Lb prasau PADEKITE! Ergoterapija KU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:47:53 | Nuoroda

kas mokosi,mokesi,ar planuoja? Man cia susishiko visas mano planas su stojimais sian,nezinau ka daryt.. as labai norejau i KMU ergoterapija,bet man priemimo komisija isbrauke ja,pasake kad yra kazkoks atskiras konkursas (ar tiesa?)po jos norejau KU visuomenes sveikata,o tik veliau i KU ergoterapija,o man mat paeme ir sukeite vietomis prasyma.. (aisku kaltinu ir save,neatidziai perziurejau ka jie ten prirase man,ir pasirasiau..) perkele KU ergoterapija i buvusia KMU ergoter. vieta :/ db jis atrodo taip: KU ergoterapija,  KMU slauga, KU visuomenes sveikata.. kaip zinoma i KUergoterapija visada buvo lengviausia papult.bet vat as dvejoju,o gal man PAKEIST prasyma?..  kad vis pirmiau butu visuom.sveikata? na as LABAI noriu isgirst jusu nuomone apie ergoterapija,gal ji nera tokia jau lieva kaip as isivaizduoju..? gal darba lengviau bus rasti ?

p.s.sorry,kad tiek primakalojau,negaliu savo minciu dabar normaliai issakyti,as pasimetus,nes viska pamaciau tik atvaziavus namo,vakare..ir db jauciu taisysiu TIK uz savo pinigus,juk kazka kaltinti velu?...

Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:06:56 | Nuoroda

Zmones,na nejaugi niekas neatsilieps? :/ ar cia nera zinanciu nors ka svarbaus apie ergoterapija KU.... 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:08:03 | Nuoroda
dandelion rašė:

Zmones,na nejaugi niekas neatsilieps? :/ ar cia nera zinanciu nors ka svarbaus apie ergoterapija KU.... 

 visi jau miega. eik ir tu miegot. ryt blaivia galva pamąstysi : )

Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:15:30 | Nuoroda

et..:) tai kad as negaliu net atsipalaiduoti,jauciu neuzmigsiu,as taip susinervinau,o su tuo dede is komisijos tai padaryciau nzn ka,besina!!!!

 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:35:06 | Nuoroda
dandelion rašė:

et..:) tai kad as negaliu net atsipalaiduoti,jauciu neuzmigsiu,as taip susinervinau,o su tuo dede is komisijos tai padaryciau nzn ka,besina!!!!

 

 O kuo tas dėdė kaltas ? Dėl savo nesėkmių kaltink save.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:39:31 | Nuoroda

bent jau as negirdejau, kad i KMU ergoterapija priemimas vyksta atskiru konkursu. draugas rase i antra vieta sia specialybe ir , rodos, sekmingai ja patvirtino sarase. tik  man sunku suprasti , kuo ji taip traukia ergoterapija.

prasyma pakeisk, kol gali.  svarbiausia , kad prasyme atsispindetu tavo pageidavimai tam tikra, tau  priimtina tvarka.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-15 01:19:09 | Nuoroda

Durna ir baznycioj musa...

Žinutė parašyta: 2009-07-15 01:26:38 | Nuoroda

nafik ta ergoterapija vapshe tau??? nieks nei kyshiu tiem ergoterapeutam nesha nei alga patogi :D aishku, darbas lengvas :DD bent jau su vyresniais.. sanatorijoj va gulejau.. tj buvo man uzrashe ja kjp procedura: ateinu budavo, praktikantem galva palinksiu ir einu toliau miegot, kol jos uzrashineja kad buvau atejes :)))

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-15 01:49:23 | Nuoroda

nu nesamone, kaip tau galejo ta ergo terapija isbraukt? nesurisu galus. gal netycai kokia kolegija ar univera esi baugus ir i nemokama pretendavai? tai tada mazdaug suprasciau. bet vis tiek ziuru

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:37:16 | Nuoroda
vycas722 rašė:

nu nesamone, kaip tau galejo ta ergo terapija isbraukt? nesurisu galus. gal netycai kokia kolegija ar univera esi baugus ir i nemokama pretendavai? tai tada mazdaug suprasciau. bet vis tiek ziuru

 tai kad ne,as tik mokykla baigiau.. :/ as noriu paskambint i univera ir suzinot kaip yra viskas,tik nezinau kam cia reiketu skambint del tokio dalyko? 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:55:26 | Nuoroda
jauniklis rašė:

nafik ta ergoterapija vapshe tau??? nieks nei kyshiu tiem ergoterapeutam nesha nei alga patogi :D aishku, darbas lengvas :DD bent jau su vyresniais.. sanatorijoj va gulejau.. tj buvo man uzrashe ja kjp procedura: ateinu budavo, praktikantem galva palinksiu ir einu toliau miegot, kol jos uzrashineja kad buvau atejes :))

o zinai,tu tiesa sakai,algos mazos,ir kysiu nulis:DDD nors gal cia tik Lietuvoj taip,uzsieny gal labiau vertinami yra tie visokie ergoterapeutai,seseles?

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:46:54 | Nuoroda

nezhinau kjp uzsieny nu bet kiek teko susidurt su ergoterapiautais tj tokios ir ishvados kjp sakei :) nieks cia su jais nesiskaito ir seip.. nuobodus darbas :) pvz kineziterapiautai(ar kaip ten rashosi) tj linksmiau gyvena, nes darbas netik su mazhais vaikais(kaip ergoterapiautam), tj ir paprikolina xebra normaliai ir seip, ishgert nevengia :)   krc i zmones panashesni :) o ergoterapiautu tj uz zmones nieks nelaiko :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:59:50 | Nuoroda
jauniklis rašė:

nezhinau kjp uzsieny nu bet kiek teko susidurt su ergoterapiautais tj tokios ir ishvados kjp sakei :) nieks cia su jais nesiskaito ir seip.. nuobodus darbas :) pvz kineziterapiautai(ar kaip ten rashosi) tj linksmiau gyvena, nes darbas netik su mazhais vaikais(kaip ergoterapiautam), tj ir paprikolina xebra normaliai ir seip, ishgert nevengia :)   krc i zmones panashesni :) o ergoterapiautu tj uz zmones nieks nelaiko :)

 O kuo tave laikyt po tokių pasisakymų?  Nu tikrai nebent jaunikliu  Jei nieko nenutuoki, tai geriau reikia patylėt, o ne skleisti klaidinančią informaciją.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:10:15 | Nuoroda

pataisyk jei klystu.

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:48:09 | Nuoroda

Teigti, jog tam tikras darbas yra nuobodus, nemalonus ar koks kitoks negalima, nes kiekvieno žmogaus nuomonė skiriasi, kas vienam atrodo nepriimtina, kitam gali būti netgi pomėgis. Pasak tavęs ergoterapeutai dirba tik su vaikais? Iš kur tokią informaciją trauki? Ergoterapeutas dirba su įvairaus amžiaus žmonėmis turinčiais tam tikrų negalių, sutrikimų. Apie tą išgėrimą... Tai kas negali išgert su chebra? Kuo skirsis ergoterapeutas nuo kineziterapeuto, mediko ar statybininko? Jis kaip ir visi gali būt kad ir didžiausias alkoholikas.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 22:35:32 | Nuoroda

o koks balas maziausias turetu but stojant i ergoterapija kmu? koks praeitais metais buwo? ta prasme i mokama..prasau parasykit man labai reikia,,,,,,,,,,

Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:46:55 | Nuoroda
FitasX rašė:

Teigti, jog tam tikras darbas yra nuobodus, nemalonus ar koks kitoks negalima, nes kiekvieno žmogaus nuomonė skiriasi, kas vienam atrodo nepriimtina, kitam gali būti netgi pomėgis. Pasak tavęs ergoterapeutai dirba tik su vaikais? Iš kur tokią informaciją trauki? Ergoterapeutas dirba su įvairaus amžiaus žmonėmis turinčiais tam tikrų negalių, sutrikimų. Apie tą išgėrimą... Tai kas negali išgert su chebra? Kuo skirsis ergoterapeutas nuo kineziterapeuto, mediko ar statybininko? Jis kaip ir visi gali būt kad ir didžiausias alkoholikas.

 matau kad nepastebejai, bet daviau suprast kad kalbu ish asmenines patirties(utenos reabilitacijos centras), todel kalbu apie darba su mazhais vaikais :) ir kalbu tai kas nieks ten su jais nesiskaito :) niekam tie ergoterapeutai neidomus :) dar kart sakau: nezhinau kaip kitur, bet kiek teko matyt tj tikrai nieko gero tokia specialybe :) aishku, nevisada materialine gerove ir savigarba svarbiausia :) kiekviena darba gali dirbt su uzsidegimu, pagal zmogu cia jau.. gali atsikelt ir sakyt : valio, pagaliau pirmadienis, eisiu ir ishmokysiu koki vaika padaryt sprikta ar apverst penkiu centu moneta. as cia po krashtutinumus vaikshtau zhinoma, neisizheiskit ir pagalvokit dar pries rinkdamiesi sia specialybe

 

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-16 02:06:26 | Nuoroda
jauniklis rašė:
FitasX rašė:

Teigti, jog tam tikras darbas yra nuobodus, nemalonus ar koks kitoks negalima, nes kiekvieno žmogaus nuomonė skiriasi, kas vienam atrodo nepriimtina, kitam gali būti netgi pomėgis. Pasak tavęs ergoterapeutai dirba tik su vaikais? Iš kur tokią informaciją trauki? Ergoterapeutas dirba su įvairaus amžiaus žmonėmis turinčiais tam tikrų negalių, sutrikimų. Apie tą išgėrimą... Tai kas negali išgert su chebra? Kuo skirsis ergoterapeutas nuo kineziterapeuto, mediko ar statybininko? Jis kaip ir visi gali būt kad ir didžiausias alkoholikas.

 matau kad nepastebejai, bet daviau suprast kad kalbu ish asmenines patirties(utenos reabilitacijos centras), todel kalbu apie darba su mazhais vaikais :) ir kalbu tai kas nieks ten su jais nesiskaito :) niekam tie ergoterapeutai neidomus :) dar kart sakau: nezhinau kaip kitur, bet kiek teko matyt tj tikrai nieko gero tokia specialybe :) aishku, nevisada materialine gerove ir savigarba svarbiausia :) kiekviena darba gali dirbt su uzsidegimu, pagal zmogu cia jau.. gali atsikelt ir sakyt : valio, pagaliau pirmadienis, eisiu ir ishmokysiu koki vaika padaryt sprikta ar apverst penkiu centu moneta. as cia po krashtutinumus vaikshtau zhinoma, neisizheiskit ir pagalvokit dar pries rinkdamiesi sia specialybe

 

 Na, tokia ir ta asmeninė patirtis, kai dirbęs nesi tokio darbo. Ir nuomonė tik ASMENINĖ. Bet nerimti čia argumentai, kad 'prasta chebra, nėr jiem su kuo išgert'. Kai tau bus keturiasdešimt nebegalvosi, akd kiekvieną pernkatdienį privaloma švęsti. Ir kiek žmogus turi draugų,tai čia jau nuo jo asmeninio gebėjimo bendraut priklauso.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 91
  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-16 02:09:42 | Nuoroda

ai krc, gerai :) studijuokit jus ta ergoterapija laimingai,bet jei pasbesit kad jum jau 40 o uzdirbat dar tuos pacius 800simtus prisiminkit shita tema:))

one love :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-16 02:19:22 | Nuoroda
jauniklis rašė:

ai krc, gerai :) studijuokit jus ta ergoterapija laimingai,bet jei pasbesit kad jum jau 40 o uzdirbat dar tuos pacius 800simtus prisiminkit shita tema:))

one love :)

 nestudijuoju aš jos, bet mielai susitikčiau išgert kavutės per savo keturiasdešimtmetį, paklausyčiau, kaip užsidirbai savo pirmą milijoną ir pan;) gaila neužmačiau ,kokias studijas rinksies jam uždirbti.. :(

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 91
  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą