kas taikot i VDU teise stot?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:01:40 | Nuoroda

Visi kurie ruosiasi stoti cia parasykit savo bala ir kelintu nr bandysit istot i VDU teise 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:10:40 | Nuoroda

Nr 4 kb 19,62.. ilgai dar svarsčiau gal pertaisyt į 3 nr bet kažkaip taip ir nesusiruošiau... :)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:13:51 | Nuoroda
nuisance rašė:

Nr 4 kb 19,62.. ilgai dar svarsčiau gal pertaisyt į 3 nr bet kažkaip taip ir nesusiruošiau... :)

 o as nr 2 palikau :) bet mano balas tik 19.52 :) taip kad atsileku nuo taves ;p

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:19:32 | Nuoroda
zizzy rašė:
nuisance rašė:

Nr 4 kb 19,62.. ilgai dar svarsčiau gal pertaisyt į 3 nr bet kažkaip taip ir nesusiruošiau... :)

 o as nr 2 palikau :) bet mano balas tik 19.52 :) taip kad atsileku nuo taves ;p

Na aš dar neprarandu vilties ir į Vu teisę įstot :) manau ir tu neturėtum... tik aišku kai pasižiūri kiek prašymų į ją paduota tai nelabai gerai nuteikia bent mane.. :D bet gal kaip nors... ;)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:30:04 | Nuoroda
nuisance rašė:
zizzy rašė:
nuisance rašė:

Nr 4 kb 19,62.. ilgai dar svarsčiau gal pertaisyt į 3 nr bet kažkaip taip ir nesusiruošiau... :)

 o as nr 2 palikau :) bet mano balas tik 19.52 :) taip kad atsileku nuo taves ;p

Na aš dar neprarandu vilties ir į Vu teisę įstot :) manau ir tu neturėtum... tik aišku kai pasižiūri kiek prašymų į ją paduota tai nelabai gerai nuteikia bent mane.. :D bet gal kaip nors... ;)

 ne znok cia yra ne vilties praradimas bet realus poziuris ;D as i VU teise nebent galiu taikyt i m, bet nenoriu nes VDU duoda magistra taip pat kaip ir VU ir taikau i vf cia  ;D o tu tai dar gali pasispardyt del vf VU ;) ;p

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:33:25 | Nuoroda

Parašiau pirmu numeriu, KB 20,1 :)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:36:01 | Nuoroda

oh my god . o as dar galvojau ir tikiuosi kad neatsiras dar tokiu 76 zmoniu su tavo rezais stojanciu i VDU ;/ :D tada butu ne kas... ;p

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:38:54 | Nuoroda
zizzy rašė:
nuisance rašė:
zizzy rašė:
nuisance rašė:

Nr 4 kb 19,62.. ilgai dar svarsčiau gal pertaisyt į 3 nr bet kažkaip taip ir nesusiruošiau... :)

 o as nr 2 palikau :) bet mano balas tik 19.52 :) taip kad atsileku nuo taves ;p

Na aš dar neprarandu vilties ir į Vu teisę įstot :) manau ir tu neturėtum... tik aišku kai pasižiūri kiek prašymų į ją paduota tai nelabai gerai nuteikia bent mane.. :D bet gal kaip nors... ;)

 ne znok cia yra ne vilties praradimas bet realus poziuris ;D as i VU teise nebent galiu taikyt i m, bet nenoriu nes VDU duoda magistra taip pat kaip ir VU ir taikau i vf cia  ;D o tu tai dar gali pasispardyt del vf VU ;) ;p

 aišku kam mokėt pinigus jei kitur tą patį galima gaut nemokamai? ;P ir mano toks požiūris.. Na o viską pamatysim trečiadienį :) jau nebedaug beliko laukt...ir pagaliau nes jau nervina tas laukimas ir neaiškumas :)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:53:20 | Nuoroda

agam, pritariu tau :) mane irgi siuo metu nerimas kankina.. taip noretusi kad viskas greiciau isaisketu, nes nuo egzu pabaigos mes esam priversti vien tik laukti ilgai.. ;D 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 16:03:47 | Nuoroda
zizzy rašė:

agam, pritariu tau :) mane irgi siuo metu nerimas kankina.. taip noretusi kad viskas greiciau isaisketu, nes nuo egzu pabaigos mes esam priversti vien tik laukti ilgai.. ;D 

 Na man vien egzų rezultatų laukimas buvo gryna kančia :D ir baisu buvo laukt...o dabar kažkaip ramiau visko laukiu...jau kaip bus taip :) turbūt čia tyla prieš audrą man.. ;D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-19 16:18:19 | Nuoroda

haha, tyla pries audra ? ;D tavo rezai gan liux taip kad tai nenusisviecia ;P 

beje 3 nr MRU rasei? :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 16:41:29 | Nuoroda

nr. 2, Kb 19.64 lygtais.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-19 16:42:00 | Nuoroda
zizzy rašė:

haha, tyla pries audra ? ;D tavo rezai gan liux taip kad tai nenusisviecia ;P 

beje 3 nr MRU rasei? :) 

 nu o tau jau nenusišviečia? ;P 0,1 kb skiriasi tik mūsų ir čia neva labai didelis skirtumas  nea 3 nr rašiau Vdu politikos mokslus :) tad jei į Vu nepriims tada ar taip ar taip laukia manęs Kaunas :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-19 16:52:00 | Nuoroda

Mmm Kaunas.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-19 16:56:28 | Nuoroda
edita.va rašė:

Mmm Kaunas.:DD

 aga tas pats ir nepakartojamas... :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:00:36 | Nuoroda
nuisance rašė:
edita.va rašė:

Mmm Kaunas.:DD

 aga tas pats ir nepakartojamas... :D

 močiutė mane šiandien bandė ramint: 'ei pamiršk kad tas kaunas iš viso yra!': DD

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:05:44 | Nuoroda
edita.va rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:

Mmm Kaunas.:DD

 aga tas pats ir nepakartojamas... :D

 močiutė mane šiandien bandė ramint: 'ei pamiršk kad tas kaunas iš viso yra!': DD

 Geras nuraminimo būdas ;DDD na o šiaip ir tam Kaune juk neblogai :) nieko aš ten blogo per daug nematęs... tas pats kas visur tiesiog toks steriotipas susidaręs kad Kaune ten nežnia kas :) beto pamenu dar būdavo tokie stendai ant kurių užrašyta "Ir Kaune gyventi galima..." tai manau stendai juk neturėtų meluot ;DD

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:09:44 | Nuoroda
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:

Mmm Kaunas.:DD

 aga tas pats ir nepakartojamas... :D

 močiutė mane šiandien bandė ramint: 'ei pamiršk kad tas kaunas iš viso yra!': DD

 Geras nuraminimo būdas ;DDD na o šiaip ir tam Kaune juk neblogai :) nieko aš ten blogo per daug nematęs... tas pats kas visur tiesiog toks steriotipas susidaręs kad Kaune ten nežnia kas :) beto pamenu dar būdavo tokie stendai ant kurių užrašyta "Ir Kaune gyventi galima..." tai manau stendai juk neturėtų meluot ;DD

 o jeigu?:DD nu bet šiaip, nu jo, gyvent gal ir galima. o visai iš dalie (labai labai mažos) norėčiau, kad tektų apsigyvent kaune ir išbandyt tą visų išpeiktą miestą. ir gal net pabandyt įrodyt na kad kaunas puikus: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:15:43 | Nuoroda
edita.va rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:

Mmm Kaunas.:DD

 aga tas pats ir nepakartojamas... :D

 močiutė mane šiandien bandė ramint: 'ei pamiršk kad tas kaunas iš viso yra!': DD

 Geras nuraminimo būdas ;DDD na o šiaip ir tam Kaune juk neblogai :) nieko aš ten blogo per daug nematęs... tas pats kas visur tiesiog toks steriotipas susidaręs kad Kaune ten nežnia kas :) beto pamenu dar būdavo tokie stendai ant kurių užrašyta "Ir Kaune gyventi galima..." tai manau stendai juk neturėtų meluot ;DD

 o jeigu?:DD nu bet šiaip, nu jo, gyvent gal ir galima. o visai iš dalie (labai labai mažos) norėčiau, kad tektų apsigyvent kaune ir išbandyt tą visų išpeiktą miestą. ir gal net pabandyt įrodyt na kad kaunas puikus: DD

 Na pažiūrėsim kaip čia bus :D aš jau susiteikęs su betkokiu variantu tad kaip bus taip bus gerai :) tad jei ką galėsiu padėt tau įrodinėt ;DD

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:17:21 | Nuoroda
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:

Mmm Kaunas.:DD

 aga tas pats ir nepakartojamas... :D

 močiutė mane šiandien bandė ramint: 'ei pamiršk kad tas kaunas iš viso yra!': DD

 Geras nuraminimo būdas ;DDD na o šiaip ir tam Kaune juk neblogai :) nieko aš ten blogo per daug nematęs... tas pats kas visur tiesiog toks steriotipas susidaręs kad Kaune ten nežnia kas :) beto pamenu dar būdavo tokie stendai ant kurių užrašyta "Ir Kaune gyventi galima..." tai manau stendai juk neturėtų meluot ;DD

 o jeigu?:DD nu bet šiaip, nu jo, gyvent gal ir galima. o visai iš dalie (labai labai mažos) norėčiau, kad tektų apsigyvent kaune ir išbandyt tą visų išpeiktą miestą. ir gal net pabandyt įrodyt na kad kaunas puikus: DD

 Na pažiūrėsim kaip čia bus :D aš jau susiteikęs su betkokiu variantu tad kaip bus taip bus gerai :) tad jei ką galėsiu padėt tau įrodinėt ;DD

 padėt įrodinėjant arba paguost skaudžiai nusiviliant.:D na aš tai dar neprarandu vilties dėl vu. nu blem, tegu pabando manęs nepriimt.:DD

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą