www.lamabpo.lt redagavimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-08 00:36:33 | Nuoroda

Sveiki. Iškilo labai didelė bėda. Kadangi, lamabpo savo puslapyje neskelbė, kada baigiamas  stojimu redagavimas internetu, mano panelei iskilo veda. Ji šiandien nusipirko už  150lt ir tik po 00:00 galėjo prieiti prie pc. Gavosi taip, kad

"Registracijos laikotarpis
nuo 2009-05-19 iki 2009-07-07

REGISTRACIJA BAIGTA"

Taigi, jos prašymų lapas liko visiškai tuščias.Ar įmanoma kaip nors dar per net kažką padaryti? Ar  jau tik vietoje kažką prašyti, mokėti ir keisti? Labai prašau visų Jūsų pagalbos ir patarimų.

 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-08 00:37:51 | Nuoroda

Tai susimokejo aplamai uz prasyma, ne BUTENT uz internetini. Tegul nepanikuoja ir iki liepos 18d eina pildyt popierini prasyma i betkuri univera ;) To kvito nepameskit. 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-08 00:49:47 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Tai susimokejo aplamai uz prasyma, ne BUTENT uz internetini. Tegul nepanikuoja ir iki liepos 18d eina pildyt popierini prasyma i betkuri univera ;) To kvito nepameskit. 

 Taip, internetinį... Bet durniausia, kad nelabai kur skelbta, kad 07-07 internetu užraukia prašymus. Radau tik visas taisyklęs perskaitęs.

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-08 00:51:53 | Nuoroda

Buvo, buvo ten kazkur, nors labai nepabreze ;) Nesiparinkit ir pavaziuokit iki artimiausio univero uzpildyt popierini - bus atrakcija siokia tokia ;) O kad laiko susitaupytu ir benzino, vezkit dokumentus ir prasyma pildykit per viena vaziavima liepos 9-18d. Vienu kartu abu dalykus padarysit (prasymai+dokumentai), bus 2 zuikiai vienu suviu ;) Good luck. 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-08 00:58:13 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Buvo, buvo ten kazkur, nors labai nepabreze ;) Nesiparinkit ir pavaziuokit iki artimiausio univero uzpildyt popierini - bus atrakcija siokia tokia ;) O kad laiko susitaupytu ir benzino, vezkit dokumentus ir prasyma pildykit per viena vaziavima liepos 9-18d. Vienu kartu abu dalykus padarysit (prasymai+dokumentai), bus 2 zuikiai vienu suviu ;) Good luck. 

 O neįmanoma kažkaip dar per netą paredaguoti? pz, 150lt balon..

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-08 01:01:08 | Nuoroda

Del ko balon ? Ne balon. Situo kvitu jus galesit naudotis ir popierini pildydami. Sumokejo panele uz prasyma, taigi betkoki prasyma (ar nete ar popieriuj) ji gali pildyti dabar ;) Sakau, ta ceki nusivesit pildydami, dar ten nuotrauka ar dar kazka (pasiskaityk lamabpo) ir galesit pildyt. Moket nebereiks daugiau 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-08 01:21:05 | Nuoroda

Ačiū už info. Ten skaičiau, kad už 30lt galima redagavimus atlikti (pas mane prioritetai ne visi tvarkoje). Ar įmanoma per pc tai atlikti? Ar tik univere? 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-08 01:27:32 | Nuoroda

Tai dabar jau viskas, interneto varteliai uzsidaro ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-08 17:43:38 | Nuoroda

Sveiki ,koregavau savo prašymą pateikta internetu liepos 6d. apie 12h. bet negavau dar jokio patvirtinimo i el. paštą ,kad jis priimtas. Kaip suprast ?

Žinutė parašyta: 2009-07-08 17:46:02 | Nuoroda

Man atrodo nieko ir neturi antrą kartą atsiųsti. Na bent man neatsiuntė nors keičiau ten viską gal 10 kartų.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-08 19:46:14 | Nuoroda
Kayen rašė:

Man atrodo nieko ir neturi antrą kartą atsiųsti. Na bent man neatsiuntė nors keičiau ten viską gal 10 kartų.

 Jo, antrą kartą neatsiunčia, nes to atsiuntimo tikslas tik tas, kad tame laiške jie parašo registracijos numerį - kad prie duomenų bazės prisijungtum savo ir pamatytum, kas kaip.

Mane kamuoja žiauriai durnas jausmas. Dėliojaus dėliojaus aš tas studijas, vakar jau galutinai padariau: VU Teisė vf, MRU teisė vf, MRU teisė valdymas vf, Vu politikos mokslai vf, MRU viešasis administravimas vf, VU leidyba vf. Nieko kitaip čia neprikursiu, turiu įstot į pirmus tris kaip nors, bet toks durnas jausmas - atrodo, kad kažkas ne taip, kad nei į vieną neįstosiu ir tt.

Duok Die, kad čia tik šiaip nežinomybė :D

Žinutė parašyta: 2009-07-09 00:02:18 | Nuoroda
EzoTao rašė:

 Jo, antrą kartą neatsiunčia, nes to atsiuntimo tikslas tik tas, kad tame laiške jie parašo registracijos numerį - kad prie duomenų bazės prisijungtum savo ir pamatytum, kas kaip.

Mane kamuoja žiauriai durnas jausmas. Dėliojaus dėliojaus aš tas studijas, vakar jau galutinai padariau: VU Teisė vf, MRU teisė vf, MRU teisė valdymas vf, Vu politikos mokslai vf, MRU viešasis administravimas vf, VU leidyba vf. Nieko kitaip čia neprikursiu, turiu įstot į pirmus tris kaip nors, bet toks durnas jausmas - atrodo, kad kažkas ne taip, kad nei į vieną neįstosiu ir tt.

Duok Die, kad čia tik šiaip nežinomybė :D

 man toks pats jausmas, tai tikėkimės, kad tai tiesiog nežinomybė :D

Žinutė parašyta: 2009-07-13 23:02:00 | Nuoroda

 Sveiki, tai tikrai nebeturi atsiųst antrą kartą patvirtinimo? nes man tokia baimė, kad nuvažiuosiu ir nebus mano pilno prašymo, nors kai vedžiau, rašė, kad baigtas įvedimas, o tai reiškia, kad viskas tvarkoj, taip?

Žinutė parašyta: 2009-07-13 23:13:27 | Nuoroda
Miracle_ rašė:

 Sveiki, tai tikrai nebeturi atsiųst antrą kartą patvirtinimo? nes man tokia baimė, kad nuvažiuosiu ir nebus mano pilno prašymo, nors kai vedžiau, rašė, kad baigtas įvedimas, o tai reiškia, kad viskas tvarkoj, taip?

 neturi,galioja paskutinis redagavimas tokiu abejoniu buvo iskile ir man nes nebuvau gaves patvirtinimo del redagavimo ,bet snd veziau dokumentus ir viskas gerai buvo

Žinutė parašyta: 2010-05-27 18:09:22 | Nuoroda

Sveiki. Aš norėčiau pasiteirauti dėl vienos man iškilusios problemos. Kai registravausi lamabpo svetainėje ir pildžiau vardo ir pavardės laukelius man niekaip neišėjo parašyti su lietuviškomis raidėmis, todėl pagalvojau kad taip turi ir būti..O dabar sužinojau, kad turėjo būti su lietuviškomis ir tai gali būti laikoma kaip neteisinga informacija ir dabar nebežinau ka daryti. Ar imanoma šią anketą ištrinti ir sukurti naują? Ar man reikia kam nors pranešti apie tai ir kokiu numeriu?

Žinutė parašyta: 2010-06-07 16:32:57 | Nuoroda

Sveiki, ka tik uzsiredinau cia, bet niekaip nerandu kur parasyti ta internetini prasima. kas galit padekit blondinei :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą