tiems kas jau pridavė dokumentus
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-09 19:58:16 | Nuoroda

tai va kas pridavėt dokumentus jau? ir kokių dokumentų reikėjo ir kaip dėl to šauktinio liudijimo?

Žinutė parašyta: 2009-07-09 20:44:07 | Nuoroda
McLaimutis rašė:

tai va kas pridavėt dokumentus jau? ir kokių dokumentų reikėjo ir kaip dėl to šauktinio liudijimo?

 nu tai juk visaks aiskiai intike parasyta ko reikia :D tau reikes asmens tapatybes korteles,sauktinio liudijimo,atestato,bei imokos ciako kopijos bei nuotraukos berots viskas daugiau kaip ir nieko nereik :D

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-09 21:18:50 | Nuoroda

NA AISKU ATESTATO KOPPIJU,na jei interenetu pildei tj dr reikia paso kopijos,ft ir cekio kopijos,na jei dr prasymo nera nunestas ;)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-09 21:25:53 | Nuoroda

O jei sumokėjau per el. bankininkystę per du kartus, tai iš kur kvitą gaut? :>

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-09 21:36:01 | Nuoroda

As jau taip pat pridaviau prasymus.Beliko registruot dokus

Žinutė parašyta: 2009-07-09 22:40:23 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
McLaimutis rašė:

tai va kas pridavėt dokumentus jau? ir kokių dokumentų reikėjo ir kaip dėl to šauktinio liudijimo?

 nu tai juk visaks aiskiai intike parasyta ko reikia :D tau reikes asmens tapatybes korteles,sauktinio liudijimo,atestato,bei imokos ciako kopijos bei nuotraukos berots viskas daugiau kaip ir nieko nereik :D

 kur radai parašyta kad reikia šauktinio liudijimo?

Žinutė parašyta: 2009-07-09 22:53:59 | Nuoroda
McLaimutis rašė:
Rulle121 rašė:
McLaimutis rašė:

tai va kas pridavėt dokumentus jau? ir kokių dokumentų reikėjo ir kaip dėl to šauktinio liudijimo?

 nu tai juk visaks aiskiai intike parasyta ko reikia :D tau reikes asmens tapatybes korteles,sauktinio liudijimo,atestato,bei imokos ciako kopijos bei nuotraukos berots viskas daugiau kaip ir nieko nereik :D

 kur radai parašyta kad reikia šauktinio liudijimo?

 www.lamabpo.lt/BP_taisykles_2009.pdf   9 puslapis :) bet man regis kad nebutinai jis, bent manes tai prase , bet jei neturi tai riek to nes karo prievole yra sustabdyta ir greiciausiai bus isvis panaikinta ( man taip snd kariniam  sake )

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-09 22:56:37 | Nuoroda

O uztenka to, kad buvau kai 16m, ar reikia dar nuvykti kad irasytu kad 19m?

Žinutė parašyta: 2009-07-09 22:58:41 | Nuoroda
ramiai! rašė:

O jei sumokėjau per el. bankininkystę per du kartus, tai iš kur kvitą gaut? :>

 na gal tada net nereik to kvito nes jie matys kad sumokejei nes jei registravais internetu tai kazkoks tavo registracijos kodas turi buti nes pvz tiem kurie pilde internetu ir kai jauiregistravo dokus dave toki lapa kur parasyta kad sumoketa imoka 150 lt ( cia nebutinai 150 priklausomai nuo kie spec pildei ) o tie kurie pilde ne internetu buvo parasyta kad imoka 0 LT nes tipo dar negavo jie taip greit del to man regis ir reikalingas tas cekis jei kiltu kokiu nesklandumu, bet tas galioja tik kurie pilde univiere prasymus :D jei ka tai paklausi universitete ka dayt :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-09 23:00:07 | Nuoroda
wilkas rašė:

O uztenka to, kad buvau kai 16m, ar reikia dar nuvykti kad irasytu kad 19m?

 jo man irgi tas idomu

Žinutė parašyta: 2009-07-09 23:01:09 | Nuoroda
wilkas rašė:

O uztenka to, kad buvau kai 16m, ar reikia dar nuvykti kad irasytu kad 19m?

as snd buvau nuejes tai sake nebutinai reik nueit jei kas pasikeis tai jie atsius saukima :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą