2009m. VGTU inofmracinių technologijų paslaugų valdymas.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 16:32:22 | Nuoroda

Ieškau būsimų bendrakursių. Ar kas atsilieps? ;)

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-07-22 16:38:57 | Nuoroda

as as :P

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:33:09 | Nuoroda

Belekiek istojo :D

Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:34:21 | Nuoroda

istojau ir as cia

Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:38:37 | Nuoroda

Jooo.. Laikom fronta. Mūsų mažuma. ;)) Bet gal draugausim, a? :D

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:28:19 | Nuoroda

Ei, zmones, atsigaukit. :D

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:38:45 | Nuoroda

Nemaciau sios temos pasirodo cia jusu ir daugiau jau yra ;D tai 5 jei gerai suskaiciavau ;D

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 5
  • Matematika / VBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 26
Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:39:13 | Nuoroda

pasirodo ne 4 esam :D

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 5
  • Matematika / VBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 26
Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:57:24 | Nuoroda

Dar mano klasiokas yra. :D Tai net 5 esam :D

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:15:45 | Nuoroda

6 mano klasiokas irgi ten pat istojo :D

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 5
  • Matematika / VBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 26
Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:45:02 | Nuoroda

as ir as ir cia :D blem jauciu busiu biski ne cia papuoles ;]]]

Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:46:49 | Nuoroda

na as istojau i sia specialybe, bet mokama

Žinutė parašyta: 2009-07-23 15:13:07 | Nuoroda

Kitu programas ar suprogramuotas paslaugas valdyti gal ir moku ;D bet pats programuoti nemoku man idomu kaip cia bus dabar yra cia stipriu programuotoju??? Ar ten paruos nuo 0 kurie nlb gaudos dar tame programavime ?

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 5
  • Matematika / VBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 26
Žinutė parašyta: 2009-07-23 15:18:43 | Nuoroda
DJManas rašė:

Kitu programas ar suprogramuotas paslaugas valdyti gal ir moku ;D bet pats programuoti nemoku man idomu kaip cia bus dabar yra cia stipriu programuotoju??? Ar ten paruos nuo 0 kurie nlb gaudos dar tame programavime ?

 Na tai aišku, kad paruoš. Nors šioje spec. man rodos programavimo neperdaugiausia bus, sprendžant iš studijų pavadinimo "paslaugų valdymas".

Žinutė parašyta: 2009-07-23 15:21:17 | Nuoroda

1 semestras tai nieko nesiskiria nuo Inzinerines informatikos. O ten tai tikrai grynas programavimas o ziurint i visas studijas tai paslaugu valdyme programavimo irgi netruksta ir toliau bus netgi JAVA ko nera Inzinerineje informatikoje.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 5
  • Matematika / VBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 26
Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:44:35 | Nuoroda
daz iz gud rašė:

as ir as ir cia :D blem jauciu busiu biski ne cia papuoles ;]]]

 Man panasu, kad ir as cia ne visai ten papuolus busiu. :D Kolkas vienintele mergina. Hm...

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:50:07 | Nuoroda
*Ingri* rašė:
daz iz gud rašė:

as ir as ir cia :D blem jauciu busiu biski ne cia papuoles ;]]]

 Man panasu, kad ir as cia ne visai ten papuolus busiu. :D Kolkas vienintele mergina. H

YES, galvojau nei vienos panos cia nebus pas mus :D nu bet va saunu, nors viena kolkas.. tikekimes daugiau, o jei tu jaudinies tik del to kad tu viena mergina, tai manau turetum dziaugtis, tu bent isivaizduoji kiek vyru bus? rojus tau :D na o va as tai tyskes ant tu visu programavimu, tai man baisu del jos biski, bet tikiuosi kad nuo 0 prades mokinti, tada prasisuksiu kaip nors.. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:54:19 | Nuoroda
daz iz gud rašė:
*Ingri* rašė:
daz iz gud rašė:

as ir as ir cia :D blem jauciu busiu biski ne cia papuoles ;]]]

 Man panasu, kad ir as cia ne visai ten papuolus busiu. :D Kolkas vienintele mergina. H

YES, galvojau nei vienos panos cia nebus pas mus :D nu bet va saunu, nors viena kolkas.. tikekimes daugiau, o jei tu jaudinies tik del to kad tu viena mergina, tai manau turetum dziaugtis, tu bent isivaizduoji kiek vyru bus? rojus tau :D na o va as tai tyskes ant tu visu programavimu, tai man baisu del jos biski, bet tikiuosi kad nuo 0 prades mokinti, tada prasisuksiu kaip nors.. :D

 Nu zinai, vistiek kazkaip jaukiau butu, jei nebuciau viena. ;) Vienas antrakursis sake, kad buvo pas juos vienoj grupej 5 panos, o kitoj ar tai 2 ar tai 3. :D Aisku faina, kad vaikinu daug.. Ir siaip as su jais gana gerai sutariu, bet nu blyn. Su kuo reiks apkalbinet vaikinus? :DD Juokauju zinoma. Patikek, man irgi su programavimu nekas.. Nieko nemoku.. Isvis bijau. Velniskai bijau. Bet svarbu istojau.... :) reiks stengtis. Tikiuosi jus, vaikinai, mylesit mane ir padesit. :D Vat taip. :D

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:04:10 | Nuoroda
*Ingri* rašė:
daz iz gud rašė:
*Ingri* rašė:
daz iz gud rašė:

as ir as ir cia :D blem jauciu busiu biski ne cia papuoles ;]]]

 Man panasu, kad ir as cia ne visai ten papuolus busiu. :D Kolkas vienintele mergina. H

YES, galvojau nei vienos panos cia nebus pas mus :D nu bet va saunu, nors viena kolkas.. tikekimes daugiau, o jei tu jaudinies tik del to kad tu viena mergina, tai manau turetum dziaugtis, tu bent isivaizduoji kiek vyru bus? rojus tau :D na o va as tai tyskes ant tu visu programavimu, tai man baisu del jos biski, bet tikiuosi kad nuo 0 prades mokinti, tada prasisuksiu kaip nors.. :D

 Nu zinai, vistiek kazkaip jaukiau butu, jei nebuciau viena. ;) Vienas antrakursis sake, kad buvo pas juos vienoj grupej 5 panos, o kitoj ar tai 2 ar tai 3. :D Aisku faina, kad vaikinu daug.. Ir siaip as su jais gana gerai sutariu, bet nu blyn. Su kuo reiks apkalbinet vaikinus? :DD Juokauju zinoma. Patikek, man irgi su programavimu nekas.. Nieko nemoku.. Isvis bijau. Velniskai bijau. Bet svarbu istojau.... :) reiks stengtis. Tikiuosi jus, vaikinai, mylesit mane ir padesit. :D Vat taip. :D

 hehe... dziugu kad ne vienas busiu pradziai atauses ant progromavimo :D na, zesim kaip bus su tuo mylejimu... jei lb neprisiciudinsi, tai gal ir mylesim :D ok ok juokauju... aisku mylesim, turesm juk nedaug panu, kad ir kokios jos bus, bet reiks myleti, gerbti ir t.t. aisku jus turesit mum atsilyginti kuom nors, pvz cepelinu kokiu padaryti barake.. nu bet susitarsim :))

Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:23:33 | Nuoroda

Cha, cha. Nu jei pasikviesi i baraka tai padarysiu. :D nes as tai negyvensiu barake ;) As vilniete... ;) Bet man taip bus idomu susipazint su zmonem is kitu miestu ;) aaa.. kaip laukiu. :D Tikiu, kad viskas mums bus gerai. Juk nesam dundukai. :D

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 20
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą