žurnalistika/informologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:42:30 | Nuoroda

Kaip manot ar eitų su mano pažymiais į VU žurnalistiką arba informologiją ? Ir ar informologijoje nėra dėstoma matematika?

Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:45:44 | Nuoroda
Danakolas rašė:

Kaip manot ar eitų su mano pažymiais į VU žurnalistiką arba informologiją ? Ir ar informologijoje nėra dėstoma matematika?

  Ir ar tarkim jei stočiau į žurnalistiką (mokamą) nebūtų kokios nors konkursinio darbo?

Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:47:36 | Nuoroda

Kiek zinau truputi matamatikos yra. Pati norejau ten stoti, bet pasake, kad ten labai daug statistikos.

Ta prasme vaikstai i namus ir klausineju visokiu nesamoniu, o po to ten skaiciuoji kiek uz ar pries. Kazkas tokio..

o i mokama gal ir stotum, bandyk ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:48:35 | Nuoroda

Bet jei ten matkė yra, tai man ragai iš karto.. ;/

Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:49:34 | Nuoroda

jau man atrodo praziopsojai terminus zurnalistikos.. o jei ne, tj reikia rashyt ten darba kazkoky.

del informologijos.. tj pats uzrashiau ja pirmu numeriu bet znk, vyriuk, manau kad tau sunku bus istot ten jeigu ir istosi, tj pirmam semestre matematika yra destoma(nu zmones sake kad nesunkiai ishsilaiko, nors ir aukshtoji..):)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:49:58 | Nuoroda
Danakolas rašė:

Bet jei ten matkė yra, tai man ragai iš karto.. ;/

  Turbūt  manau ,kad teks koreguoti prašymą ir mest lauk informologiją, maniau ten matkės nereik, pasirodo...  Matkės niekad nesimokiau, nepatiko ir nebuvo noro, nieko joje nesuprantu, man visiški ragai būtų ;/

Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:51:12 | Nuoroda
elijana rašė:

Kiek zinau truputi matamatikos yra. Pati norejau ten stoti, bet pasake, kad ten labai daug statistikos.

Ta prasme vaikstai i namus ir klausineju visokiu nesamoniu, o po to ten skaiciuoji kiek uz ar pries. Kazkas tokio..

o i mokama gal ir stotum, bandyk ;)

 cia apie inofmalogija. O siaip as tau siulyciau rinktis vu- verslo informacijos vadyba. Ten nera matekos, bet daug informatikos.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:52:30 | Nuoroda

O tarkim VPU socialinė pedagogika (žurnalistikos atšaka). Nemanau ,kad ten kažkokį konkursinį darbą reikėjo/reiks rašyti.. hmm

O vat su informologija tai susivariau, nes kas liečia matkę, tai tik pinigus gerai skaičiuoju, o ten dar aukštoji... blecha jau vien nuo tos minties negera :D

Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:52:37 | Nuoroda

ne, tj tu matkes maziausiai bijok :D as pats 12toj klases nesimokiau jos :) pazhymi ishvede pagal 11ta klase :) tiesiog tavo balai labai mazhi o mokama vieta tik viena shiemet i kuria jau betkokiu atveju ir as ir dar du klasiokai pretenduojam:)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:54:58 | Nuoroda

o i socialine pedagogika tj ciuju gal ir istotum :) ir nera ten bajsu :D taciau tave pavers prota pisanciu robotu ir sugadinsi savo vaikus  busimus:)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:57:22 | Nuoroda
jauniklis rašė:

ne, tj tu matkes maziausiai bijok :D as pats 12toj klases nesimokiau jos :) pazhymi ishvede pagal 11ta klase :) tiesiog tavo balai labai mazhi o mokama vieta tik viena shiemet i kuria jau betkokiu atveju ir as ir dar du klasiokai pretenduojam:)

 Ne, na matai yra vienas skirtumas. Tu nesimokei tik 12 klasėj matkės, o aš nesimokiau visus 12 metų :D Na 4 metus pradinėj sudėtis, atimtis, daugybas gerai iškaliau :DDD visos mano matematiko žinios ties tuo ir užsibaigia, taip ,kad jei ten yra matkė... nepatemsiu, išmes ir nueis mano 4000 lt velniop...;/

Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:58:04 | Nuoroda
jauniklis rašė:

o i socialine pedagogika tj ciuju gal ir istotum :) ir nera ten bajsu :D taciau tave pavers prota pisanciu robotu ir sugadinsi savo vaikus  busimus:)

 ta prasme, ką turėjai omeny su paskutine mintim ? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 02:00:41 | Nuoroda

nu tu socialines pedagoges shulei neturejai? :) pas mus tj buvo :D taip plauna smegenis kad spaudzia net galva :D tj va, pasigimdysi vaikus, ir paversi noliferiais juos :)) nu cia juoko forma viskas :) socialinius pedagogus ten ishmoko plaut smegenis kaip reikiant :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-16 02:03:54 | Nuoroda

o seip tj as sakau tau, nebijok tos matiekos.. su sasviniais xebra kontrolinius daro :D

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-16 02:05:52 | Nuoroda

Na matai  žurnalistikos bakalauras, mokytojas, rodos taip diplome būtų parašyta.  į mokamas buvau užrašęs pirmu nr. informologiją, bet dabar galvoju atsisakyti, nes bus pzdc su matke ;/

Žinutė parašyta: 2009-07-16 02:06:30 | Nuoroda
jauniklis rašė:

o seip tj as sakau tau, nebijok tos matiekos.. su sasviniais xebra kontrolinius daro :D

 rimtas bajeris ? :D is kur zinai ? :D

Žinutė parašyta: 2009-07-16 02:11:23 | Nuoroda

turiu drauge, kuri shiemet baige, tj pasakojo :) ir seip, cia kiekvienoj temoj apie informologija kuris nors studijuojantis pasako taip :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-16 02:14:19 | Nuoroda
jauniklis rašė:

turiu drauge, kuri shiemet baige, tj pasakojo :) ir seip, cia kiekvienoj temoj apie informologija kuris nors studijuojantis pasako taip :)

 Tai kaip manai, praslysčiau  aš su ja, kai visiškai nieko, nu absoliučiai nieko nemoku matkėj ? :) Ir tai sakydamas nei kiek neperededu :)

Beje man dar užkliuvo -  Fizikinis pasaulio įvaizdis, Čia mokomas dalykas, bet kas tai ?

Žinutė parašyta: 2009-07-16 02:17:25 | Nuoroda

nezhinau kas tai :) pralyst tj manau visi pralystu, bet tu ar istotum klausymas :)) nu parashyk vistiek jeigu traukia bent kiek :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-16 02:23:18 | Nuoroda
jauniklis rašė:

nezhinau kas tai :) pralyst tj manau visi pralystu, bet tu ar istotum klausymas :)) nu parashyk vistiek jeigu traukia bent kiek :)

 na rašiau į mokamą vietą informologiją.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą