kas taikot i VDU teise stot?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:21:05 | Nuoroda
edita.va rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:

Mmm Kaunas.:DD

 aga tas pats ir nepakartojamas... :D

 močiutė mane šiandien bandė ramint: 'ei pamiršk kad tas kaunas iš viso yra!': DD

 Geras nuraminimo būdas ;DDD na o šiaip ir tam Kaune juk neblogai :) nieko aš ten blogo per daug nematęs... tas pats kas visur tiesiog toks steriotipas susidaręs kad Kaune ten nežnia kas :) beto pamenu dar būdavo tokie stendai ant kurių užrašyta "Ir Kaune gyventi galima..." tai manau stendai juk neturėtų meluot ;DD

 o jeigu?:DD nu bet šiaip, nu jo, gyvent gal ir galima. o visai iš dalie (labai labai mažos) norėčiau, kad tektų apsigyvent kaune ir išbandyt tą visų išpeiktą miestą. ir gal net pabandyt įrodyt na kad kaunas puikus: DD

 Na pažiūrėsim kaip čia bus :D aš jau susiteikęs su betkokiu variantu tad kaip bus taip bus gerai :) tad jei ką galėsiu padėt tau įrodinėt ;DD

 padėt įrodinėjant arba paguost skaudžiai nusiviliant.:D na aš tai dar neprarandu vilties dėl vu. nu blem, tegu pabando manęs nepriimt.:DD

 na ir toks variantas galimas ;D aš ir dar neprarandu :) tad ir tikėkimės kad viskas bus gerai :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:25:43 | Nuoroda

aš jau pradedu galvot taip kad jau esu įstojus, kad va kaip su draugėm važiuosim dokų priduot, ką nuveiksim vilniuj ir panašiai.:D tikiuosi neteks nusivilt.: D o šiaip pagal vieną filosofinę knygą su kuria mano nuoboduliui man teko susidurt rašoma kad jeigu kažko labai labai nori, tai reikia galvot, kad tu tai jau turi na ir elgtis taip kad nu jau viskas ko nori yra tavo nu ir tai padidina tikimybę kad taip ir bus. nu tipo taip galvot geriau nei kad galvot kad nieko ko nori negausi, šiuo atveju, kad neįstosi ten kur nori.: ) va. tai ir aš bandau būt optimiste, nors gyvenime esu pakankama pesimistė.: ))

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:34:34 | Nuoroda

Na visai nebloga logika :) gal ir veiksminga...nes aš dabar galvoju tik kaip reikės važiuot į Kauną ten registruot ir pan tai taip ir prisišnekėsiu sau matyt :D reikia perprogramuot mąstymą ir mąstyt kad aš jau Vilniuj :D beja į filosofiją galėjai stot :) tau tiktų manau :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:46:48 | Nuoroda
nuisance rašė:

Na visai nebloga logika :) gal ir veiksminga...nes aš dabar galvoju tik kaip reikės važiuot į Kauną ten registruot ir pan tai taip ir prisišnekėsiu sau matyt :D reikia perprogramuot mąstymą ir mąstyt kad aš jau Vilniuj :D beja į filosofiją galėjai stot :) tau tiktų manau :D

 uoj ne ne ne.:D man reikia konors tikslesnio, o filosofija man kažkodėl asocijuojasi su tam tikru plaukiojimu ir neapibrėžtumu.:D o tai ne man.:D man reikia taisyklių. kurias būtų galima apeiti.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:50:52 | Nuoroda
edita.va rašė:
nuisance rašė:

Na visai nebloga logika :) gal ir veiksminga...nes aš dabar galvoju tik kaip reikės važiuot į Kauną ten registruot ir pan tai taip ir prisišnekėsiu sau matyt :D reikia perprogramuot mąstymą ir mąstyt kad aš jau Vilniuj :D beja į filosofiją galėjai stot :) tau tiktų manau :D

 uoj ne ne ne.:D man reikia konors tikslesnio, o filosofija man kažkodėl asocijuojasi su tam tikru plaukiojimu ir neapibrėžtumu.:D o tai ne man.:D man reikia taisyklių. kurias būtų galima apeiti.:D

 A mat kaip :D na tada tau teisė tikrai pats tas :) nes čia manau vien apibrėžtumas ir jokio plaukiojimo :D kodeksai jau kokie yra tokie ir jų nei kitaip interpretuosi nei kažkaip pakeisi :DD

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:57:49 | Nuoroda

kiek mazai teisininku arba visi kur nors isvyke siuo metu ;D net LZUU uzejau daugiau ten kas reiskiasi ;DD aisku as tolerantiska bet juokinga vistiek pasidare kai paskaitai jog zmogus su 8-9 max proc. tikisi gaut vf :DDD  

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:00:24 | Nuoroda
nuisance rašė:
 

 A mat kaip :D na tada tau teisė tikrai pats tas :) nes čia manau vien apibrėžtumas ir jokio plaukiojimo :D kodeksai jau kokie yra tokie ir jų nei kitaip interpretuosi nei kažkaip pakeisi :DD

 Kaip tik atvirkščiai :) Žie:

Įdomiausia tai, kad daugeliu atvejų (pvz., Teises teorijoje) susidursite su tokiais klausimais, į kuriuos nėra teisingo atsakymo (tiksliau, nėra neteisingo atsakymo, jeigu sugebėsite tinkamai tai pagrįsti). Taigi, pakliūnate į sferą, kur fantazijai (žinoma, nenukrypstant nuo logikos, realybės ir pan.) ribų nėra.

Čia ištrauka iš "Universitetas su Oranžiniu" ;)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:11:41 | Nuoroda

Užrašiau pirmu numeriu. KB 16.06.  Gal į M papulsiu. GAL. O šiaip, nesigasdinkit visi, nes kiek pastebėjau, tai čia pagrinde reiškiasi tik tie, kas gerai egzus išleikė. Savaime aišku, kad jie labiau suinterasuoti :]

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:11:42 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
nuisance rašė:
 

 A mat kaip :D na tada tau teisė tikrai pats tas :) nes čia manau vien apibrėžtumas ir jokio plaukiojimo :D kodeksai jau kokie yra tokie ir jų nei kitaip interpretuosi nei kažkaip pakeisi :DD

 Kaip tik atvirkščiai :) Žie:

Įdomiausia tai, kad daugeliu atvejų (pvz., Teises teorijoje) susidursite su tokiais klausimais, į kuriuos nėra teisingo atsakymo (tiksliau, nėra neteisingo atsakymo, jeigu sugebėsite tinkamai tai pagrįsti). Taigi, pakliūnate į sferą, kur fantazijai (žinoma, nenukrypstant nuo logikos, realybės ir pan.) ribų nėra.

Čia ištrauka iš "Universitetas su Oranžiniu" ;)

 Na gal ir tiesa :) bet vistiek sunkiai įsivaizduoju kad ten gali reikėt fantazijos labai :) pagrindas manau yra mokėjimas surast reikiamą informaciją ir ja naudojantis mokėti pagrįsti savo teiginius o ne kažką savito išmąstyt :)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:19:25 | Nuoroda
nuisance rašė:
Kaffeeklatch rašė:
nuisance rašė:
 

 A mat kaip :D na tada tau teisė tikrai pats tas :) nes čia manau vien apibrėžtumas ir jokio plaukiojimo :D kodeksai jau kokie yra tokie ir jų nei kitaip interpretuosi nei kažkaip pakeisi :DD

 Kaip tik atvirkščiai :) Žie:

Įdomiausia tai, kad daugeliu atvejų (pvz., Teises teorijoje) susidursite su tokiais klausimais, į kuriuos nėra teisingo atsakymo (tiksliau, nėra neteisingo atsakymo, jeigu sugebėsite tinkamai tai pagrįsti). Taigi, pakliūnate į sferą, kur fantazijai (žinoma, nenukrypstant nuo logikos, realybės ir pan.) ribų nėra.

Čia ištrauka iš "Universitetas su Oranžiniu" ;)

 Na gal ir tiesa :) bet vistiek sunkiai įsivaizduoju kad ten gali reikėt fantazijos labai :) pagrindas manau yra mokėjimas surast reikiamą informaciją ir ja naudojantis mokėti pagrįsti savo teiginius o ne kažką savito išmąstyt :)

Aha, teisininkas visada teisus, tik tiesa kartais keičiasi (priklausomai nuo fantazijos) :D

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:20:23 | Nuoroda

Nr. 2 19.6

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:40:31 | Nuoroda
DonVytautas rašė:

Nr. 2 19.6

 O pirmu Nr VU teise?

Pas mane irgi antru nr po VDU vf politikos eina teise vf. Cia jei netyciom netilpciau su savo krepseliu i VDU vf limita.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:45:09 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
DonVytautas rašė:

Nr. 2 19.6

 O pirmu Nr VU teise?

Pas mane irgi antru nr po VDU vf politikos eina teise vf. Cia jei netyciom netilpciau su savo krepseliu i VDU vf limita.

 Ne, kam man trenktis i sostine, kai Kaune gyvenu  Pirmu KTU ekonomika, bet jau 19.16KB . O is kur toks uztikrintas, kad vf gausi?  Aisku, realiai turetum gaut

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-19 22:12:52 | Nuoroda

as irgi noreciau but uztikrinta kad gausiu krepseli, tada butu lengviau prognozuot ar pavyktu istot i teise ;~ 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 12:03:47 | Nuoroda
zizzy rašė:

as irgi noreciau but uztikrinta kad gausiu krepseli, tada butu lengviau prognozuot ar pavyktu istot i teise ;~ 

 Gausi, nesijaudink

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-20 12:08:53 | Nuoroda

18,58 KB, rašiau 3 nr. vf, ir 12 nr. m,  kadangi abejoju ar gausiu krepšelį, tai bent į mokamą papult turėčiau manau.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 17:41:47 | Nuoroda
zizzy rašė:

kiek mazai teisininku arba visi kur nors isvyke siuo metu ;D net LZUU uzejau daugiau ten kas reiskiasi ;DD aisku as tolerantiska bet juokinga vistiek pasidare kai paskaitai jog zmogus su 8-9 max proc. tikisi gaut vf :DDD  

 va čia tai pavaro.: DD nu praeitais metais kai buvo kitokia sistema tai su tokiais balais buvo galimybė į LŽUU įstot į nemokamą, bet šiemet, pagal naują sistemą tai jokių šansų.: ) bet tai pagalvojus tai kiek žinau į LŽuu stojama su pakankamai žemais balais, o tai reiškia kad mažai iš ten stojančiųjų gaus krepšelius, tai kiti arba ims paskolas kad studijuotų LŽUU (absurdas) arba supratę, kad su kb8-9 negaus krepšelio, tiesiog mes studijas ir tada toki universitetai kaip LŽUU palinks link bankroto? čia tik mano toki pamąstymai.: ))

Žinutė parašyta: 2009-07-20 17:42:59 | Nuoroda
zizzy rašė:

as irgi noreciau but uztikrinta kad gausiu krepseli, tada butu lengviau prognozuot ar pavyktu istot i teise ;~ 

 kažkokiuose lozunginiuose reformos pristatymuose buvo nurodyta kad krepšelio gavimo riba bus kiek mažiau nei 18 kb.: ) na bet kažkaip man nesitiki kad taip.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-20 17:56:09 | Nuoroda
edita.va rašė:
zizzy rašė:

as irgi noreciau but uztikrinta kad gausiu krepseli, tada butu lengviau prognozuot ar pavyktu istot i teise ;~ 

 kažkokiuose lozunginiuose reformos pristatymuose buvo nurodyta kad krepšelio gavimo riba bus kiek mažiau nei 18 kb.: ) na bet kažkaip man nesitiki kad taip.: )

 1 prie kb primesk ir jau realiau bus

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-20 18:08:29 | Nuoroda
DonVytautas rašė:
edita.va rašė:
zizzy rašė:

as irgi noreciau but uztikrinta kad gausiu krepseli, tada butu lengviau prognozuot ar pavyktu istot i teise ;~ 

 kažkokiuose lozunginiuose reformos pristatymuose buvo nurodyta kad krepšelio gavimo riba bus kiek mažiau nei 18 kb.: ) na bet kažkaip man nesitiki kad taip.: )

 1 prie kb primesk ir jau realiau bus

 nu tai aš taip ir galvojau kad nu nuo kokių 19 kb pradės duot, o ten rašo kad gal 17,74 ar kažkas panašaus.:DD

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą