Dokumentai bendrabučiui
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:26:53 | Nuoroda

Kokių reikia dokumentų norint gaut bendrabutį? Žinau dėl pažymų apie šeimos sudėtį, pajamas, ko dar?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:08:01 | Nuoroda

Žiūrint kur įstosi,bet man dar reikėjo iš sodros,kad niekur nedirbau, ir pažymos,kad sesė mokos

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:42:16 | Nuoroda

Kilo klausimas. O pažymos dėl šeimos sudėties reikia kreiptis į Gyventoju registro tarnyba Vilniuje, ar savo savivaldybę ?

Savivaldybėje išduoda tik pažyma asmenų kurie gyvena kartu tavo deklaruotoje vietoje. Kaip suprantu šitas popierelis netinka.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:54:06 | Nuoroda

Turiu ir aš klausimą. Ar toj pažymoj apie šeimos pajamas būtina parašyti konkretų universitetą, į kurį įstojai, ar tik užtenka paminėti, kad pažyma skirta aukštajai mokyklai?

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-21 14:14:14 | Nuoroda
Manyme rašė:

Turiu ir aš klausimą. Ar toj pažymoj apie šeimos pajamas būtina parašyti konkretų universitetą, į kurį įstojai, ar tik užtenka paminėti, kad pažyma skirta aukštajai mokyklai?

 Aš kaip tik šiandien buvau savivaldybėje, sakė, turi parašyti konkretų mokyklos pavadinimą, tad eisiu ketvirtad., kai jau tiksliai žinosiu

Žinutė parašyta: 2009-07-21 14:32:56 | Nuoroda

Aišku :) Dėkui tuomet ;D

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-21 15:03:06 | Nuoroda
Muuuu rašė:

O jau MRU tokių dalykų kaip šeimos sudėtis, gyv.vietos deklaracija ir pan., pasirodo reikalauja! :o Žodžiu, įdomiai.

Beje, tokia tema jau kažkur buvo su daugiau informacijos. Einu linko ieškoti. :)

 Na nereikalauja, tiesiog jie rašo taip: "Norint gauti vietą Studentų namuose, reikia kreiptis į fakultetų dekanatus arba į priėmimo komisiją, pateikiant prašymą ir dokumentus, įrodančius aplinkybių egzistavimą, kuriomis grindžiamas studento prašymas...", taigie kiek suprantu jei tų papildomų aplinkybių nėra, nereikalingi ir jas įrodantys dokumentai.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 15:04:57 | Nuoroda

o jei mano mama dirba pagal verslo liudijima, o ten neimanoma issiimti 3 men pazyma apie pajamas, tik praeitu metu deklaracija, ka tada daryt ? niekur nerandu info :(

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-07-21 15:14:45 | Nuoroda
AdamasKGr rašė:

Kilo klausimas. O pažymos dėl šeimos sudėties reikia kreiptis į Gyventoju registro tarnyba Vilniuje, ar savo savivaldybę ?

Savivaldybėje išduoda tik pažyma asmenų kurie gyvena kartu tavo deklaruotoje vietoje. Kaip suprantu šitas popierelis netinka.

 Pažymą dėl šeimos sudėties turi išsiimti seniūnijoje :)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-21 15:24:27 | Nuoroda

Seniūnijos egzistuoja rajone, arba didesniuose miestuose pvz. Vilnius, Kaunas.
Šiaip ar taip variantas jau patikrintas. Atsimušiau į tą pačia kliūtį. Viskas ką galėjo man pasiūlyti, tai deklaracija.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 15:34:26 | Nuoroda
AdamasKGr rašė:

Seniūnijos egzistuoja rajone, arba didesniuose miestuose pvz. Vilnius, Kaunas.
Šiaip ar taip variantas jau patikrintas. Atsimušiau į tą pačia kliūtį. Viskas ką galėjo man pasiūlyti, tai deklaracija.

 Kur tu gyveni? Bet kuriuo atveju gali nueit (nuvažiuot) į artimiausią seniūniją. VU saite rašė, kad pažymas apie šeimos sudėtį išduoda tik seniūnijos. Jei labai reiks, nuvažiuosi ir išsiimsi

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-21 15:45:05 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Žodžiu reikalas man čia kažkoks neaiškus: kas čia per  - klausk.vu.lt/component/jooanswers/details/kada-reik--t---pristatyti-t--v---sutikimus-d--l-kambario-draug--_594 

 Kaip įdomiai ;D Kiek teko girdėt, sutikimo reikia tik tuo atveju, jei su vaikinu ketini apsigyvent

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-21 16:22:28 | Nuoroda

Nu as kaip suprantu, tai cia prasymas aplamai jei nori vienam kambary su kazkuo konkreciai gyvent. Tipo, kad neisskirtu ;) Tik nelabai suprantu kuo tai pades, nes bendrikai ten savo tvarka turi ir meto kaip nori dazniausiai... 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-21 19:29:53 | Nuoroda

kai veži dokumentus, tavęs paklausia ar nori gyventi su kokiu draugu ar drauge... jie atsižvelgia į tavo norus

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą