VF vieta
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-07 17:33:36 | Nuoroda
Dzendu rašė:

tai siais metais KB augs ar mazes?

 vienur augs kitur kils...man taip sake destytojas vienas :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 17:34:38 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
sokoladinis rašė:
Mr.Lazy rašė:
sokoladinis rašė:
Partizan rašė:
sokoladinis rašė:

@Mr.Lazy

Tai jei paskola suteikia bankas, reiskia ir salygas kelia jis. Ar tu manai, kad banko aktyvai bus nacionalizuoti?

 As taip supratau, kad valstybe jau turi paskyrusi 100 mln., kuriuos bankai tik administruos t.y. isdalins studentams... Bet gal as klystu. 

 Bet juk tie pinigai is esmes neegzistuoja, juos dar tik planuojama surinkti per mokescius iki finansiniu metu pabaigos.

 Nesuk jau cia uodegos. Esi uzspaustas i kampa.

Jei biudzete tiek suplanuota, tai taip ir bus, nes biudzeta karpyti svietimo saskaita yra labai nepopulerus sprendimas, kuris nebus priimtas. Yra kitu sektoriu kur galima sutaupyti.

 Kai bus priimti visa tai reglamentuojantys teises aktai, tuomet ir bus matyti kas ir kaip. Jei prisiminsi kas buvo pries metus, tai vyriausybe isvis vos ne aukso kalnus visiems zadejo, pedagogams atlyginimus kele ir pan. O juk jau seniai zinojo, kad bus krize... rinkimu lauke... o LEO LT istorija? Stai ims maxima ir pasatyts atomine, kur gi ne... pats matai kaip isejo... negirk dienos be vakaro...

 

As tau dar karta sakau, karpyti biudzeta svietimo, o ypac studentu saskaita butu partijai labai nenaudinga. Prarastu ne tik studentu, bet ir ju aplinkos zmoniu balsus.

 man atrodo, kad jie ne tik daug daug balsu prarado, bet ir visa tunta paciu studentu :P

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-07 17:34:48 | Nuoroda
Furiya rašė:
Dzendu rašė:

tai siais metais KB augs ar mazes?

 vienur augs kitur kils...man taip sake destytojas vienas :)

 nesamones parasiau :D :D vienur kils kitur kris

Žinutė parašyta: 2009-07-07 17:35:34 | Nuoroda
Dzendu rašė:

tai siais metais KB augs ar mazes?

Gauti krepseli bus siektiek sunkiau nei pernai buvo istoti i VDU vf vieta. Bet gaves krepseli beveik neabejotinai tilpsi i vf limita. Kai tuo tarpu VU konkursas tikrai pasunkes. Beje labai realu, kad nuo VU stojanciu atkris nemazai krepseliu. Jei zmogus tarkim su 19KB raso VU politologija vf pirmu nr, o antru m, tai jis krepseli gaves gali i vf limita nepatekti ir tada stoti uz savo pinigus. Tokiu atveju krepselis atitenka kitam studentui kuris siaip nebutu jo gaves.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-07 18:44:30 | Nuoroda
siestaa rašė:

 man atrodo, kad jie ne tik daug daug balsu prarado, bet ir visa tunta paciu studentu :P

 Aš nesuprantu kam čia tie kaltinimai ? Kokia valdžia išrinta, tokia ir įstatymus leidžia. Kad dėl kelių tūkst. prarastų balsų ar kelių šimtų emigrantų kažkas pasikeis, labai abejoju. Išeis vieni, ateis kiti.

Žinutė parašyta: 2009-07-07 20:13:31 | Nuoroda

Grybauskaitė padarys tvarką D;

  • Fizika / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-07 20:42:56 | Nuoroda
Kayen rašė:
siestaa rašė:

 man atrodo, kad jie ne tik daug daug balsu prarado, bet ir visa tunta paciu studentu :P

 Aš nesuprantu kam čia tie kaltinimai ? Kokia valdžia išrinta, tokia ir įstatymus leidžia. Kad dėl kelių tūkst. prarastų balsų ar kelių šimtų emigrantų kažkas pasikeis, labai abejoju. Išeis vieni, ateis kiti.

 deja pilkoji visuomenes mase nusprendzia, ka reiketu rinkt i valdzia, o tu kitu, intelektualesniu zmogeliuku balsai taip ir lieka nieko nepakeite. siaip ar taip YRA PROTU NUTEKEJIMAS , ir cia jau nieko nepaneigsi.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-07 21:13:09 | Nuoroda
siestaa rašė:
Kayen rašė:
siestaa rašė:

 man atrodo, kad jie ne tik daug daug balsu prarado, bet ir visa tunta paciu studentu :P

 Aš nesuprantu kam čia tie kaltinimai ? Kokia valdžia išrinta, tokia ir įstatymus leidžia. Kad dėl kelių tūkst. prarastų balsų ar kelių šimtų emigrantų kažkas pasikeis, labai abejoju. Išeis vieni, ateis kiti.

 deja pilkoji visuomenes mase nusprendzia, ka reiketu rinkt i valdzia, o tu kitu, intelektualesniu zmogeliuku balsai taip ir lieka nieko nepakeite. siaip ar taip YRA PROTU NUTEKEJIMAS , ir cia jau nieko nepaneigsi.

 Tai gal įteisint tvarką, kad didesnį IQ turintys žmonės turėtų didesnę balso svarbą? :D

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-07-07 21:19:40 | Nuoroda
Ragutis rašė:
siestaa rašė:
Kayen rašė:
siestaa rašė:

 man atrodo, kad jie ne tik daug daug balsu prarado, bet ir visa tunta paciu studentu :P

 Aš nesuprantu kam čia tie kaltinimai ? Kokia valdžia išrinta, tokia ir įstatymus leidžia. Kad dėl kelių tūkst. prarastų balsų ar kelių šimtų emigrantų kažkas pasikeis, labai abejoju. Išeis vieni, ateis kiti.

 deja pilkoji visuomenes mase nusprendzia, ka reiketu rinkt i valdzia, o tu kitu, intelektualesniu zmogeliuku balsai taip ir lieka nieko nepakeite. siaip ar taip YRA PROTU NUTEKEJIMAS , ir cia jau nieko nepaneigsi.

 Tai gal įteisint tvarką, kad didesnį IQ turintys žmonės turėtų didesnę balso svarbą? :D

 ne, nes tai panasetu i diskriminacija :D bet... kiekvieno pase galetu buti irasytas jo IQ

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-07 22:46:35 | Nuoroda
siestaa rašė:

 ne, nes tai panasetu i diskriminacija :D bet... kiekvieno pase galetu buti irasytas jo IQ

 Ir koks gi tavo IQ ? Esi atlikusi normalų IQ testą neskaitant mokyklinio(jei pas tave toks buvo), trunkančio 30 min ?

Žinutė parašyta: 2009-07-07 22:52:11 | Nuoroda
Kayen rašė:
siestaa rašė:

 ne, nes tai panasetu i diskriminacija :D bet... kiekvieno pase galetu buti irasytas jo IQ

 Ir koks gi tavo IQ ? Esi atlikusi normalų IQ testą neskaitant mokyklinio(jei pas tave toks buvo), trunkančio 30 min ?

 Kaip galima atlikt normalų IQ testą? :)

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-07-07 22:55:39 | Nuoroda
Ragutis rašė:

 Kaip galima atlikt normalų IQ testą? :)

 Na aš aišku tuo nesidomėjau, bet jei neklystu "oficialus" IQ testas trunka kelias valandas. Esmė - kuo daugiau klausimų iš įvairių sričių, tuo tikslesnis rezultatas.  Tas mokyklinis kur 20 ar kiek klausimų buvo juokingas.

Nors aišku dabar yra visokių pasvarstymų, tarkim IQ bandomas "gyvenimiškoje" aplinkoje. Mačiau per laidą kažkokią vieno tokio testo užduotį - nemokant kalbos, nepažįstamame mieste surasti atitinkamą vietą.

Žinutė parašyta: 2009-07-07 22:58:49 | Nuoroda

Vienam tinklapyj esu daręs, pakankamai rimtas pasirodė, nors nežinau, kaip ten viskas turėtų būt. Net kelis litus sumokėjau, kad ats atsiųstų :D

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:06:13 | Nuoroda
Ragutis rašė:
Kayen rašė:
siestaa rašė:

 ne, nes tai panasetu i diskriminacija :D bet... kiekvieno pase galetu buti irasytas jo IQ

 Ir koks gi tavo IQ ? Esi atlikusi normalų IQ testą neskaitant mokyklinio(jei pas tave toks buvo), trunkančio 30 min ?

 Kaip galima atlikt normalų IQ testą? :)

 pries  kokius 4 metus  siauliu universitete bandem  kazkas virs 100 buvo, nebepamenu  ivairiausi, keisti , sudetingi, idomus, originalus klausimai. noreciau pabandyti tikra pasidaryti:)

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:33:16 | Nuoroda

Joa, ten tokie įdomūs klausimai, reikia pastebėt visokias tendencijas, rotacijas, sąsajas ir pan. :D

  • Fizika / VBE 82
  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:24:38 | Nuoroda

Gal kas žino ar valstybė rems paskolas ne vien mokantiems už mokslą bet ir šiaip studentaujantiems? Esu girdėjusi,kad užsieny toks dlaykas egzistuoja,o kaip Lietov tai neaišku.

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:28:45 | Nuoroda

Paskaityt reikia netinget tik ;)

Dokumentas nustato, kad Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams bus teikiamos 4 rūšių paskolos: valstybės paskola studijų įmokoms ir valstybės remiamos paskolos su valstybės garantija – studijų kainai sumokėti, gyvenimo išlaidoms ir dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis.

 

Gyvenimo islaidoms lengvatines paskolos bus dalinamos, jei atliks lesu nuo paskolu uz moksla. 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-13 11:58:33 | Nuoroda

Ziurejau per LTV laidele, ka tik baigesi... Medalinskas uzsimine, jog bankai nori, jog paskolu palukanos butu 11%, vyriausybe - 6%. Siuo metu vyksta "derybos", o laikas - banku puseje. Palukanos butu pradedamos moketi is karto tik isdavus paskola. Ar palukanos butu pridetines - neaisku.

Žinutė parašyta: 2009-07-13 12:09:46 | Nuoroda
Volucris rašė:

Gal kas žino ar valstybė rems paskolas ne vien mokantiems už mokslą bet ir šiaip studentaujantiems? Esu girdėjusi,kad užsieny toks dlaykas egzistuoja,o kaip Lietov tai neaišku.

 ''siaip studentaujamiems" dar paskolu reikia? :D gal studijuojantiems? :D :D :D

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą