda

Aš taip nesakiau :P Piktumas iš pernelyg rimtų postų, tik dabar smailai atsirado, ir toks nusistatęs kažkoks.. Nu žodžiu, ne man čia žinot, koks Tu esi, atsiprašau ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-04 16:43:20 | Nuoroda

Kada tiksliai paaiskes del VU ir VGTU bendrabuciu gavimo?Tiksli data kada jau bus viskas aisku?

Žinutė parašyta: 2009-08-04 17:21:40 | Nuoroda

VU - 08 17
VGTU - 08 20

Cia jai neklystu.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą