apeliacija dėl KB RYTOJ!! Maldauju PADĖKIT!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:30:00 | Nuoroda
Muuuu rašė:
La_loba rašė:

Gal panaudosi ta graiku kalba, sakai... Bet bukim realistai, biski is pirmo zvilgsnio nelabai perpektyviai skambanti specialybe...

 Perspektyva priklauso  nuo žmogaus :) Norėsi - sugalvosi kaip ją realizuoti. :) Gide gal eisi dirbti, mokytoja, o gal išvažiuosi į užsienį ir tapsi kokia graikų literatūrologe, vertėja, tos kalbos tyrėja? Dabar nesakyk ne, nes nežinai kaip bus po keleto metų :)

As pagal charakteri tikrai negaleciau dirbt mokytoja ar gide... Verteja kazkaip beprasmiska...

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:31:45 | Nuoroda

Bet kitavertus ir su ispanu tas pats... Ai, magistra pasiimsiu kokia vadyba, komunikacijas ar pan.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:31:53 | Nuoroda
La_loba rašė:

3. psichologija VU

4. psichologija MRU

5. psichologija MRU vakarais

Bet i graiku tik 16 prasymu pirmu numeriu. Tai stopudovai istosiu i ta graiku, nebent ispanes busimos taip netures to pazymio daug...

Nu su ta graiku tai tik i Graikija baiges vaziuok... Nei mokosi ja zmones Lietuvoj, raidynas sunkus, bet vis delto VU... Ai, nzn... As svajoju i uzsieni vaziuot gyvenime, kad ir ta pacia psichologija studijuot, bu jos padetim Lietuvoj ziauriai nusivyliau...

 

 O koks tavo balas į graikų? jei toks pat, kaip ir į ispanų, tai labiausiai tikėtina, kad įstosi į psichologiją..

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:35:12 | Nuoroda

 man irgi atrodo bus psichologija vu :) 

o graikija salis super, uztektu ten tik nuvaziuot ir but 

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:42:19 | Nuoroda

Blemba,o man vietoj KB15.24 įvesta 22.64 čia džiaugtis tokia klaida ar nlb?;D nes čia net maximumą viršija;D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:43:49 | Nuoroda
Totoja rašė:
La_loba rašė:

3. psichologija VU

4. psichologija MRU

5. psichologija MRU vakarais

Bet i graiku tik 16 prasymu pirmu numeriu. Tai stopudovai istosiu i ta graiku, nebent ispanes busimos taip netures to pazymio daug...

Nu su ta graiku tai tik i Graikija baiges vaziuok... Nei mokosi ja zmones Lietuvoj, raidynas sunkus, bet vis delto VU... Ai, nzn... As svajoju i uzsieni vaziuot gyvenime, kad ir ta pacia psichologija studijuot, bu jos padetim Lietuvoj ziauriai nusivyliau...

 

 O koks tavo balas į graikų? jei toks pat, kaip ir į ispanų, tai labiausiai tikėtina, kad įstosi į psichologiją..

 Cia tai butu likimo ironija... Nuo psichologijos begau, cia lb ilga istorija... As 2008 baigiau, i medicina stojau, nes psichologija nusivyliau. Medicinoj akademines emiau, bu sunku buvo, kalti nepripratus ir so on... Bet nusprendziau, kad ji turbut ne man... Db stot i kalbas noriu su perspektyva  vaziuot i uzsieni gal...

I graikus balas tas pats Bet ten zmones taip nesigruda ir balai turbut mazesni... Beje, gal kvotas graiku kalbos VU zinot? I ispanus tai 18 vf, 2 m

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:44:56 | Nuoroda
wūdnė rašė:

Blemba,o man vietoj KB15.24 įvesta 22.64 čia džiaugtis tokia klaida ar nlb?;D nes čia net maximumą viršija;D

 Jeigu tu stoji i ispanu, tai tau chana nuo manes

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:48:46 | Nuoroda

Graikų 16 vf ir 2 m :)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:51:46 | Nuoroda

Ahh,poto jau įstojus pastebės klaidą,ir dar išmes netyčia;D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:03:11 | Nuoroda

Sveiki. Man irgi tokia problema nutiko  paziurejau savo KB noriu stoti is anglu filologija ir ispanu kalba SU. Tai galvojau kad ir man uzskaitys lietuviu kalbos metini paz. As dar netgi kreipiausi pagalbos i si universiteta ir man atsake kad uzskaitys nu va ir neuzskaite. Mano KB buvo 18.86, nu o dabar tik 17.06. I vf vieta jau sansu kaip ir nebera.

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:06:22 | Nuoroda
Muuuu rašė:
wūdnė rašė:

Ahh,poto jau įstojus pastebės klaidą,ir dar išmes netyčia;D

 Tikrai ne. Nu kas jau ten skaičiuos iš naujo tavo balą, tikrins, išmesdinės.. Jeigu visiem iš eilės girsies, tai taip ir bus :D Kas nors neapsikentęs pasiskųs ir šakės tau tada :D O šiaip esi tikra, kad tavo balas toks nepelnytai? :o

 Tikrai tikrai,nes su egzaminais man nekaip pasisekė,tai vat ir svarbiausia,kad tik humanitarinis pakilo,o pirmose vietose socialiniai dalykai,tai į juos labiau norėčiau įstot;D Suprantu jei nedaug būtų pakilę,o dabar nėr iš ko kilt. nes egzai LT,VBE 84, ISTORIJA,VBE 25,ANGLŲ MBE 7,ir antros kalbos metinis italų kalba 9, nesigauna akivaizdžiai toks didelis;D o ir olimpiaduose nedalyvavau;D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:16:34 | Nuoroda

Nene,rašiau Vilniaus kolegiją,ir tikrai nebaigiau profesinės mokyklos;D nu tada sėdėsiu tiesiog,ir nebesigirsiu;D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:19:02 | Nuoroda
wūdnė rašė:
Muuuu rašė:
wūdnė rašė:

Ahh,poto jau įstojus pastebės klaidą,ir dar išmes netyčia;D

 Tikrai ne. Nu kas jau ten skaičiuos iš naujo tavo balą, tikrins, išmesdinės.. Jeigu visiem iš eilės girsies, tai taip ir bus :D Kas nors neapsikentęs pasiskųs ir šakės tau tada :D O šiaip esi tikra, kad tavo balas toks nepelnytai? :o

 Tikrai tikrai,nes su egzaminais man nekaip pasisekė,tai vat ir svarbiausia,kad tik humanitarinis pakilo,o pirmose vietose socialiniai dalykai,tai į juos labiau norėčiau įstot;D Suprantu jei nedaug būtų pakilę,o dabar nėr iš ko kilt. nes egzai LT,VBE 84, ISTORIJA,VBE 25,ANGLŲ MBE 7,ir antros kalbos metinis italų kalba 9, nesigauna akivaizdžiai toks didelis;D o ir olimpiaduose nedalyvavau;D

 Kokioj cia sulioj italu yra antra kalba?

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:25:37 | Nuoroda

Stojant į gestų kalbą nereikalauja ANTROS KALBOS,,o reikalauja KITOS UŽSIENIO KALBOS. ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:26:14 | Nuoroda
wūdnė rašė:

Blemba,o man vietoj KB15.24 įvesta 22.64 čia džiaugtis tokia klaida ar nlb?;D nes čia net maximumą viršija;D

 as turbut sapnuoju, negali taip but!  ne taip cia kazkas, bet kokiu atveju, sveikinu!!!

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:26:27 | Nuoroda

Pati rašydama susimoviau,atleiskit ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:27:48 | Nuoroda
7ture rašė:
wūdnė rašė:

Blemba,o man vietoj KB15.24 įvesta 22.64 čia džiaugtis tokia klaida ar nlb?;D nes čia net maximumą viršija;D

 as turbut sapnuoju, negali taip but!  ne taip cia kazkas, bet kokiu atveju, sveikinu!!!

 Čia bet kokiu atveju tikria kažkas yra ne taip;D Tik sakau,gaila kad pas mane tie humanitariniai mokslai visai ne pirmi saraše;D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:34:07 | Nuoroda

 na nzn, ne  taip suvede i kompa tavo rezultatus gal.. o po to blogai patikrino kiti.. 

nzn! snd daug saug visko isgeriau, sapnuoju gal  tikrai

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:36:38 | Nuoroda
Muuuu rašė:
7ture rašė:

 na nzn, ne  taip suvede i kompa tavo rezultatus gal.. o po to blogai patikrino kiti.. 

nzn! snd daug saug visko isgeriau, sapnuoju gal  tikrai

 Ta prasme? Šventei kažką? :)

 Gal nuo nervų?.. (think)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:49:39 | Nuoroda

zeba, nuėjau miegot, ir nebeužmiegu per visas mintis apie trečiadienį, o dar tik pirmadienis (ble), tobulas gyvenimas, tai ką man veikt šiąnakt? o ką kitąnakt? stogais vaikščiot?

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą