technologiniai mokslai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:27:15 | Nuoroda
Artūras111 rašė:

mokytis pakankamai sunku + lietuvoje ju reikia dabar labiausiai turbut uztad ir skirsto krepselius manau pagal tai ko tuo metu reikia valstybei..:) man tai i nauda :D

 krepselius skirsto atsizvelget i ankstesniu metu statistikas, jei valstybe skirstytu ko jei labiausiai reikia tai VF vietos butu duotos tam tikrom specelybem :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:28:01 | Nuoroda

kam tu LT mokyklyni laikei? :D normalus egzu rezai nesi toks durnas kad neislaikytum.. :D beje man irgi mokytoja kale i galva kad VBE ne man , neislaikysiu o tik paziurekit i rezultata.. reikejo megint o jei nepasiseka gi mokyklini perlaikai ir nesuki galvos..

 

  • Fizika / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:28:46 | Nuoroda
belekasas18 rašė:

dar 1700 vietų fiziniuos moskluos, bet yra specialybių kur tinka chemija dar

 na dauguma kas laike chemija ir biologija tai i medicina stoja tai i juos kaip ir demesio galim nekreipt :D :D :D

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:30:42 | Nuoroda
Artūras111 rašė:

kam tu LT mokyklyni laikei? :D normalus egzu rezai nesi toks durnas kad neislaikytum.. :D beje man irgi mokytoja kale i galva kad VBE ne man , neislaikysiu o tik paziurekit i rezultata.. reikejo megint o jei nepasiseka gi mokyklini perlaikai ir nesuki galvos..

 

 na jo pats db nesuprantu kas man ten buvo uzplauke kai egzaminus rinkaus, db ziauriai gailiuos :( net tie kurie uz mane lt zymei blogiau mokes ir tai islaike VBE :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:31:17 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
Artūras111 rašė:

kam tu LT mokyklyni laikei? :D normalus egzu rezai nesi toks durnas kad neislaikytum.. :D beje man irgi mokytoja kale i galva kad VBE ne man , neislaikysiu o tik paziurekit i rezultata.. reikejo megint o jei nepasiseka gi mokyklini perlaikai ir nesuki galvos..

 

 na jo pats db nesuprantu kas man ten buvo uzplauke kai egzaminus rinkaus, db ziauriai gailiuos :( net tie kurie uz mane lt zymei blogiau mokes ir tai islaike VBE :)

 Daznai taip buna. ;]]

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:32:19 | Nuoroda

man ir mokytoją sakė, kad gal neišlaikysiu lietuvių, pirman semestre vos 3 dar neišvedė, bet vbe 19 gavau

  • Fizika / VBE 42
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Matematika / VBE 66
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:32:46 | Nuoroda

gal kas zinot ar duoda ka nors tas kompiuterinio rastingumo pazimejimas? :D

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:34:16 | Nuoroda

Su tuo, kad sunkiau galiu sutikti ... As fizikos mokyklinio net puse balo neislaikyciau. Bet vistiek....Galejo socialiniams bent 4000 but.

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:34:26 | Nuoroda
Rulle121 rašė:

gal kas zinot ar duoda ka nors tas kompiuterinio rastingumo pazimejimas? :D

 neduoda

  • Fizika / VBE 42
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Matematika / VBE 66
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:36:01 | Nuoroda

man irgi idomu bet kiek girdejau nu gal kai darbintis eini gali parodyt kad nesi visiskai debilas ant pc.. bet tai nemanau kad jis padeda ka nors.. seip sau kad turetum ka vaikam parodyt :D

  • Fizika / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:38:49 | Nuoroda
mellisa rašė:

Su tuo, kad sunkiau galiu sutikti ... As fizikos mokyklinio net puse balo neislaikyciau. Bet vistiek....Galejo socialiniams bent 4000 but.

 Garantuoju bus bajeris toks, kaikurie geri mokiniai kurie 12 metų gerai mokinosi ir stengėsi stos į socialinius ir negaus nemokamo mokslo ir bus daug tokiu kurie 12 metų šūdą malė ir stos į technologinius ir gaus krepšelį

  • Fizika / VBE 42
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Matematika / VBE 66
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:39:00 | Nuoroda
mellisa rašė:

Su tuo, kad sunkiau galiu sutikti ... As fizikos mokyklinio net puse balo neislaikyciau. Bet vistiek....Galejo socialiniams bent 4000 but.

 gali juk kur i aplinkos inzinerija ir pirmu nr. su tokiais rezultatais ;P

bet tau ir socialiniuose nebeda :)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:39:31 | Nuoroda
belekasas18 rašė:
mellisa rašė:

Su tuo, kad sunkiau galiu sutikti ... As fizikos mokyklinio net puse balo neislaikyciau. Bet vistiek....Galejo socialiniams bent 4000 but.

 Garantuoju bus bajeris toks, kaikurie geri mokiniai kurie 12 metų gerai mokinosi ir stengėsi stos į socialinius ir negaus nemokamo mokslo ir bus daug tokiu kurie 12 metų šūdą malė ir stos į technologinius ir gaus krepšelį

 FAKTAS :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:41:45 | Nuoroda
belekasas18 rašė:
mellisa rašė:

Su tuo, kad sunkiau galiu sutikti ... As fizikos mokyklinio net puse balo neislaikyciau. Bet vistiek....Galejo socialiniams bent 4000 but.

 Garantuoju bus bajeris toks, kaikurie geri mokiniai kurie 12 metų gerai mokinosi ir stengėsi stos į socialinius ir negaus nemokamo mokslo ir bus daug tokiu kurie 12 metų šūdą malė ir stos į technologinius ir gaus krepšelį

 O Tai ka, geri mokiniai negali soti i technologinius mokslus taip iseina? ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:42:31 | Nuoroda

tai as ir nesigailiu suda males mokykloj :D kadangi socialiniai ne kiek netraukia manes :)

  • Fizika / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:43:49 | Nuoroda
tituska rašė:
belekasas18 rašė:
mellisa rašė:

Su tuo, kad sunkiau galiu sutikti ... As fizikos mokyklinio net puse balo neislaikyciau. Bet vistiek....Galejo socialiniams bent 4000 but.

 Garantuoju bus bajeris toks, kaikurie geri mokiniai kurie 12 metų gerai mokinosi ir stengėsi stos į socialinius ir negaus nemokamo mokslo ir bus daug tokiu kurie 12 metų šūdą malė ir stos į technologinius ir gaus krepšelį

 O Tai ka, geri mokiniai negali soti i technologinius mokslus taip iseina? ;D

 Dazniausiai stoja ten tokie kurie seip suktis moka ir nera durni bet tingejo mokytis.. :D retas atvejis kai koks grynas moksliukas i technologinius mokslus taikytu:D

 

  • Fizika / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 80
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:45:48 | Nuoroda

Zinok, isimciu buna ;p

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:46:54 | Nuoroda
Artūras111 rašė:
tituska rašė:
belekasas18 rašė:
mellisa rašė:

Su tuo, kad sunkiau galiu sutikti ... As fizikos mokyklinio net puse balo neislaikyciau. Bet vistiek....Galejo socialiniams bent 4000 but.

 Garantuoju bus bajeris toks, kaikurie geri mokiniai kurie 12 metų gerai mokinosi ir stengėsi stos į socialinius ir negaus nemokamo mokslo ir bus daug tokiu kurie 12 metų šūdą malė ir stos į technologinius ir gaus krepšelį

 O Tai ka, geri mokiniai negali soti i technologinius mokslus taip iseina? ;D

 Dazniausiai stoja ten tokie kurie seip suktis moka ir nera durni bet tingejo mokytis.. :D retas atvejis kai koks grynas moksliukas i technologinius mokslus taikytu:D

 

 moksliukas? ;D

tai typo jei zmogus gerai mokosi, tai jis moksliukas ;D gal jis siaip gabus ;p ir svajoja apie inzinerija ;P

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:47:15 | Nuoroda
tituska rašė:
belekasas18 rašė:
mellisa rašė:

Su tuo, kad sunkiau galiu sutikti ... As fizikos mokyklinio net puse balo neislaikyciau. Bet vistiek....Galejo socialiniams bent 4000 but.

 Garantuoju bus bajeris toks, kaikurie geri mokiniai kurie 12 metų gerai mokinosi ir stengėsi stos į socialinius ir negaus nemokamo mokslo ir bus daug tokiu kurie 12 metų šūdą malė ir stos į technologinius ir gaus krepšelį

 O Tai ka, geri mokiniai negali soti i technologinius mokslus taip iseina? ;D

pirma trbt busi  :DDDD

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:48:36 | Nuoroda

baltos varnos sindromas gresia ;D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą