Svarbus klausimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-17 12:53:30 | Nuoroda

Kas zinote, ar dar galime rytoj koreguot prasyma ar sian jau paskutine diena? Ir kaip ta 30lt susimoket, kaip ir pildant prasymus, banke, o ptoo tik jom parodyt ar kazkaip paciam universitete? labai prasau atsakykit kas zinot. aciu

  • Istorija / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-07-17 13:12:34 | Nuoroda

nejaugi niekas nezinot? beje , prasyma pildziau ne internetu

  • Istorija / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-07-17 13:23:08 | Nuoroda
Rastaman rašė:

Kas zinote, ar dar galime rytoj koreguot prasyma ar sian jau paskutine diena? Ir kaip ta 30lt susimoket, kaip ir pildant prasymus, banke, o ptoo tik jom parodyt ar kazkaip paciam universitete? labai prasau atsakykit kas zinot. aciu

 Viskas yra internete iki kada galima prasymus koreguoti lmgtfy.com/?q=Svarbiausios+pri%C4%97mimo+vykdymo+datos+2009   o ta 30 Lt banke sumoket reikia ceki parodysi ir viskas :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-17 13:34:57 | Nuoroda

Iki rytojaus 15h gali koreguot, bet tūrėk omeny, kad kai kurie universitetai šeštadienį tik iki 13h dirbs, o kai kur ir eilė gali būti, tai stenkis ankščiau :)

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:00:00 | Nuoroda

Taciau dabar pagalvojau galbut neverta keisti? keisciau del to jog nenoriu i lzuu. mano pirmi prioritetai tokia:

vdu ekonomika vf

vu ekonomika vf

ktu ekonomika vf

LZUU ekonomika vf

o poto mokami...taciau sprendziant is mano apzymiu i nemokamus nelabai pretenduoju, tai jei negaunu krepselio tai ir i lzuu nera galimybes nemokama istot ar ne? Tuomet nelabai apsimoka ka keisti

  • Istorija / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:28:59 | Nuoroda
Rastaman rašė:

Taciau dabar pagalvojau galbut neverta keisti? keisciau del to jog nenoriu i lzuu. mano pirmi prioritetai tokia:

vdu ekonomika vf

vu ekonomika vf

ktu ekonomika vf

LZUU ekonomika vf

o poto mokami...taciau sprendziant is mano apzymiu i nemokamus nelabai pretenduoju, tai jei negaunu krepselio tai ir i lzuu nera galimybes nemokama istot ar ne? Tuomet nelabai apsimoka ka keisti

 kodel nera? yra :) juk i lzuu stoja zmones su zemesniais balais negu kitur (mano nuomone) :) taigi jei su savo rezultatais atsidursi tarp 3100 laiminguju, kurie gauna krepseli, tai tiesiog tu galbut nepapulsi i ktu del riboto vietu skaiciaus, taciau lzuu tau vietos atsiras.. :)

tikiuosi suprantamai paaiskinau :)

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:43:14 | Nuoroda

girdėjau, kad baigę lzuu ekonomiką paskui bankuose sėkmingai dirba. neverta jo nuvertinti.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:51:33 | Nuoroda

jei cia dedikuota man, as tikrai lzuu nenuvertinu, tiesiog, tai yra faktas, kad ten stoja maziau, o su didziausiais rezultatais renkasi vu, vgtu, ktu.. zinoma yra isimciu :)

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą