VU TVM tarptautinis verslas neakivaizdinės studijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:55:09 | Nuoroda

Sveiki, šiuo metu studijuoju ekonomika ir versla vpu dieniniame skyriuj, noreciau papildyti savo zinias apie versla, galvoju apie VU TVM neakivaizdines tarptautinio verslo studijas. Gal galetumet patarti ar verta rinktis neakivaizdines studijas VU TVM?galbut studijuojat cia ir galit pasakyt ar kokybiskos neakiv.studijos cia?reikia jau greit apsisprest...buciau dekinga uz info

Žinutė parašyta: 2009-07-08 15:49:40 | Nuoroda

Nuomone apie TVM galima susidaryti is kalbu, taciau viskas atrodo kitaip realybeje. Turiu pora draugu, kurie siemet baige sia mokykla.Na realiai labiausiai patenkinti yra tas, kuris domejuosi rimtai, nes turi jau savo firma, todel jam ir paskaitos buvo idomios ir pats bendravo su destytojais, kad igytu daugiau patirties. Destytojai irgi ivairus, sake, jog yra tokiu, kurie desto tai, ko patys nelabai supranta. na zodziu eiliniai dalykai. o kitas draugas, mokesi vien todel, kad TVM yra prestizine mokykla, bet pats nieko daugiau nesieke, tdl dabar tik popieriuka turi ir nieko daugiau. Beto mokslas daug kainuoja, o dar neakivaizdinis tai dar daugiau. As pati domejausi tvm, bet kazkaip neradau jame tiek daug zavesio, kad is karto pulciau mokytis. Nors pati irgi galvoju apie neakivaidzias studijas, nes bandysiu derinti mokslus su darbu..

Žinutė parašyta: 2009-07-08 16:06:53 | Nuoroda

na neakivaizdines studijos kaip tik pigiausios cia kaina 5200lt metams, o akivaizdiniu studiju virs 7000lt. Na yra mano pazistamu kurie mokosi sia specialybe bet dieniniame skyriuje, visi labai patenkinti studiju kokybe, nes destytojai mokomuosius dalykus sieja su praktika, ko man kaip tik truksta vpu...tik va kaip cia isiaiskint del neakivaizdiniu studiju kokybes

Žinutė parašyta: 2009-07-09 09:05:23 | Nuoroda

O kodėl domina Neakivaizdinės studijos ? Ar ne geriau būtų vakarinės, kuomet galima derinti darbą su studijomis.

Neakivaizdinėse studijose labai daug reikia dirbti savarankiškai ir kone tris savaites spalio mėnesį neišeiti iš universiteto, tad tikrai gal geriau rinktis vakarines studijas.

O dėl kokybės, labai priklauso ką norėsi pasiimti, tą ir gausi. Tačiau ar studijuodama neakivaizdžiai rasi pakankamai laiko, o svarbiausia valios skirti tam pakankamai dėmesio, tad aš vis dėlto siūlyčiau rinktis vakarines studijas...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą