KU (klaipedos universitetas)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:35:07 | Nuoroda

įstojau antru etapu į hidrologija ir okeanografija. :)
Yra kolegų? :D

Žinutė parašyta: 2011-08-04 17:48:06 | Nuoroda

 Gal yra įstojusių i vadybą ? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-06 15:45:59 | Nuoroda

Gal yra istojusiu i zurnalistika? :))

Žinutė parašyta: 2011-08-07 13:21:04 | Nuoroda
dū dū dū rašė:

Na o cia del poreikiu tai kitas reikalas.

Jei tau neitinka pabreziu pigus bustas ir pats nenori ideti pastangu kad paciam kazkaip ji pasigrazinti, tai galima net neziureti i bendrabucius (vien apibudinimas sako kad vienisas ten nebusi, o teks gyventi su kazkuo), tokiu atveju adaptuojiesi i buta,  imi brangu busta ir griauzi duona. Vistik manau jei tevai jau islepina vaikus, tai tegu ir perka buta, uz kvailus ju rodomus ragus.

Taip pat galima ir kitaip pagalvoti, ar tarkim psiaudo-situacija gauni ribota suma ¬800 litu menesiui,  atiduodi geriau 400-500 uz kambariuka bute, kur esi su keliais zmonemis kurie gali greit igristi, ar 150,  plius susipazini su daug skirtingu interesu zmoniu ir kiek pinigu lieka tai cia tavo asmeninis reikalas. Tusini, dedi indeli i banka, taupai kelionei, atostogom, butui ar .... 

O del mokymosi, tai visada yra zmogiska pakalbeti su triuksmadariais. Vakarais bendrabuciuose yra atsakingas budintysis, kuris turi nutildyti juos. Tik va jei jau tusai vyksta per ilgai, galima kviesti ir policija norint sudrausminti.

Nors yra nemazai man zinomu pavyzdziu, kurie gailisi kad nenorejo i bendrabuti kraustytis, o gyveno bute. Kiekvienam puiki ideja pamastyti. Ypac istojusiems i mokamas vietas.

 Pigus bustas, bet ir ne kokios gyvenimo salygos. Taip bendrabutyje nebusi vienisas, bet galbut tai ir yra blogai, nes daugeli atveju tu nepasimokysi, aplink visada bus daug veiksmo, surmulio ir kt. Ir tikrai nemanau, kad tie budintys ten palaiko idealia tvarka. Sudrausminsi viena, antra karta, o trecia kart net nebebandysi.

Tiek butas, tiek bendrabutis turi savu pliusu ir minusu.

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-10 23:57:13 | Nuoroda

 Jei jau trecia karta nebesusitvarko, siais laikais kvieciama policija ir rasomas viesosios tvarkos pazeidimo protokolas, nes tai yra bendrabutis. Jei yra gaunama nusiskundimu, i tai reaguoja. Beje, tokiu atveju triuksmadariui tenka sumoketi bauda - 200-400 litu.

Panasiai yra ir su gyventoju nusiskundimais : trys nusiskundimai, tada sprendziama ar siam gyventojui leisti toliau gyventi. Sprendzia prodekanas - su bendrabucio administratorium, bei ta diena dirbusiu budetoju. 

Surmuli pajusi tik tris pirmus menesius, po to arteja sesija, taip kad tada bendrabutis tikrai skendi tyloje. 

Žinutė parašyta: 2011-08-13 13:17:49 | Nuoroda

Sveiki, esu busima viesojo administravimo studente. Turiu 2 kambariu buta netoli savo fakulteto ir ieskau 2 kambariokiu:)
 

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 42
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 51
Žinutė parašyta: 2011-08-13 18:32:39 | Nuoroda
dū dū dū rašė:

 Jei jau trecia karta nebesusitvarko, siais laikais kvieciama policija ir rasomas viesosios tvarkos pazeidimo protokolas, nes tai yra bendrabutis. Jei yra gaunama nusiskundimu, i tai reaguoja. Beje, tokiu atveju triuksmadariui tenka sumoketi bauda - 200-400 litu.

Panasiai yra ir su gyventoju nusiskundimais : trys nusiskundimai, tada sprendziama ar siam gyventojui leisti toliau gyventi. Sprendzia prodekanas - su bendrabucio administratorium, bei ta diena dirbusiu budetoju. 

Surmuli pajusi tik tris pirmus menesius, po to arteja sesija, taip kad tada bendrabutis tikrai skendi tyloje. 

 Aha, bet kazkaip sunku patiketi, kad taip ims ir i viska operatyviai reaguos, cia LIETUVA, cia viskas galima

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-20 10:58:25 | Nuoroda
dū dū dū rašė:

Ku bendrabutis kuriame as gyvenu, man atrodo atitinka tai uz ka moku, o ir administratore viena geriausiu, o universitetas uz 10min pestute. vidutiniskai 120 litu i menesi. siltu metu maziau -80 , ziema sausio, vasario menesiais issoka kaina iki 160 del sildymo. Koridoriai kaip visur, svarbiausia kaip pats kambari susitvarkysi. Gi studentavimo metai turi buti nerupestingi, per gyvenima spesit savo busta pasaugoti sienas nuo purvinu pirstu ar ispilto alaus [; Kosmetini remonta pasidaryti nera sunku su tapetais, ar labai pigia kilimine danga is ermitazo :) Siulyciau kaip tik eiti i bendrabucius, nes tik ten gali nuostabiai praleisti laika studentaudamas.

 O kokiam bendrabutyje tu gyveni? Malūnininkų?

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 76
Žinutė parašyta: 2011-08-20 11:31:42 | Nuoroda

Sesijos metu, bent jau mano bendrabutis, tikrai būna pakankamai drausmingas. Mes net juokiamės, kad KO ČIA TAIP TYLU??? AAAA, GI SESIJA...

Man buvo tik keli atvejai, kai negali mokytis, nes už lango (buvo birželio 13... niekada neužtęskit savo sesijos iki TIEK) merginos ir vaikinai tūsino, mašinoje TŪC TŪC muzika ir man į galvą tada lindo tik GIVE ME EVERYTHING TONIGHT arba I JUST WANT TO MAKE YOU SWEAT. Beeeet bute nuo to Tu nesi apsaugotas, velniai žino, kas dėsis Tavajam kieme ar už sienos...

Pamėginkit pagyventi bendrabutyje, jeigu esat išrinktasis(-oji) ir gavot išvis. Dažnai žmogai prisižiūri Amerikietiškų pyragų visokių ir taip susidaro klaidingą nuomonę ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-20 12:19:15 | Nuoroda

Gal kas studijuos hidrologiją ir okeanografiją ? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:51:49 | Nuoroda

Sveiki ;) Gal yra ketinančių studijuoti "kultūros ir medijų filosofiją"?

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 76
Žinutė parašyta: 2012-06-29 14:23:12 | Nuoroda

O ar iš vis yra žmonių, planuojančių čia ką nors studijuoti?

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 76
Žinutė parašyta: 2012-06-29 18:51:49 | Nuoroda
vingrida rašė:

O ar iš vis yra žmonių, planuojančių čia ką nors studijuoti?

 planuoju rekreaciją ir turizmą, o tu?

Žinutė parašyta: 2012-06-29 21:31:03 | Nuoroda

Yra zmoniu planuojanciu i informatika? :) o gal dar studijuojanciu ar jau baigusiu? :) nureciau uzduot keleta klausimu, kurie man neduoda ramybes :)

  • Fizika / VBE 24
  • Informacinės technologijos / VBE 70
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 61
Žinutė parašyta: 2012-06-29 23:50:54 | Nuoroda

10 vietoje įrašiau Kultūros ir medijų filosofiją :D

Žinutė parašyta: 2012-07-01 16:54:28 | Nuoroda
Lincas rašė:
vingrida rašė:

O ar iš vis yra žmonių, planuojančių čia ką nors studijuoti?

 planuoju rekreaciją ir turizmą, o tu?

 Aš tai dabar esu pirmoj vietoj soc. darbą įrašius,o antroj tai kultūros ir medijų filosofija. Ir dabar neapsisprendžiu ką pasirinkti dar gal ir žurnalistika į pirmą vietą atkelsiu

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 76
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą