technologiniai mokslai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:50:39 | Nuoroda
tituska rašė:
Artūras111 rašė:
tituska rašė:
belekasas18 rašė:
mellisa rašė:

Su tuo, kad sunkiau galiu sutikti ... As fizikos mokyklinio net puse balo neislaikyciau. Bet vistiek....Galejo socialiniams bent 4000 but.

 Garantuoju bus bajeris toks, kaikurie geri mokiniai kurie 12 metų gerai mokinosi ir stengėsi stos į socialinius ir negaus nemokamo mokslo ir bus daug tokiu kurie 12 metų šūdą malė ir stos į technologinius ir gaus krepšelį

 O Tai ka, geri mokiniai negali soti i technologinius mokslus taip iseina? ;D

 Dazniausiai stoja ten tokie kurie seip suktis moka ir nera durni bet tingejo mokytis.. :D retas atvejis kai koks grynas moksliukas i technologinius mokslus taikytu:D

 

 moksliukas? ;D

tai typo jei zmogus gerai mokosi, tai jis moksliukas ;D gal jis siaip gabus ;p ir svajoja apie inzinerija ;P

 nesakau kad jei gerai mokosi tai moksliukas.. pats gerai mokiausi bet daznai megau ir pasimuoliuoti ir pabegti is pamoku( pabeges alaus pagert kokio) seip nedaryt nd.. atsikalbinet mokytojuj iki dvejeto gavimo... o buna moksliukai tokie kur niekad nepraleidzia pam visad viska atlike.. niekad netinginiauja.. ir t.t. bijo per pamoka suolo draugui net zodi istart..

  • Fizika / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:53:00 | Nuoroda

:) pz :) čia nusišnekat ;) pirmiausia stoja ir į technologinius gabūs :) ,o jei dėl pasiskirstymo kodėl stoja :) pirmiausia  technologiniuose moksluose atkrenta merginos,jų baveik nėra o jei ir yra tai lb mažai :) merginos gi nenori būti kokios mechanikės ir t.t :) (beto merginų pažymiai būna dažniau geresni negu vaikinų) ,antra,susiklostė tokia situacija,kai ekonomika,vadyba,teisė,medicina ,yra populiariausia specialybė ,o populiarumas gimsta iš darbo vietų laisvumo,gero atlyginimo šiuose sektoriuose.Pažiūrėjus i technologinias specialybes negali būti tikras kad tavo atlyginimas bus aukštas ar turėsi darbo vietą,kalbu pvz apie branduolinę energetiką ir t.t :) ,

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:53:03 | Nuoroda

tokie kaip tik tada nori i technologinius mokslus ;D

isradejais busimais buti ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:57:28 | Nuoroda

tai cia vienetai.. pvz toks vienas buvo pas mane klasej kur fizika geriau mokejo nei mokytoja ;D ir 3 kart daugiau ziniu turejo apie viska :D+ elektronikoj jau daro ta ka VGTU elektronikos bakalaurininkai turi padaryt :D

  • Fizika / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:58:10 | Nuoroda

na stojant i socialinius mokslus yra lengviau turet ausktesni KB,nes ten tereikia tokiu mokslu kaip : istorijos, lietuviu,anglu,biologija ir tiesiog uztenka buti  "kaliku" ir jau turi  auksta KB bet tai dar nereiskia kad esi labai geras mokinys :D :D :D

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:58:33 | Nuoroda

visad kisenej turejo peiliuka, kuprinei laidu , kondensatoriu , generatoriu visokiu :D ir turejo knyga visada savo :D kurioje viskas buvo :D apie fizika D

  • Fizika / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:59:58 | Nuoroda

na žmonės kas stosit į socialinius nepavydėkit, :) esmė reformos padaryta tokia,kad  nepritruktų specialybių kurios yra būtinos valstybei,pvz gaisrininkų ir t.t :) 

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:00:48 | Nuoroda

Artūras :) turėjau ir aš protingą klasioką fiziką, gerai kad jis nebus mano konkurentas,nes įstojo į Kembridžą :D

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:08:30 | Nuoroda
Lionginas rašė:

Artūras :) turėjau ir aš protingą klasioką fiziką, gerai kad jis nebus mano konkurentas,nes įstojo į Kembridžą :D

 kokie dar konkurentai, turi VBE 90 ir dar dejuoja ;DD

Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:11:09 | Nuoroda

kas tau neleido turėti :D dėjuoja čia :)

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:12:18 | Nuoroda
Lionginas rašė:

kas tau neleido turėti :D dėjuoja čia :)

 Atvirai? ;D

Zioplumas mano ;DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:13:43 | Nuoroda

 nuva ;) 

  • Fizika / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:25:21 | Nuoroda

mano tai konkursinis balas 18,6... bet dar labai abejoju ar pavyks gauti krepseli, bet labai noreciau

  • Fizika / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:37:26 | Nuoroda

garantuoju 100 procentu kad pawyks. labai dziaugiuos kad technologiju krypti zymiai lengwiau gaut krepseli ir tureti galimybe studijuoti nemokamai

  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:40:09 | Nuoroda

Mažai stojančių? Sako, kad nesunku mokytis, jeigu gabus kažkiek esi. O tuose humanitariniuose vien knygų graužimas  o čia prieš egzus pasimokai ir vuolia.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-12 23:20:19 | Nuoroda

Saulėgrąža  vien del to tikslieji mokslai - jega..    nekalti , o tik suprasti.

p.s. gal bus i SU taikanciu?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 23:23:14 | Nuoroda

kas stosit i KTU statybos inzinerija?

  • Fizika / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-13 12:43:16 | Nuoroda
Lionginas rašė:

:) pz :) čia nusišnekat ;) pirmiausia stoja ir į technologinius gabūs :) ,o jei dėl pasiskirstymo kodėl stoja :) pirmiausia  technologiniuose moksluose atkrenta merginos,jų baveik nėra o jei ir yra tai lb mažai :) merginos gi nenori būti kokios mechanikės ir t.t :) (beto merginų pažymiai būna dažniau geresni negu vaikinų) ,antra,susiklostė tokia situacija,kai ekonomika,vadyba,teisė,medicina ,yra populiariausia specialybė ,o populiarumas gimsta iš darbo vietų laisvumo,gero atlyginimo šiuose sektoriuose.Pažiūrėjus i technologinias specialybes negali būti tikras kad tavo atlyginimas bus aukštas ar turėsi darbo vietą,kalbu pvz apie branduolinę energetiką ir t.t :) ,

 drįsčiau pasiginčyti,nes pvz statybininkai viena iš geriausiai apmokamų specialybių Lietuvoje,bet aišku ne krizės metu;]

  • Chemija / VBE 33
  • Fizika / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Žinutė parašyta: 2009-07-13 12:44:06 | Nuoroda
svaika19 rašė:

kas stosit i KTU statybos inzinerija?

 aš,bet Panevėžyje;]

  • Chemija / VBE 33
  • Fizika / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Žinutė parašyta: 2009-07-13 12:46:43 | Nuoroda
belekasas18 rašė:

o aš spėju, kad užteks kb apie 12 pamatysite :D, ir aš su savo 15.66 nesijaudinu

 aš su 16,44 irgi nestresuoju,kas virš koki 14 tai vf tikrai turės;]

  • Chemija / VBE 33
  • Fizika / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą